Mamici casnice (38)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Danelutza,eu n-am baiat ca m-as inscrie.
Sa-ti traiasca motata si sa fie sanatoasa.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Corina pai Sybillr e prea mare pentru Lucas.
Asa ca ca noi de Carla



Dana d si mie imi placa cafeaua 3in 1 de la festa,tot de acea beau si eu.

Cami ai mila mai cane-ai dat gata.
Tu in fiecare zi faci bunatati?

Crismir si eu vreau la ocean! super pozele

mmiha spor la schopping,fumoasa cretulina ta.

Si eu vreau masaj Dana

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Eu sunt deprimata, adica mult spus deprimata, cred ca indispusa ar fi cuvantul potrivit!!! V-am citit din urma si nu va suparati care mi-ati adresat cate ceva, dar nu am acuma dispozitie sa raspund, daca stau bine si ma analizez chiar ma simt aiurea rau!!!

Azi Andrei a mai facut o boacana: a cazut din pat, desii era inconjurat de perinoaie mari ca sa nu treaca de ele... Ma, ce a mai crescut si baiatul asta, cu cateva zile in urma parca nu putea nici sa se miste bine...
Eeee, trece si asta, vin altele si mai si...
Va doresc o zi buna,...

azi noapte am plans, fara sa stie nimeni,... nu stiu, am o stare aiurea... si acuma imi vine sa plang, hai ca ma opresc ca incep sa o iau pe aratura!!!
Ma bucur pentru voi ca puteti sa va intalniti! Sa de-a Dumnezeu sa aveti un timp frumos sa va puteti bucura de orice clipa petrecuta impreuna!!!
PS: In legatura cu doctoritele mele, sunt doua - una a copilului care nu se prea pricepe, - si una a mea, (unde sunt inscrisa eu), care nu se pricepe deloc deloc, asa ca daca trebuie sa le schimb, ar trebui sa caut doua... grea munca pentru starea mea actuala, nici nu mai am nervi sa ma gandesc!!!
Oricum, multmumesc fetelor!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Fla, nici nu stiu ce ma bucur ca ma poti ajuta. Cum facem? Imi dai nr.? As vrea sa sun din timp sa ma interesez si sper sa nu am nesansa sa pic cand pleaca in concediu. Mersi!
Hai ca-ti zic io cum s-a terminat "Legaturi de familie".
Elena i-a facut o surioara Camilei (cu Pedro, pentru ca Fred era facut cu altcineva) ca sa reuseasca s-o salveze (pote stii, dar ea avea leucemie si singura sansa era un transplant de maduva, dar nu gasea donatorul compatibil, asa ca placenta i-a salvat viata). Elena s-a maritat cu Miguel, Camila a ramas cu Edu, nebunatica d Iris cu Pedro si daca vrei sa mai stii ceva intreaba, ca acu nu-mi vine in cap.

Dana, da tu te respecti... masaj, alea alea...

Geani si Daria (03.04.05)

Daria la 1 an


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Fetele plimbarete eu chiar sunt rau de tot....cred ca m-as trezii numai cu harletul Danei

Fratele meu lucreaza la o www.nettravel.ro/" target="_blank">agentie de turism si are o grmada de oferteee......

Eu am gasit www.nettravel.ro/default.aspx?pageid=hotel&IDLocalitate=942&Intrare=30.06.2006&NrNopti=2&NrCamere=3&ServiciuCategorie=1&Moneda=0&CautareAvansata=True&Mesaj=noitem" target="_blank">asta.....

...dar au un calculator si bagi ceea ce-ti doresti si-ti gasesc ei ...

Incercam la conferinta...am vazut ceva misto...aproape de catelul bran....acu' ma duc sa vad tarifele...




mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Adinell pupici lui andrei,de acum trebuie sa-i punem la cele mai mici inaltimi si lucas a cazut la 4 luni nu a avut nimic,si tie poate te mai dispui putin

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

La multi ani (lunisoare) ISA Sa cresti mare si la fel de cuminte, ca mami e mandra de tine

Dana_ch asta ma gandeam si eu, si asa suntem femei fara ocupatie:) Da sotii sa vina doar in wk, ca ei tre sa stea la job sa faca bani

Geani fac rost de nr si ti-l trimit. Daca o fi in concediu gasim pe altcineva ca mai sunt in Cj.
Mersi mult ca mi-ai zis cum s-a terminat, chiar muream de curioasa.
Cam anticipam eu sfarsitul, ca ramane Camila cu Edu, Helena cu Miguel (ca ala era barbat bun si trebuia a fie si el cu cineva:) da la Iris cu Pedro nu m-as fi gandit Stai ca ma mai gandesc si dc mai am intrebari iti spun:)

Adriana cunosc starea, dar trece, ai sa vezi. Uite ca vine wk si gasiti voi o modalitate sa va inveseliti toti 3, nu iti fa probleme. Daca plangi macar te mai descarci, dar incearca sa te gandesti pozitiv, no sa ramai mult in starea asta. Haideti intr-o vizita pan la Cluj, daca tot nu puteti veni la intalnire
De ce tre sa cauti 2 dr? Poti gasi un pediatru care e si medic de familie (cum e la noi) si ai rezolvat problema.
Hai capul sus ca va fi bine

mmiha ce noroc avem cu tine, mancao-ar mama. Am primit nr tau, daca nu esti prin zona bag un apel cand facem confe:)


Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Dana_ch,asta anticeluluitic ,pe care il fac eu ,doare ca naiba.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Da, Flavia ai dreptate sunt asa de imprastiata, merge ideea cu un doctor la amandoi(Andrei si eu). Multumesc de invitatia la Cluj, esti tare draguta, dar nu am indrazneala sa mai merg la drum lung cu Andrei, acuma e asa marait de la dinti probabil... asa ca stau acasa, nici la tara nu mai merg din acelasi motiv...
Multumesc si tie Dana ch!


Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Gata sa stiti ca m-am hotarat,ma emancipez si eu i-mi iau masina de spalat vase,ca asa nu se mai poate,pai la mine zici ca-i cantina sociala atatea vase se strang,ma dulc la bucatarie ca doarmelucas si andra aplecat la scoala si sa mai fac ceva treaba...

Poze cu Lucas

Mergi la inceput