Constanta la apel(73)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Cristina, eu m-am uitat in graba si pe teletext si am dat si cautare dupa clifford-hbo (am gasit o gramada de adrese) si pare sa nu fie luna asta. Poate ca nu m-am uitat eu cu atentie. Mai incearca si tu la hbo.ro!!!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Mama mama ce ne-am face noi fara net?
Imi permit sa stau putin la calc ca doarme bebe. Fac si o pauza la cantat sa nu-mi stric vocea.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Apropo, cine mai vine la padure duminica?

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

lulu, mai spune-mi ca-s frumoasa, ca si poate-mi creste si moralul!!!
nu-mi pasa mie ce le place barbatilor in general, ca-s fericita doar cu cel pe care-l am! e adevarat ca el nu se plange de colacii mei, dar m-a indemnat sa vin la voi la salon... (e finut, nu? scumpul de el!)
problema este ca trebuie sa-mi placa mie.... si eu chiar mor de pofta tortului acela.... intelegi?!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Te inteleg draga mea ,ca io tocmai ce am fost la masa , si ca o doamna ce sunt am mancat gratar cu salata! SI CE ?
Acum mananc cioco .

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Apropo de mancare, am intrat pe dc la subiecte despre bucatarie, e acolo cineva care solicita o reteta de praj cu mere, Roxana noastra a incercat o reteta si cica i-a iesit super fine.Dar daca intrati pe pozele protagonistei cu prajitura super rapida zau ca salivati si lasati totul balta si intrati in bucatarie.are tipa niste reusite ...de numa-numa sa le mananci. Eu deja balesc sper ca am fost coerenta si intelegeti ce am vrut sa spun.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Vic mersi!!n-am stiut ca au site.am gasit si va fi pe 20 mai.ieri ne-am uitat la winnie si Mariucai i-a placut foarte mult chiar a plans la final(mai nou are si astfel de reactii).vreau sa le inregistrez ca sa le mai poata vedea.
Vic m-ai distrat teribil cu asa zisul colacel.eu ii spun altfel"2 burti"Cu un regim alimentar si cu masajul sigur vei avea rezultate.vezi ce te incurajez eu!!sanatate lui Sebi si tie!Chiar ca ati tinut-o tot in raceli..
Dana dau fuga la bucatarie ,dar sa prepar ceva pentru cina ca bate vantul si sincer chiar ar fi buna si o praji cu mere dar n-am ajutor.



www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

LA MULTI ANI STEFAN! SA CRESTI MARE, SANATOS SI NOROCOS!

Poze Mai!
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Stefan, "La multi ani!" sa fii iubit si fericit!

Fetelor, daca auziti pe cineva ca are de vanzare un apartament cu 3-4 camere, eventual fara imbunatatiri (adica mai ieftin ), va rog poate imi faceti un pustiu de bine si ma anuntati si pe mine...ca tot la voi, fetele bune de pe DC trag nadejde de ajutor...

Crig, fata sensibila Mariuca...si Sofi plange de emotie...n-am mai pomenit un copil asa mic sa traiasca asa emotii incat sa planga...daca vede un bebe la tv spune cu o voce jalnica "bebe" apoi "mama" este iar un cuvant ce ii produce o vie emotie, daca vede reclama cu mamica insarcinata (cea de la "Izvorul minunilor")...poate vor imbratisa o cariera in arta...

Eu -program infernal si azi, sosit la 8 acasa...de maine o iau de la capat...a fost o saptamana plina cu varf! (Noroc cu 1 mai la munte de am fost "aerisita")
Pupicei la copilasi si la mamici!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Nu mai vorbiti de colacei...ca io nu pot sa ma tin de regim ca sunt pofticioasa!!!
Si aici tre mereu sa arati bine ca e mereu vara si iti expui toate alea...si la plaja nu mai spun!!!

Cornelia sa ne spui cum ati petrecut!!! Si cu motul ce faceti? Sa ne exemplifici si cu poze!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput