De la forum adunate si-napoi la forum date -6

De la forum adunate si-napoi la forum date -6 | Autor: iren

Link direct la acest mesaj


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=9578" target="_blank">De la forum adunate si-napoi la forum date (1)
Cap. 2 lipsa
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35914" target="_blank">De la forum adunate si-napoi la forum date (3)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47251" target="_blank">De la forum adunate si-napoi la forum date (4)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56234" target="_blank">De la forum adunate si-napoi la forum date (5)


Sugestie de babysitting

quote:
Originally posted by

A,...io mai vin c-o sugestie, da stiu ca e foarte personala...insa indraznesc, ca pentru copii face omu orice, tu ai zis-o
Eu cand as avea o dilema de-asta as ruga-o muuult, da mult si des, pe Maica Domnului, sa ma ajute intr-un fel, adica sa-l ajute pe puiul meu...Ca ea e foarte buna, stii, si poate orice, si totdeauna ajuta...sigur-sigur



Raspuns

quote:
Originally posted by

poate coboara ea sa faca pe nounou




Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

abia azi v-am gasit!![:-))]

Waiting for the sun...


edit: incerc si eu o mostra, din categoria medici versus OB-uri
quote:
Originally posted by ...

Cand o sa-mi faca rau OB urile o sa cred si eu, oricum am mai multa incredere in ele decat in medici pentru ca fiecare iti da un diagnostic iar de rezolvat mai putin[/br]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Raspuns la intrebarea Credetzi in Dumnezeu?

quote:
Originally posted by

Eu cred.

Eu cred si in Mos Craciun, dar asta e alt subiect deja. Mie mi-a adus anul acesta un test cu 2 liniute.






Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

quote:
Originally posted by iren

Raspuns la intrebarea Credetzi in Dumnezeu?

quote:
Originally posted by

Eu cred.

Eu cred si in Mos Craciun, dar asta e alt subiect deja. Mie mi-a adus anul acesta un test cu 2 liniute.






Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.





Ce tareeeeeeeeeeeeeee!

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
I could give up chocolate but I'm not a quitter...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

quote:
Initial creeata de

Fetelor care stati inafara ro, cind ati mers la controlul ginecologic, vi s-a introdus degetul inauntru? Io uitasem complet practica asta barbara din ro si nu inteleg la ce serveste... ca doar nu asa se face analiza de mucoasa!!! Nici nu ma gindeam ca se mai practica asa ceva!!!






Waiting for the sun...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

lectia de fiziologie:

quote:
daca un barbat isi iubeste cu adevarat sotia poa' sa stea 10 femei cracante, apetisante in fata lui, nu se duce, nici macar nu intra in erectie..




Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Iren ma facusi sa rad cu nounoul meu cu tat.



eibi si ceata de pitigoi
(22.07.2003),(19.06.2005)

ei bi the Extra-Bramburici!!
ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

quote:
Initial creeata de stelutica

vestito e alb in partea de sus si negru de sub sani. Sacoul alb (culoarea untului), dres matase negru, pantofi negri. oja?
rosa pastelo...mi sempra va bene...e cvasi neutra... Dar por sa-mi pun rosu-sange sau rosu caramida? asortat cu rujul?
Multumesc!



Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

si raspunsul:

quote:
Originally posted by xenocid

quote:
Initial creeata de stelutica
si negru de sub sani.



Ai incercat sa faci un dus?

*segmentation fault*



Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Eu ma pun pe mine insami.

N-am scris, am citit : in loc de "Greseli repetate calcul pensie" am citit "Greseli repetate calcul penis..."

Ce ti-e si cu obsesiile astea...



.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne. »
Kyo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Cofetaria "La Lunatecu", optzional oferim frishca pentru savarine

quote:
Originally posted by

o data medicul meu se grabea la o nastere asa ca a fost in camera cand m-am dezbracat dar a stat cu spatele. cand m-am urcat pe masa m-am gandit ca exagerez daca desfac cearceaful de hartie si il pun pe mine daca tot e medicum deja acolo.dar a pus ea cearceaful pe mine cand a vazut ca eu nu am de gand. si mai imi place ca masa e joasa si suportul pt picioare la fel asa ca nu stai cu savarina indreptata spre luna la control



Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput