Mamici casnice (38)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Baiiiiii frate da le trageti la aghioase' nu gluma........hai trezireaaaaaaaaaaa avem conferinta azi....eu propun la ora 12 fix

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Dragutelor , am reusit in sfarsit sa termin de citit noile episoade din romanul fluviu ...
Ma bucur ca macar am recuperat noutatile dar acum trebuie sa plec asa ca va scriu mai multe cand ma intorc.

Flavia , ce ziceai ca ai sa-mi zici ?
Imi poti trimite PM .

PS . Daca ati simti macar 1 % din invidia (in sensul bun ) pe care o simt cu privire la intalnirea pe care o puneti la cale... Dar mai vorbim noi despre asta!

Revin !

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Neata!
Mai eu la 12 nu pot sa vin la conf ,ca am ora de masaj.
Si oricum nu aveam ce conf sa facem ,ca inafara de noi 4 nu a mai spus nimeni nimic. Stati sa vedem intai cine vine si cand stim sigur facem conf pt detalii.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

A doua parte a mesajului:)

1. Ioana iti zic pe PM, desi cred ca sti deja:) Asteptam sa te intorci si sa ne spui mai multe, vezi cate intrebari ti-am pus deja:)
Si noua ne-ar fi placut sa poti participa, dar niciodata nu e prea tarziu, poate ne faci o surpriza si vi in tara:)

mmiha io zic sa asteptam sa se trezeasca si Cami sa participe la conferinta. Nu stiu cum face dar tot ultima se trezeste dimineata (dintre noi) o fi ceva prin Canada aia

2. Despre intalnire:
La ce pensiune ramane sa mergem? Sau stabilim la confe?
Data e deja batuta in cuie? Svetlana vrea sa vina, daca am muta cu un wk mai devreme s-ar putea? Eu cred ca da:)
Cand faceti confe dati un mesaj aici sa stim ca eu nu stau tot timpu pe YM :)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Aruncati un ochi la lista sa vedeti fetele care s-au anuntat ca vin, eu zic ca putem face confe:)

Neatza Dana, si io vreau masaj:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Flavia,un wk mai devreme nu putem noi.In perioada aia colegu' e plecat la Londra.
Sorry!
Nu stiu cum o sa facem.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Bei atunci io propun sa facem 2 intalniri
Sau sa stam o saptamana acolo sa prindem 2 wk

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:



2 saptamani ca doar noi avem timp,asa ne mai relaxam,o bere.....alea alea

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Fla......putem face conf diseara sau cel putin dupa ora 6......trimit tie PM cu nr meu si daca poti dai un sms sau un beeeeep.....sa ma adun si io' p'acasa.
De locatie vb la conferinta....mai cautam, no pb.

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineatza...
Dana ch multzumesc de cafea, uite ca azi am intrat si eu mai devreme ca sa beau impreuna cu voi o cafelutza calda si buuunnnnaaaaa
Dana eu ma tem si de muste, dar la gindul ca lighioasa s-ar fi dat la Isabella, l-am omorit cu toata ura de care eram posibila in acel moment si dupa aia i-am aratat soatzei treofeul. Cica nu era veninos, la care eu: tu ce-ai fi facut ? soatza: l-as fi omorit
Geani si mie mi-a trecut chestia cu intzarcatul. Ei si daca o sa ma traga pe plaja de sutien, ce, uite asha punem si noi de-un spectacol si mai ales de spectatori.
Nasucul si febra i-au trecut, dar tot miriita e, a miriit si asta noapte, iar dimineatza s-a trezit la 7.30 plingind. Cred ca o doare ceva, dar nu-mi dau seama ce... sau poate mai iese vreun dintzishor.
Cami am vazut la mamici, unde scriu eu, o mamica a dat aceeasi adresa pentru tzestoase, si... a fost trasa de urechi si a disparut adresa din mesaj. Dar lasa ca poate n-or vedea, sau du-te tu la mesajul tau si sterge. Ma omori cu retzetele, acum si cuburi cu cocos
Mariusimiuc chestia e, ca la inceput am ramas cu coada hirletzului in mina, si m-am enervat, am rezolvat intii hirletzul si dupa bestia...
Flavia in general copiii sint foarte educatzi, dar fetitza asta face exceptie, e foarte alintata si prost educata

Fetele, motzata mea face azi 11 luni, uraaaaa peste o luna am domnisoara mare, de maritat. Care se inscrie pe lista la candidatzi ? Astept oferte de baietzi cucuietzi

Isabella de la 6 la 10 luni

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput