Cluj rulz (49)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:



Si eu sunt franta . Iesirea asta in gradina m-a pus si pe mine pe butuci, asa ca-mi imaginez cum au fost piticii!
Vin si eu sa subliniez ce a spus Cristiana: au fost adorabili! Sa-i fiti vazut cum au alergat si cum au mai urlat de parca tocmai atunci scapasera dintr-o inchisoare si nu mai stiau ce sa faca ca sa se bucure de libertate! Si intr-adevar Stefan a fost cel mai linistit si mai ascultator. Nu-mi venea sa cred! Mi-a placut la nebunie! Si am facut niste poze .

Sa va spun ce-am facut in seara asta: deoarece nu stiam pe care sa-l spal mai intai (pe Simon sau Stefan, ca amandoi au fost rupti de oboseala) am optat pt varianta sa-i spal deodata . Da. Este pt prima data cand ii spal impreuna, pt prima data cand il pun pe Simon in cada mare. Mama, ce spectacol!!! Vai, fetelor, am ras de ne-am prapadit! Doamne, Simon aproape ca nu mai avea aer asa tare radea! I-am pozat/filmat. A fost extraordinar!

Si inca una: am vrut sa pun toate pozele pe net, ca mi-e lene sa le sortez; si fiindca-s multe si f mari ca dimensiune (mi-e lene sa le dau resize la toate!) sa va spun cat ar fi durat uploadind-ul: 13 ore! . Asa ca am renuntat si trebuie sa ma pun pe treaba sa le micsorez . Asa ca...nu cred ca vedeti poze nici in seara asta.

Ce-i asa liniste pe la noi?

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Sunt rupta. Am mers pe jos cu caruciorul pana in centru. Tradus in clujeana, cam de la Catedrala Orto. pana la fabrica de bere. Fac miscare pt. buculitze.

Corina, pe la 6 iese Mihai de la servici. El lucreaza la Intech. E la intersectia cu Campului parca. La un parter de bloc. Ai idee? Deci poate ajunge la 6, asta daca nu intervine ceva.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Nu pot sa cred ca ati fost la Gradina Botanca... Trebuie sa vad cum pot sa vin si eu. Sunt microbuze dar nu stiu cum bag caruciorul. Mai vad eu.
Sambata sau duminica mergem si noi. Poate mai veniti si voi.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

svety, anunta cand vii (cel mai bine duminica!) si ne facem si noi aparitia prin gradina (cu conditia sa nu intervina neprevazutul).

Fetelor, am fost deosebit de harnica. In ~ 20 min toate pozele sunt puse pe net. Poate ma injurati ca va pun sa va uitati la 145 poze, mai ales ca unele se aseamana; dar nu am putut sa renunt la ele deoarece in fiecare apare o noua mutritza, o noua instrambare; fiecare poza e interesanta si comica pt care. Asa ca ....

Revin cu link-ul.

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Super!! Cred ca vine si Corina ca tocmai am pove cu ea si parea dispusa.
Mariana, nr. tau de orange e cel de pe care mi-ai trimis mesaj de Pasti? Ar trebui sa-ti mai trimit niste poze...dar mai las.

ps. io-s mai prosata din fire si nu stiu ce-i ala un I-pod. Ce-i aia aipod?


mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

No io nu mai stau ca-s moaste de oboseala. Va pupez de moapte buna.

ps. ce-i cu mesajele astea tembele ce se trimit pe messenger cu ca, citez: "Sorry pentru mass message !!!Yahoo se inchide pe 17 august 2006. Ei doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger (acolo unde scrie Friends 0/23) si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana caruia i-o trimiti va avea o semnatura si nu va fi sters nelsondj 26: de presedintele yahoo Jay Rusell... aici este presedintele Jay Rusell. imi pare rau sa va anuntz ca yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Dak vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la totzi din lista ta .In acest mod vom shti care sunt folosite shi care nu a le sterge". Mey asta-i ca si chestia cu scrisorile alea de trimis de 100 de ori cate 100 de exemplare, la 100 de oameni ca altfel te pasc blestemele lui Mama Omida sau a lui Stralucirea, mancati-as virusii transmisi pe net.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Ia sa vedem, merge link-ul?
http://photos.yahoo.com/ph/mg_tache/my_photos

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Da. Merge. So....go for it!

Zuzi, cu placere. Te mai asteptam pe la noi. Te punem si pe listutza, ok?

Svety, vezi sa o treci pe Zuzi pe lista!

Ps. Am semnatura noua .

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

album 1 , album 2 si album 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Super pozute!!

Florina vad ca Love is in the air...planificati...aspirati...
Mariana eu pe Stanca o recunosc, pe Flo, pe Roxana pe restul nu.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Svety:
-asta e Corina
- asta e Oana
-

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput