Cluj rulz (49)

Cluj rulz (49) | Autor: svety

Link direct la acest mesaj



NOI (album 1)
album 2

descintec
roxana1974 - Serban , 22 iunie 2004, poze
Dana
carrie - Theodora Alexia , 30 mai 2003, poze
Raluca
dpintilie
mariana tache - Stefan Adrian, 20 aprilie 2004, - poze1
Simon Andrei, 30 august 2005 - poze2
pufymic
ad_rianna
carina
caara
baby-boom - Elise, 9 iulie 2004
canuta-om-sucit
tuchi - Dragos, 3 aprilie 2003 - Medea, 10 aprilie 2005, poze
Monique
laura_s
TatianaG - Clara-Maria, 31 ian 2004,Daniel Cornel+Eduard Mihai , 9 decembrie 2005poze
nana_sim
Tinabeve
AdelaP - Tudor , poze
m_monica
Annelise - Ana , 9 iulie 2004
scarmanus
ra 75
ancuzza - Alessia, 7 august 2004 (18,42), poze
lauradaria
Ripley
nonna
- Vlad, 20 octombrie 2003
scumpyy19
Ilinca79
impreuna - Sara, 25 noiembrie 2004, poze
mihaela ema - Darius, 20 noiembrie 2004, poze
ralucames - Stefania, 19 septembrie 2004, poze
asi - Razvan , 7 martie 2004, poze
codruta_grg - Petra Alexandra, 9 august 2005, poze
heny
paraluta
steaua - Alexandru Tudor, 11 iulie 2005, poze
Flavia Maria - Antonio Mihai, 29 mai 2004, poze
Monagan
Dara - Daria , poze
Alexa-Ioana
joszaerika - Norbert , 7 decembrie 2003, poze
Ralu-Cat
svety - Dan Emilian, 26 iulie 2005, poze si www.dropshots.com/svety" target="_blank">
machetutza - Lucian, 3 martie 2004, poze
Boca Daniela - Alex, 27 iulie 2004
Alinutza
roxanicea - poze
Creola - Maria Sarah, 13 aprilie 2005
Arleene -
mihaelagrosan -
dana.salo
ella2000
- Iulia, 8 septembrie 2001; - Paula, 15 august 2005,poze
zuzi -


Oaspetzi:
Tzuni
jubica
Lucia
Linusa
Csylla
ana_b
saso
Silvia Popa
babygirl
Olim

country girl - Ilinca, 10 septembrie 2005, poze
diadaniela


Petrecere faina de 1 mai muncitoresc


mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bucluc spune:

O, da vad ca numai de "bine" se zice pe-aici de Interservisan. Si nu ma mir! Nu stiu numele doctorului, dar atunci cand mama a fost trimisa acolo sa ii faca teste sa vada care antibiotice le (mai) suporta, era asa beat doctorul de abia se tinea picioare. Si uite asa se juca de-a seringile pe mana lu' mama si de-a viata ei; pt ca fiind alergica la aproape toate antibioticele, era de-ajuns o doza un picut mai mare decat trebuia sa intre in soc... Era in varsta dr. Asta e tot ce-mi pot aminti ca era prin '02...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

POZE DIN CHEI DE AZI
Filmulet de la pascut
http://www.dropshots.com/day.php?userid=98242&cdate=20060430&ctime=110533
Pozute (am ales cateva sa nu va plictisesc)
dani la cheile turzii

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

extraoridnar..cu cat ushurintza se joaca dr cu sanatatea, viatza si buzunarele noatre....; ce clinica de 2 lei...si ce jalnic arata...;cu tabloruiel alea gramada pe peretzi cu florile alea urate...batrane si neingrijite...zici ca-i sala de autogara ,nu de clinica privata!. ce cabinete pestritze, odioase.... ;nu-mi da senzatia de igiena, nici un coltzishor de acolo. ba nu, mint: este o aripa..de spital, cerd, acre din ce am tras cu ochiu` mi se pare mai ok...dar in rest.....groaznic!

fuiiiiiiiiiii.............sa nu mai aud de interservisan.

seara placuta!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Svety, vazut cupilu la pascut! super! nam mai fost prin chei de cand m-am maritat! noi am iesit la Hoia, in cautare de farfurii zburatoare! dar m-am ales cu un colac in loc de talie! am bagat ca sparta la mititei si gratare!
i-a mai dat un dintisor Paulei si s-a mai potolit din urlete!

despre "Interservisan" ma abtin...

ella2000 si printesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

se scrie corect n-am! dar as mai manca ceva mititei si in lipsa... mai mananc cate o virgula, liniutza, punct... ce apuc!

ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Sal'tare!!!!


Iaca si eu prin zona....vazut meciul Steaua-Middlesborough, mai bine nu-l vedeam, Domne sparie-l.....brrr, revin amintirile!!!!...si in rest viata de mamik gospodina si sotioara fericita...
...asa.....

Azi am bantuit prin parc, unde ne-am intalnit cu Oana si puiutii...si pe urma am asteptat cheful cel mare!!!!

Care chef a fost traznet...o asteptam pe Mariana cu dovezi foto!!!!
...Fetelor, copiii s-au distrat pana la refuz, asa ceva n-am mai pomenit!!!!!! SUUUUPEEERRRR!!!!!

In continuare fara net, si prin urmare mai tastez fugar de pe la sor'mea, cand am timp si kef de venit incoace!!!

Simo, tare mult vreau sa ne intalnim saptamana asta daca poti, ca am niste intrebari pentru tine, poate ma lamuresti nitzelush.....imi lasi pliiiiz un pm cu numarul tau, ca iar nu-l am ....pe cand credeam ca nu se mai arata nika de la Bruxelles, iata ca venira scrisori de invitatie si pe numele meu, asa ca prin 11 o tulim via Bucuresti cu tot cu prunca.....n-am cu cine-o lasa 2-3 zile, cat dureaza comasat toata distractia!!!!!!......si am nejte emotii cat casa poporului!!!!


Ma someaza hazbandu' sa mergem catre cashi, asa ca va las gagici in lumea voastra!!!!!!!

Va pup si noapte buna!!!!!!!!!



poze cu noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Asta e! Iar ma necajesc stelistii astia ...ma culc ca n-am chef si-s obosita franta.

Ella, si eu am bagat mici si slaninutza prajita. M-a cam obosit drumetia asta. Si Danut doarme tun.

...ma duc si eu...
NOAPTE BUNA

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Roxaniceo ma uit ca muta la pozele tale. Fain.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:
Originally posted by svety

Roxaniceo ma uit ca muta la pozele tale. Fain.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">



de ce ca muta???????????????????
expliqe` domnitza me`!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:



Ilinca79, salonul la care ma duc eu se numeste Phisiomed si e vis-a-vis de agentia cfr; deci pe aceeasi parte cu benvenuti, dar mai spre piata. Masaj face doar o tipa desi sunt 2 (cealalta e gavidua cu probleme); o cheama Edith.

Cu interservisanu`...hm...grea problema....eu zic, fetelor, sa nu generalizam; sunt si acolo medici f buni! stiu si eu cativa (ex: prof Sfrangeu care face hsg - cred ca e singurul din Cluj; medica de la laborator - excelenta; o medica tanara de la mamografii - super; si mai sunt!) Eu sunt de acord ca Pop Teofil e un nerusinat, dar sa nu-i bagam pe toti medicii in aceeasi oala, ca nu-i corect!

Iar in ceea ce-l priveste pe Todea, tzuca74, eu raman la parerea mea; este un medic de nota 10, care intotdeauna mi-a acordat atentie maxima, cu care am 2 nasteri la activ si la care m-as duce si de 100 ori (numai ca nu mai fac alti plozi); cand l-am nascut pe Simon era in concediu si a venit la nastere si in vizita si a dat telefoane etc; s-a ocupat excelent de mine! mai mult nu am ce sa zic.

Svety, am vazut pozele! Dani intre papadii e super!

Fetelor, am avut un chef....deabia astept sa vad pozele si filmarea; au fost mortali piticii! Asa s-au distrat!

Fug sa fac pozele; dar mai trac cate o ocheada pe aici

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput