Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Am vorbit cu Florina; Elise e mai bine; nu mai vomita si a inceput sa pape ceva; Florina are un moral bun; asteapta analizele si a zis ca maine, daca e totul ok, semneaza pe proprie raspundere ca sa plece acasa. Conditiile sunt nashpa, dar a zis ca personalul e dragut; a dat peste un conferentiar care i-a pus diagnosticul de faringita dupa ce Elise vomitase de 6 ori, dar vorba Florinei, asta trecem cu vederea.

Mai viu.

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

ce bine ca sunt mai bine fetele, super!

Mariana si unde mergem?

va convine parcu de care am zis?sau mergem in cel mare si proaspat utilat?

pe Roxa am tras-o eu de maneca si se straduie dar mai avea ceva de rezolvat azi.

waw Simona, felicitari de casutza, s-o folositi sanatosi!noi daca ne ajuta Doamne Doamne reusim sa terminam hidroizolatia maine si nu ne mai ploua in casa(mai ales dupa ce punem acoperisul

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 10 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Cristiana, am vorbit si eu cu Roxana, dar cu acelasi rezultat ; apoi am sunat-o pe Stanca sa vad ea ce mai zice; vrea la intalneala, dar a propus gradina botanica pe motiv de LALELE (a zis ca astea trec, dar parcul ramane ). Si imi convine si mie mai mult in gradina, ca-i mai aproape de noi ; ce zici veniti in coace?

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

ok, s-a facut atunci, noi cred ca pe la 6 ajungem.iti dau un semn cand ne apropiem.

iti aduci ceva de pozat?

am vorbit si cu Raluca dar sunt la tara...

pa si pusi

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 10 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Cristiana, bine ca m-ai atentionat, ca altfel uitam de aparatul foto. Bineinteles ca il aduc! Facem o sedinta foto pe cinste! Eu nu voi ajunge chiar pe la 18 ca depind de sot, cand ajunge el de la servici. Dar nu intarzii mai mult de 10 min.
Vorbim la tel.

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Tocmai am terminat de aranjat pozele. Ramane doar sa le pun pe net.
A! Mai greu e ca trebuie sa le selectez. Nasol!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzi spune:

Multumesc de informatii Mariana. Eu nasc cu Dr. Ciuchina.
N-am trecut pe la voi pina acum ca n-am stiut de existenta acestui forum. Eu eram pe la viitoare mamici. Dar o sa mai trec.
Pa si pusi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steaua spune:

Svety, rezolvat CD- ul. Pot sa ma intalnesc cu Mihai in fata Primariei din Manastur.Da un semn!
Mariana, asteptam pozeeeeee!!!!!!!11



Corina & Alex (11 iulie 2005)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

helau fetelor, sunt franta!
Nu am venit la intelneala deoarece am avut programare la coafor cu Serbanica am intarziat si acolo, si s-a prelungit si era deja prea tarziu...
de la coafor am mers la Anaconda de unde am luat o geaca si o pijama, dupa care am mers la libraria univrsitatii si am cumparat niste animalute pentru pitic...apoi taras grapis spre casa...
in fata la Central, ghiciti cine urla cat il tinea gura? ... of course...vroia sa se dea pe scarile rulante care nu functionau....tot orasul se uita la noi, asta miku urla de parca-l torturam...nu l-am bagat in seama, lumea radea de noi si pana la urma a tacut singur

mai viu poate mai incolo...sunt cam obosita...

Roxa-boxa



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:



Roxa si io-s complet rupta(am vrut sa-ti zic ca am trimis banutii).

a fost mortala intalnirea fetelor, au alergat picii astia pe aleile Gradinii Botanice de parca or mancat jar inainte.si noi dupa ei .apucam 10 secunde sa stam la o poveste si iar fuga, alte 10 secunde stateau la pozat si iar da-i.si au fost numa 3(Thea , RAzvan si Stefan)da cat 100.cred ca am perceput eu asa ca eram si pe tocuri.da am ras bine cu fetele(pe Stanca si Mariana),iar Gradina e absolut superba.si stiti cine a fost cel mai cuminte?pam pam...Stefan.ca astialalti doi ne-au scos sufletu, da-s tare scumpi.abia astept sa vad pozele.
si noi bien sur am avut scandal la plecare care a durat numa pina la poarta Gradinii cand s-a linistit brusc.si de la 8 face nani

io ma duc sa ca-s rupta!

pupicei

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 10 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput