Clubul nurorilor (45)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Camelia, "la multi ani!", sa-ti traiasca scumpica, sa va bucurati de ea si ea do voi si sa-i dea Dumnezeu numai bine si noroc in viata!
La norici scumpici,
am intrat sa vad si eu ce mai faceti si sa ma laud si eu cu sotul meu model, care-i model atunci cand nu ma enerveaza. Dar de fapt sunt eu rea, ca el este model mereu, iar eu il iubesc tare de tot.
Sa-mi tineti pumnii ca maine ma duc la banca sa discut despre obtinerea unui credit pentru amenajarea casei. Si dupa aia, sa vezi santier de-mi vine sa o iau la fuga cand ma gandesc ce me asteapta; noroc ca ma opresc cand ma gandesc cum ar trebui sa iasa.


Poze
Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in
momente care iti taie rasuflarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

Se apropie momentul in care Arenele Romane din Bucuresti se vor zgudui pe ritmul „Maria, Maria I Like it Loud“... (stelistii stiu de ce) al trupei germane Scooter, care pe 19 mai va sustine in premiera un concert la Bucuresti. Cei trei Scooteri, HP Baxxter, Rick Jordan si Jay Frog, promit ca vor declansa la Arenele Romane o adevarata nebunie la care sint asteptati in numar mare stelisti si nu numai. Celor carora le place „loud“ li se va servi un cocktail cu mii de wati si decibeli, dupa cum urmeaza: 180 kW sunet + 200 kW lumini plus lasere, proiectii video si efecte pirotehnice made in Germany.


Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by fannna2003

Se apropie momentul in care Arenele Romane din Bucuresti se vor zgudui pe ritmul „Maria, Maria I Like it Loud“... (stelistii stiu de ce)


S-o duce si Jiji? Fla, nu trece durerea de cap si pace! da' ma gandesc k ma duc sa iau ceva pt nunta si ma mai lasa...
Doamne, ma uit la AMR, ma uit pe calendar si park nu-mi vine sa cred...ce repede a trecut timpul! park ieri cautam restaurant, park ieri ... mi se parea o vesnicie pana la nunta..

AMR 29 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Am aparut si io'!

La Multi Ani! Georgiana
Cami, petrecere frumoasa si sa-ti traiasca bubulinutza!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

si eu cu urari cam tirziu dar am fost plecata

Cami LA MULTI ANI pentru Giorgi si din partea mea multe multepentru ea si mamica
sa creasca mare, frumoasa ,desteapta si sa va aduca numai bucurii
si petrecere frumoasa intregii trupe de invitati.

FLavia -superba SARA-sa-ti traiasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Fetele dragi, n-am apucat sa citesc ce-ati scris, am intrat scurt sa va salut si sa va sa nu ma treceti absenta, avem un audit extern si eu traduc consecutiv pt ei. Incerc sa intru mai tarziu sa ma pun la curent cu noutatile.
o zi buna!

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

buni multumesc. Cand esti mai libera sa treci pe aici.

Aly bafta la control, sa fie bine si sa scapi repede de ei:)

Fana ce subiect, unde? Ca vreu sa ma distrez si eu:)

kitty bafta cu creditul, nu cred ca veti avea oricum probleme ca se obtin destul de lejer.
Abia astept sa am si eu ce amenaja:)

Nicoleta n-ai poze cu tine, cu tinutele, cu accesoriile, cu pregatirile?:)

Cred ca mi s-a trezit pitica

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

din pacate nu, caci nu am aparat digital iar telefonul cu camera si l-a insusit sora-mea (18 ani) caci e tare important sa fii cool la liceu
si eu am ramas cu un amarat de siemens A 55
dar ce nu fac eu pt sora mea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

fetelor am deschis subiect pre Georgiana...va invit sa postati...
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74985" target="_blank">aici




Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by fannna2003

fetelor am deschis subiect pre Georgiana...va invit sa postati...
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74985" target="_blank">aici





mie-mi da k nu-s inregistrata... ia k incerc alta varianta k banuiesc unde e subectu'...

AMR 29 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput