De la forum adunate si-napoi la forum date -6

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Asa aflam in sfarsit pe cine sa tragem la raspundere pentru contrabanda cu tigari. Dati-l pe EL in judecata! EL decide ce si cum pe piata tigarilor

quote:

[/i]NU decidem noi cine are dreptul sa faca si cine nu! Asta e treaba Domnului, el are destule argumente pro si contra!totul are un scop in aceasta viata, inclusiv experienta, si numic nu e intamplator!

Nu suntem in masura sa judecam...Un exeplu: eu vad pachetul de tigari din dreapta, tu din stanga, iar EL de sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

cred ca merita adus pe prima pagina topicul


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601305182027/" target="_blank">Bubulina www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

De la "In unul sau doi...":

quote:
Initial creeata de...

tocmai m-am despartit de iubitul meu acum oluna . am incercat sa trec si eu usor peste asta dar in mintea mea tot el apare . daca am nevoie de ajutor i-mi vine sa-l sun si chiar ofac de multe ori. mi-e drag asa cu bune cu rele. sexapelul tot cu el l-as face. si nu preae de acord . dati-mi un sfat. va rooog .
adevarul este ca nu stiu daca-l mai vreau dar mi-e dor de el mereu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Din capitolul "consultatie de psihologie":


quote:
Originally posted by...


Un copil care simte nevoia sa se mute la capatul lumii pentru a se face contabil sau secretara, sau inginer de drumuri si poduri, nu este sub nici o forma un copil echilibrat. Este un copil debusolat, care simte nevoia sa puna cat mai multi km intre el si sursa dezechilibrelor sale majore.

...



Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Discutie (reala) despre ... sex :


quote:
Originally posted by G

quote:
Originally posted by f

Tu cand te uiti in ochii lui,nu vezi Adevarul?




Nu vede Adevarul...vede Cotidianul.



quote:
Originally posted by G

quote:
Originally posted by a
[Si eu m-am mai ingrasat de cand m-am maritat si nu am copii si sotul ma place asa cum sunt, la noi viata intima este f activa, chiar daca au trecut 5 ani noi o facem in fiecare zi.



cred ca doar te lauzi...si vrei sa le faci in ciuda.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinaa spune:


subiectul trebuie mutat pe prima pagina, de o ora stau si ma "tavalesc de ras"

http://tt.lilypie.com/Lg7Ap2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

cool

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:



Emma lupta iar cu cancerul

Lali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cylyche spune:

bestial fenomenal ca murim mai destepti

quote:
Originally posted by ...

mamici, va citesc de o vreme.... sceptica ma duc si eu sa-mi iau una bucata sa vedem ce minune o fi .Sa va spun ca sunt in extaz?Adio dureri de spate si de umeri e bestial,fenomenal ,mersi de idee ca muream prost cu plodul agatat de gat .



Dar cel mai mult imi place cum isi alinta copilul.Probalil cand era insarcinata il numea parazit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

De cand voiam sa postez si eu aici. Va invit sa ghiciti (dupa ce va adunati de pe jos) cine a cuvantat aforismele de mai jos:


quote:
Asta in conitiile in care nu trece un catel pe langa mine fara sa fie scarpinat, fara sa il alint.

quote:
Toti vrem sa vedem adaposturi de bun simt , catei fericiti.


quote:
Noi suntem oameni , unii avem o gandire mai evoluata decat cea a animalelor necuvantatoare.

quote:
Si pe mine ma deranjeaza aurolacii care se iau de tine pe strazi , eu vreau sa-i eutanasiem pe toti, ca nu-mi plac si ca maine poimaine ma trezesc cu un cutit in spate pt. ca am trecut prin fata lui si din cauza halucinogenelor credea ca sunt un pui prajit.


Si as mai continua, dar nu mai am timp.


Felicia 30+ mami under construction pentru - David
Poze cu noi si vacantele noastre
IUBIRE > ADEVAR > AUTONOMIE > IDENTITATE

Mergi la inceput