Clubul nurorilor (46)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

bine ai venit,Sun! Pozele,sunt absolut superbe,poate ajungem si noi candva prin Praga cine stie. offf ,as fi vrut sa mergem in Grecia nu de alta dar ai mei se duc prin iunie,dar cu nunta asta nu ai timp de nimic mai ales ca ne mutam intr-un apartament si suntem in santier dar va fi totul bine pana la urma.pana una alta mergem in luna de miere la mare,in Eforie! dar ne leaga amintiri foarte placute,acolo m-a cerut de sotie al meu viitor sot !
va pupacesc pe toate!

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

bei sunule ...dar de porumb te-ai saturat?
ca am vazut ca nici acolo nu te-ai linistit...papat fata porumb fiert...dat papa la lebede.facut multe poze f rumoase...cred ca si mie mi-ar place Praga...aduce cu Sibiul,brasovul si are si ceva din Timisoara...bei astia ne-au copiat?!?
lasand gluma e foarte frumos orasul...vitraliile sunt f frumoase...cred ca reconstituit de curand ca arata de parca-s noi...garda vad ca e stabila....ai grija la sotior ca astia vazandu-te iau pus gand rau...am vazut ca striga:"nu ma inchideeeeti!"singur bineinteles ca de erati amandoi nu mai tipa...
statuia langa care ai pozat pe cine reprezinta?...parca era Bacovia...stiu ca nu e Bacavia dar asta mi-a trecut prin ca...Bacovia vs. Sunsmile...tu care radiezi, stralucesti si el...totul la el e cenusiu...brrr bine ca orasul meu nu l-a mostenit
acum ca o curiozitate...ce papa lebadusa???...ca am vazut ca-i placea...


sper ca l-ai pupat pe sot si din partea noastra!!!

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Sunule, bine ai venit!Mi-a fost tare dor de tine!
M-am uitat la poze, sunt suuuupeeeeeeerbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Ma bucur tare ca ti-a placut si ca te-ai distrat. Sa ne mai povestesti de pe acolo.
multi

Fla, poate ca de data asta au inteles si nu vor mai face greseli.

Andreea, cred ca bb-lina ta este foarte nerabdatoare sa va vada, dar sa-i spui ca trebuie sa mai stea in burtica ta, ca sa mai creasca putin.
fetele

Razuca, ai gasit nume pentru cutu?

Lavi, ce mai faci, esti harnicutza(adica te duci la faculta si inveti?)


pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by cherry22

Lavi, ce mai faci, esti harnicutza(adica te duci la faculta si inveti?)

pup toate fetele

cherry




neatza!!!!
cherry, ieri am fost la faculta, azi numai ca e prea mult deja!! si nu vreau sa mi se faca rau de atata scoala !! dar lucrez toata ziua la proiectul de licentza!!!
saptamana viitoare am cursul festiv si banchetul si e cam gata scoala!! incepe sesiunea!!!

pupici la fata frumoasa!!!!

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."

Lavinia: sotie alintata.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by cherry22

Razuca, ai gasit nume pentru cutu?




Zorro ramane! Uite-asa, spre disperarea soacra-mii, care ar vrea sa-l cheme Rex/Nero. Macar asa ii poate zice Azorel...

AMR 24 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by lavinai
lucrez toata ziua la proiectul de licentza!!!
saptamana viitoare am cursul festiv si banchetul si e cam gata scoala!! incepe sesiunea!!!




Mult noroc!

AMR 24 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

razuco da vad ca stii s-o chinui?!?!...soacara draga
pup fata hotarata
lavi numai succese!!
cherry, camy,flavia,him,jo, nadia,buni...voi pe unde umblati????

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Salut fetele!
Sun,bine ai revenit printre pamanteni,cum ti s-a parut revenirea in tara dupa ce vazusi minunile de acolo...?Superbe pozele,ma bucur ca v-ati distrat si ati fost la cumparaturi...mai zi-ne cum sunt preturile,ce specialitati ati papat,eu sunt tare curioasa cand e vorba de locuri din astea mirifice!Ne-a fost tare dor de tine,de optimismul si energia ta!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

Lavi,iti urez multa bafta la lucrarea de licenta si in sesiune!
Raza,cred ca iti face placere sa chinui soacra nu? bine ca soacra mea nu e rea e mai bunicica dar nu o sfanta,ma mai enerveaza cateodata dar is eu fata buna si nu ma supar.

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

cami eu cred ca cel mai bun a fost porumbul...mie imi facea cu ochiul salata de fructe

Elena

Mergi la inceput