Iasule, mandra cetate! (31)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Dragele mele, si eu aniversez cate unele in mai: pe 9 s-a nascut Magda, pe 14 am aflat si eu ce-i aia , iar pe 31 l-am cunoscut pe domnu' sot...ma rog, in alta ordine...Si de la anu' se mai adauga o aniversare, asta cu inaugurarea sediului...

Gabriela, daca ai oferte de masute si scaunele as vrea sa le vad, ca pana la cuconiada vreau sa cumpar...Poate ne auzim pe mess, acum nu te vad on-line...

Sunt iarasi rupta de oboseala, adineaori am venit de la firma, unde am stat numai in picioare, de dimineata, alaturi de mesteri...

Iata listuta, le bolduiesc pe cele ce stiu sigur ca vin la cuconiada, iar pe celelalte va rog sa dati raspunsul si va bolduiesc ulterior (voi repeta listuta la fiecare mesaj):

acvi, adda, adi69, aime(vii, da?), alipiticot, amironeanu, buli, carmenp, Cicuta
Danna_36, eloise, gabiarama, GabrielaG, g_ioana, herra, Ionika, kisstherain999, kriss79, lacri, l_carmen2003, leoaica, mariussimiuc, mephala30, Mexxa, Nora, oanabandol, palmyrah2002, ralnied1, ralucami, rosa sinensis, Roxana80art, simodara, veve (daca am uitat pe cineva, imi cer iertare si il/o rog frumos sa tipe tare...

Si care data ramane in picioare? Pe 12 (vineri) seara, e bine? (ca sa va ramana timp si de pregatiri, nu numai de sarbatorit?)...Carmen2003, la multi ani si voua si petrecere frumoasa!


Primavara 2006

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71116#1518073" target="_blank">Catia si Sabina au nevoie de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Buna seara
Ma gandeam sa va spun ca eu nu aniversez nimic in mai..dar gandindu-ma mai bine..pe 2 mai implinim 10 luni de la
M-am uitat si eu la pozele cu celelalte doua cuconiade..da` bine v-ati mai tratat..Acum unde va fi intalneala? poate vin si eu..
O seara buna va doresc!



POZE
Cristina S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Aime si L Carmen: multumesc frumos pt. urari
L Carmen, Kriss, Dana, Gabriela, Ralu si Geba: multi ani fericiti de acum incolo si pt. voi


Noapte buna si somn usor, mai ales pt. strumfei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Io-te-teeee!M-am vazut pe lista la cuconiada!Viiiin,cum sa nu?Da' cine-si ia webcam-u-n buzunar?Eu va urez distractie pe cinste si-astept poze fierbinti!
Am si eu o rugaminte:stiti cumva vreo clinica (dermato presupun) dotata cu laser?Am o prietena care vine in mai acasa si vrea sa-si rezolve niste varice/capilare plesnite.I-ar fi mai usor daca s-ar programa din timp ca nu sta prea mult in Iasi.Multam anticipat!
Pe noi ne scuzati ca absentam nemotivat,da' nu-mi mai vad capu cu plozii astia,mereu apare cate ceva (pe moment croko cu bronsiolita,tratament cu steroizi si inhalatii cand il apuca,indiferent ca-i 2-3-4 dimineata,mofturi,curulete-n sus cat incape,si-asa mai departe) si-am ajuns sa trec pe forum razant;imi fac treburile urgente si-n rest,D-zeu cu mila!
Va pupacim cu drag!



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Hello, hello, am fost la Mall Moldova azi cu copiii la locul de jocaca.
S-au distrat bine copiii si mie mi-a placut ca nu era aglomerat, dar spatiul mi s-a parut foarte foarte mic pentru toboganul care e acolo. mtei zice ca a fost bine, desi nu astat decat in spate la casuta si un tobogan de morcov. Am vizitat sala de petreceri...mi s-a parut tot f micuta...ori au facut economie la spatiu ca e chiria mare, ori nu stiu ce sa spun. Fetele oricum erau foarte dragute, dar ...am primit o palma de nu m-am vazut...M-a intrebat cineva daca sunt cu nepotii...plang, plang cu mii de siroaie. Trebe sa ma vopsesc, sa-mi schimb look-ul...oana trebuie sa ajung si la un treatament cosmetic, ca nu stiu ce am avut saptamana asta dar am stat numai cu mana pe fata si m-am umplut de bubute...de alea ce apar la adolescenti, stiti voi...adica intineresc, numai altii ma vad bunica.
Veve, luam camera sa iti transmitem in direct coconiada.
Dana, nu stiu ce sa zic de vineri seara, Paul are ore pana la 9 atunci...doar sa vin cu copilasii dupa mine. Facem tot asa cu checuri , briose si scovergi de acasa?
Pupici si un WK-end placut tututor,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

chiar, Oana, da-mi si mie pe PM detalii despre un tratament cosmetic.
faci acasa? acasa la cine?
in ce consta, cat costa, cu ce produse...si ce mai crezi ca e bine de stiut.

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74546" target="_blank">
si Vlad, cu ale sale
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">poveste,www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=70977" target="_blank">caietel,www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=70976" target="_blank">jurnal si www.babiesonline.com/babies/v/vladu" target="_blank">paginuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Buna fetelor!
Vin si eu la cuconiada daca e ziua nu seara si pot veni cu fata.Asa seara in week-end mai stau si eu cu sotul ca si asa ne vedem rar tare.
Astept o data sigura si ora si apoi spun daca pot sau nu.In principiu pot oricand dar vreau cu copii dupa noi,asa se mai joaca si ei...pana la urma pt ei e centrul,nu?
In alta ordine de idei,stie cineva o masina buna(cielo,opel vectra) de vanzare ,f buna?cautam pt noi si numai masini smenuite pt vanzare gasim,revopsite,noi cautam cu vopseaua originala,sa nu fie lovite,sa nu fi facut taxi...etc.Vrem pana in 4000 euro,ar veni cam cielo din 95-97.Daca stie cineva astept un semn.
fetelor la multi ani fericiti celor care aniverseaza in mai!Noi nu avem nimic in mai,nimic special.
Un week-end placut la toata lumea!

Paula 16 sapt si minunea Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)

poze noi
http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Buna fetele!

Dana, sigur ca vin, mai ales ca ai schimbat data ptr mine . Si eu astept o ora, dupa amiaza ar fi ok (vad ca mai sunt mamici si cu copiluti ce vor veni, asa ca ar fi numa bine dupa somnicu de pranz), de pe la 5 sa zicem (e o sugestie, ziceti si voi, Dana...), ca pe seara (de pa la 9) avem program administrativ cu Vladut, baie, lapte, somnicu cu mami musai...haideti fetele sa fie dupa amiaza noastra; s-o asaltam pe Oana cu intrebari despre frumusete ...si chiar ce aducem?


aime si Vladimir in aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

Raluca,ma uitam la pozele tale si am recunoscut pe cineva in pozele de la cununie.Ce mica e lumea!





pe cine???
am eu o banuiala vaga... dar zi-mi tu si iti spun si eu...
lumea e mica de tot... mie imi spui???
sotul Norei mi-a fost profesor la liceu (numai vreo 3 luni... da' a fost)...:)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Eu ies de la munci la 8 seara, deci sar din schema...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput