Clubul nurorilor (45)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Hai ca incet-incet recuperez si eu tot ce ati scris.
[re]Alinuta felicitari pentru masina si sa o stapaniti sanatosi. Si cum spunea si Sun[/red], fara incidente.

Andreea 26+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

La multi ani pt sarbatorita! Buna dimineata, fete!



AMR 29 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Neata!
Sunule, distractie maxima la Praga, ca meriti!

Andreea, ai grija cu substantele astea toxice, ca nu va fac bine.

Cami, sa-ti traiasca fetita!


pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

LA MULTI ANI!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Fetelor,va multumesc pt. urari,sunteti toate niste scumpe...!
Petrecerea incepe la ora 16,sunt vreo 8 copii cu mamicile lor,ar fi vrut Georgi sa invite toata clasa dar nu prea avem spatiu,facem acasa ca ne simtim mai bine...!La Mc'Donald's se sta doar 1h1/2 iar ei abia atunci sunt in toiul jocurilor...am sa pun si poze dar cand le vom face caci nu avem aparat digital...!
Aveti fiecare cate o felie de tort,sampanie,cafea...care mai doreste,care mai pofteste...am frigarui,pizza...
Gata...a inceput petrecerea...


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Moamaa,ce bine ca e iar petrecere!





,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

la multi ani, georgi!!!!!!!!!!

cami sa te bucuri de fetitza ta si sa va aduca in viata numai bucurii si moemnte fericite impreuna!!!!!!!

distractzie placuta cu copiii si veselie cat mai multa!!!!!!!!




roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Am fost cu pitica la plimbare si ma gandeam ca am de citit cateva pagini cand ma intorc, da vaz ca m-am inselat:)

Andreea multa sanatate si incearca sa gandesti pozitiv. Relele se lipesc tot timpul de noi, dar nu intotdeauna realizam. Acuma probabil tu esti intr-o perioada mai sensibila, dar vei vedea ca trece. Mai ai putin si intri in concediu, sa vezi atunci viata, o sa iti faci de cap

Dana daca ti-ai luat reviste, nu ne-ai spus si noua ultimele barfe mondene. Ce zici, te tzine?

Cami e mai fain acasa, "no rules, just game" (habar n-am dc am scris bine:) Mai ai putin si incepe, da ne bucuram ca pe noi ne-ai servit deja cu toate cele:) Asteptam pozele cand poti, hai distractie maxima (da blondina are vre-o contributie?:)

cherry, fana aveti mult de lucru, nu mai vb cu noi?

Sun cred ca a plecat deja

Raza cum te simti, cum esti?

rox ma bucur ca ai aparut si tu, vaz ca a disparut Alynutza :)

Hai fetelor la povesti, e loc pt toata lumea:)



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

am de lucru...de fapt sunt la lucru cum sa fie altfel?1...dar tot trag cu ochiada pe aici...ma gandeam ca n-am timp de citit...dar vad ca nu prea se-ngramadesc fetele pe aici...
mei flaam gasit un subiect cu intamplari din trecut...am ras de=am crapat...a intrat sefu si se uita f mirat la mine dand din cap sugestiv...eu am dat din mana si-a iesit...


Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

buna fetelor si din partea mea
camelia la multi ani pt sarbatorita si distractie din plin
la mine la scarbici; trebi, trebi
ieri mi-am luat a 3 a tinuta pt starea civila, tul si fundite pt marturii

Mergi la inceput