Constanta la apel(73)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Va multumesc inca o data pt. urari. V-am simtit aproape . Petrecerea o facem sambata, in familie, dar eu am o familie numeroasa .

Pupam toti copilasii si va dorim sanatate!



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

La multi ani Stefanita cel frumos!!! Cornelia si copiii ei superbi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna dimineatza !
FRIG ,FRIG SI IAR FRIG!
Cam asta simt eu acum ,dar incerc sa ma incalzesc cu o cafea. Abia astept sa se termine ziua de azi.
Va pup ,fug la treaba si o zi buna va doresc!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza dragelor!
Mada daca aflu ceva iti spun. spor la gasit apartament. in ce zona vrei, marvimex parca ziceai???
Cornelia distractie placuta sambata!
Simonel tu ce mai faci???? nici un semn de viata nimic?
Tatiana imi pare bine ca gaza e ok si ca nu ami plange...succese multe!
sunt pe fuga...revin. o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

la Multi Ani, jo,tot ce-ti doresti sa se implineasca.petrecere frumoasa.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!

Jo, zici ca e ziua ta azi? LA MULTI ANI FERICITI!!!

Simona, cum te mai simti? A miscat bb? Mai spune-ne si noua ceva!

Cristina, am vazut ca ai modificat listuta!

Si eu sunt pe baricade azi! La munca fetelor!!!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

LA MULTI ANI, STEFAN, sa fii iubit!!!!!!!!!!! (cu intarziere din partea mea, din cauza unei defectiuni la Astral, remediata de abia acum)

Jo, LA MULTI ANI, sa termini mai repede casuta si amenajarea plajei!


Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

La multi ani, Ionelia!Sa traiesti bine si sa fii sanatoasa.Sa te bucuri de bibica(poate te cadoriseste cu vreu tortuletz din nisip)ca tot iese la arat prin curte.
Azi am dat jos atela si ma doare tare mana dar cica asa trebuie sa doara si eu sa fac exercitii in apa calda si o sa treaca.
Si ca totul sa fie OK, sant si azi dadaca.Bibica este o scumpica imi incarca timpul de nici nu stiu cand trece.Ce e mai rau este ca s-a cam plictisit de elefantii insirati si vrea sa-i cant ...are mama o fetitza....frum....iar varianta pe care o stiu eu nu pot sa i-o cant ca poate se apuca copilul de treaba, adica ....are mama o fetitza frumusica foc/ face caca la olitza si mananca tot. Si recurg la ai spune doar primul vers si o iau de la cap iar Bibi imi zice "ai mai zis , altu" si ajungem din nou la elefanti.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Neata! nu stiu ce sa va spun fetelor.
nu a miscat :(( ...sau cel putin eu nu mi-am dat seama ... azi am vrut sa merg la moasa sa fac un control scurt (control cum fac pe aici moasele: ascultare cu Dopplerul si pipairea burtii). tipa de la receptie mi-a spus ca azi nu-i nici o moasa prin preajma :((( , dc stiam sunam ieri si mergeam ... imi venea sa fac un misto la telefon: "dar unde au plecat moasele? sa sarbatoreasca "cinco de mayo" ??":))

ce sa va mai zic? fetele cu sarcini ca a mea (de aici de pe forum0 povestesc despre simptome pe care eu nu le prea am ... dar n-am ce face, n-am cum verifica, stau si astept si eu. o sa fac o echografie saptamina viitoare.

aici s-a facut cald. atit de cald ca aseara la 8 erau 23 de grade. inteleg la Cta inca nu a venit primavara macar ?! uf! si parca vad ca vin brusc calduri d'astea nasoale ... dar lasati, cum vine caldura cum nu mai vad picior de voi pe aici ca veti fii toate la plaja :))

un weekend merveios va doresc!


Jo, La multi ani!, multa sanatate si o viata plina de bucurii alaturi de cei dragi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

La multi ani Stefan!
Cornelia, sa va traiasca Stefan si sa va duca numai bucurii!
Jo, la multi ani! Sa fii fericita si iubita alaturi de cei dragi tie!

Mamaaaaaaaa ce de taurasi pe aici!
ca deh nici eu nu mai am muult, si iar dau apa la soricei ca a mai trecut un an, glumesc!
narcisa

Mergi la inceput