Clubul nurorilor (45)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Io am soacra buna. Despre ce vorbiti voi aici?

I plan on living forever. So far, so good

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redi spune:

Am venit sa va salut pe toate !
Va citesc si eu dar tare repede scrieti !
Va doresc sanatate la familiile voastre si soacre bune !
Pe curand !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

HA! Prima pe ziua de azi! Dar nu ca m-as fi trezit devreme, ci ptr. ca abia am ajuns acasa. Am fost cu socrela sa vedem "La Traviata". A fost superb bineinteles. Of, ce soacra buna am, ca si sotiorul meu de altfel.
Va doresc o zi buna, am fugit la nanic.



Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Neatza
Iar la munci Da' e vineri.. si urmeaza 2 zile libere x Nici nu o sa ma dau jos din pat sambata si duminica. Mai ales ca se anunta vreme urata... Stau cuminte acasica si ma apuc de invatat, ca imediat incep si eu sesiunea si nu stiu nimic pt examene. Si mai am de facut si o gramada de referate. Si mai am 2 saptamani de munca si apoi in CONCEDIU
Jocelyn bine ai venit in club. Zici ca ai soacra buna? Pa i o sa vinaFlavia si o sa te treaca pe listuta. Noi aici vorbim despre de toate. Si cand mai fac soacrele cate ceva care ne enerveaza, ne descarcam aici. Dar cand vine cineva nou in club asteptam cu interes povestea despre soacra.

Andreea 26+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by Jocelyn

Io am soacra buna. D

Pot doar sa te felicit si sa iti urez bun venit! Fetelor, buna dimineata! sunt bucuroasa k mi-am gasit ieri pantofi rosii, asa cum voiam (toc cui, bot ascutit, bareta pe glezna)! luni ma duc la croitoreasa, sa demaram proiectul rochita de cununie...maine luam ultimele maruntisuri si pantofii mirelui... si gata! si cand ne linistim putin, tb sa depunem actele..pt care oricum mergem maine sa ne interesam ce si cum...

AMR 28 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

beeei voi n-aveti somn????...pup norici...
JO bine ai venit!! zici ca si soacra ta e buna?!?
... na sac,asa te vreau sa mai intarim randul celor bune ca SO ACRE rele....

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Neata!
Jo, bine ai venit printre noi! Te asteptam cu povesti despre soacar si nu numai.

Andreea, ma bucur ca esti bine. Sa te odihnesti in wk si sa inveti, ca de nu,


Razuca, ce bine ca ti-ai gasit pantofi de care vroiai tu. O sa fii o frumoasa, ai sa vezi.In rest, cum mai esti?


Fla, pe unde umbli, iar ai avut musafiri?

Fanna, tu cu ce te mai lauzi?

Nadia, si eu vreau sa vad traviata, o sa urmaresc programul la opera, poate va fi in wk, caci in timpul saptamanii nu pot pleca de la job mai devreme si spectacolul incepe la 18.30, exact cand termin eu. si somn usor, ca la ora asta sigur faci nani.

Redi, te mai asteptam pe la noi!

Lavi, pe unde umbli? Cumva te-ai pus cu burta pe carte?
pup fata frumoasa


pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza fetelor! Azi intru si eu din timp la apel (sa vedem, ca inca n-a plecat auditul, poate mai trebuie sa stau si azi cu ei). Ieri atat am ajuns de obosita acasa, ca n-am mai fost buna de nimic. N-am mai facut traducere consecutiva din facultate, uitasem ce greu e.
Flavia, mersi de incurajari, eu n-am treaba cu rezultatul auditului, doar sa ii ajut pe oameni sa se inteleaga intre ei, dar sper oricum sa treaca cu bine.
Corina, asa e, ai dreptate, lucrurile se schimba cum nici nu te astepti, si trebuie sa recunosc ca si pentru noi s-au schimbat in bine in ultimul timp.
Raza, noi ne-am propus sa facem listutza cu ce mai avem de rezolvat, musai sa punem la punct ultimele detalii. Spor si voua la ultimele pregatiri.
Cami, sa-ti traiasca fetitza, sa creasca mare si frumoasa si sa va bucure sufletele! (scuze de intarziere, dar ieri abia daca am apucat sa mananc).
Fetelor, ieri m-am cam certat cu iubi din cauza ca avem prea multi invitati la nunta. Anul trecut cand ne-am ales sala, socrii ne-au dat o lista mai mica de invitati, iar anul asta au marit-o... deja sala e rezervata si nr. de locuri e limitat si cred ca s-a suparat iubi cand i-am zis ca ar trebui sa vorbim cu ai lui sa mai reduca lista si sa nu cheme chiar pe oricine...

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by fannna2003

beeei voi n-aveti somn????...pup norici...


nu! de la 6 sunt treaza, k am visat urat, voia sa ma muste un caine de fund

AMR 28 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Multumesc,dragelor,pt. urari,a citit si Georgi mesajele voastre si s-a bucurat mult ca v-ati gandit la ea!
A primit multe cadouri si s-au distrat pe cinste pana aseara tarziu...bineinteles ca nu am mai ajuns azi la gradi,acum 10 min. ne-am trezit!
Acum fug sa le dau papa la copii apoi ma intorc sa citesc din urma ce-ati mai facut...am citit pe fuga toate urarile si tin sa-i multumesc mult,mult Fannei pt. surpriza de la "evenimentele comunitatii"!



Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput