Clubul nurorilor (46)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata
Sa aveti o zi frumoasa si calda! Multumesc pt tot!
Pupi

La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Neatza
Uite la ea ...Sun cum a venit, ne si da desteptarea. Super faine pozele. Ma bucur ca v-ati distrat.

Am uitat sa va spun ca bebelina e deja cu capul in jos. Sp[er ca nu se pregateste deja sa iasa..

Andreea 26+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

neatza fetele...ce-mi vazura ochii...welcome neamule!!!
ma duc sa vad poze...revin

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

buna dimineta fetelor
bine ai revenit sunsmile
frumoase pozele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Razuco, Razuco... Dupa-masa placuta alaturi de micul tau companion!




'mneata, fete! Jo, zici k acum vb mult? Ha, asta nu-i nimic!

Doamne, cu ce scancete si topaieli si dat din codita si pupici, am fost intampinata!... Nici nu stiu cand am ajuns acasa...park zburam! Da' mi-a stat inima-n loc cand mi-a zis soacra-mea k il pierduse.. si nu stia cum sa ne minta...l-a strigat, l-a cautat... nimic! dupa vreo juma de ora, urk la noi... tutu dormea fericit pe papucii puiului si tinea un altul in brate: al meu... da, ma albisem... sa va mai spun k tot timpul am stat cu el?

AMR 24 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Neatza

Bine ai revenit Sun, acu ma delectez cu pozele tale:) Mai povesteste-ne cum a fost, ca stiu ca ai ce:) Ai fost la univ.?

Andreea ce fain ca ati vazut bebita, e marisoara deja da stai linistita ca nu se pregateste sa iasa:) Asa se simte ea mai bine cu capul in jos si fundu'n sus:)

Joce aici avem activitate, iti dai seama ce avant ne dau soacrele astea:) Mai hai la povesti, oricine despre orice:)

Am uitat sa va spun, Joce e pretena mea

As scrie mai mult dar nu ma lasa Sara, vrea sa-i fac un castel:)

Ref. la pb de ieri am facut la fel, le-am spus, au zis ca avem dreptate, ca o sa aiba grija sa nu se mai execute imediat cand o pun pe Sara la culcare ca intr-adevar trebuie sa doarma singura. Sa vedem cat ii tine, pana una alta eu tre sa o iau iar de la inceput.

Va pe toate

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neata fetelor!
Bine ai revenit Sun! Frumoase poze!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Trezirea somnoroaselo
Azi am si eu timp si chef de vorba si nu am cu cine. Pe unde umblati?
P.s. Aseara stateam cu iubi in pat si admiram amandoi burtica. la un moment dat vedem niste valuri in jurul buricului. Nu imi pot da seama cum s-a miscat asa tare. dar asa senzatie placuta a fost...

Andreea 26+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Andru eu sunt pe aici..dar pt ca am lipsit 3 zile am si un munte de hartii de rezolvat!
Fla a fost bine la univ. Decizia ne apartine...adica mie si sotului. Vom vedea! In rest...a fost frumos, frumos! Nu stiu ce sa povestesc mai repede! Ma rog...eu iubesc orashul ala!!!
Fetele??? Pe unde umblati?

La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by SunSmile

Andru eu sunt pe aici..dar pt ca am lipsit 3 zile am si un munte de hartii de rezolvat!




Cred ca ai multe hartii. Iubi a fost ieri ma munca si cand a plecat avea febra la mana dreapta. Atata a semnat. Si a zis ca nu a terminat nici jumate. Si astea sunt doar de semnat. A spus ca nici nu vrea sa se gandeasca la cate are de facut. Si el a lipsit de ja 5 saptamani. Asta e a 6-a.

Andreea 26+
POZE

Mergi la inceput