M-am hotarat....adoptie (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Buna fetelor.Ce-ati facut de 1 mai ?
Noi am fost la mare si ne-am.....pe noi de frig.
Am facut si niste poze si le-am pus in album.Daca vreti sa vedeti marea , intrati pe http://community.webshots.com/user/Andreea_K

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_112 spune:

LA MULTI ANI ANCA!

Meme sa va traiasca printzesa si sa va bucurati de ea toata viata




Silvia si Florina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca_tomescu spune:

meme: la multi ani pentru Anca, sa va bucurati de ea si ea de voi! Rupi turta fetei? Sa ne povestesti si noua!

Stie cineva ce semnificatie are ruperea turtei? Pentru mine este un prilej de sarbatoare si celebrare a copilului. Dar ce inseamna stiti? Ca mi se pare totusi aiurea sa o fac doar asa. Sa sarbatoresc copilul pot sa o fac oricum.
andreea k: chiar mi-era dor de mare si mi-ai facut o bucurie cu pozele.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

LA MULTI ANI ,ANCA!

Andreea_k,am vazut pozele de la mare si am descoperit ca le ratasem pe cele de la ziua fetei.M-au impresionat,sa sti.Atita bucurie in ochii unui copil (mai ales un copil care a trecut prin ce a trecut fetita ta ) ma fac sa pling de fiecare data !pt tine si printesei tale.

SIMONA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

SILVIA succes miine la tribunal!! Asteptam vesti buneeee!!!!

SIMONA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Fetelor, hai sa va pun un articol care mi-a parvenit si mie si mi se pare foarte important.
Ca sa nu supar pe nimeni, nu comentez in nici un fel.


Oficiul Roman pentru Adoptii (ORA) va cere sprijinul sefilor de maternitati si al directorilor de la Protectia Copilului si va introduce, totodata, un sistem informatizat de monitorizare, pentru a preveni cazurile in care nou-nascuti sunt luati direct din maternitate pentru a fi apoi adoptati. Secretarul de stat Theodora Bertzi, presedintele ORA, a declarat, ieri, ca a primit mai multe sesizari referitoare la faptul ca in maternitati inca sunt dati nou-nascuti spre adoptie inainte de a exista o hotarare judecatoreasca ce ar permite acest lucru, transmite Mediafax. Sursa: : Ziua

Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

Lasa Irina ca o sa comentez eu!Bani pt sisteme de monitorizare se gasesc dar pt mai mult personal sau benzina sau mai stiu eu ce le-ar trebui sa faca anchetele cu rudele mai repede ...nu!

"Buuuuna" idee!!!

SIMONA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Costi spune:

Cu sefii din maternitati se intilneste?
Pai ei sunt "capetele", ei pun pretul si conditiile.

Alessia si mamica ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepsica spune:

Dragele mele ,va anutn in mod oficial ca am trimis azi cerere catre DPC Suceava pt a avea pe baietel cu noi... il cheamam Gabriel, are 2 ani si 3 luni si ochi mari, caprui...sper s nu dureze mult ca e in alt judet...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

Ma bucur pt tine,Pepsica !

Sa dea Dumnezeu sa-l aduci cit mai repede acasa pe Gabriel.

SIMONA

Mergi la inceput