Mamici casnice (34)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

OSNA TE SFATUIESC DIN SUFLET!ia-i pe aia 40 .....masura la pantaloni.........in curand nu o sa-ti mai vina nici aia......eu la inceputul sarcinii aveam 47 de kg si 34-36 la pantaloni!unii blugi 26 imi erau mari......acum am incercat unii 31-blugi-si imi veneau "mama lor"!sunt plinutza dar nu exagerat dar nu ma mai incape nimic la burta ......asa ca fa investitia pe timp indelungat!pupici

RAALUCUTZA35+cuCELESTINA http://community.webshots.com./user/raalucutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

hopaaa, lume noua!!! a revenit ralucutza! wellcome back!!!

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

neatza.
merci pt. cafea

oooooooooo ralucutza!!!!!!
ce face burtica? tot ne intrebam una pe alta pe aici ce se intampla cu tine de ne-ai uitat
Bun revenit si sper ca de data asta ramai

Fl.,revin ca zau de am timp sa va povestesc.Dar astazi o fac.

Dana banana,imi pare rau pt. puicutza ta.Am citit ca a fost bolnavioara.Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna!
V-am mai zis eu ca eu nu mai fac fata la ritmul la acre scrieti voi...mai apar si eu cand si cum pot, doar sa nu ma uitati intre timp sa ma intrebati : " Dar tu cine esti ? " Ha!
Vremea a fost cam capricioasa, dar tot am exploatat zilele astea libere la maxim...am fost si prin Brasov, si prin Poiana, si la gratar la Timisul de Sus...
Poze am o caruta, dar cum le pun ?
In nici un caz sa nu ii faci vaccinul racit, asta e prima intrebare pe care mi-o pune doctorita Mariei cand e vremea pt vreun vaccin...sa nu fie racita !
Pupici.

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

ralucutza,cum adica mamica lu Celestina? tu ai o fetita??!!
nu cel din burtica este primul tau copil???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

A ! Vineri chiar inainte de a pleca din Bucuresti ne-am oprit pe la pasapoarte si le-am luat !
Din intamplare nu mai pleaca cineva in Grecia ( Halkidiki ) pe 19-20 iunie, ca ne-ar prinde tare bine sa fim mai multe masini !
Azi mandra mea face 1 an si 11 luni. Peste o luna am fata mare de 2 ani...si dupa ce venim din concediu...cred ca se termina si cu statutul de mamica casnica...
Pupici.

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Dana,neaparat tre s-o punem de-o intalneala.Mai stii ce idila se infiripa intre puii nostri?
Naspa rau de tot faza cu scorpionul,eu as muri de frica,sincer,fie zi fie noapte.

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

va multumesc pt primire!...alexa si ange pupici!ba da asta mica celestina este fetitza mea prima...si e inca in burtica la mine!dar imi place sa cred ca sunt deja mamica......ei bine nici nu mai este mult......maine fac 36 de saptamani!celestina este si va fii unicul copil....am spus am spus!!!!

RAALUCUTZA35+cuCELESTINA http://community.webshots.com./user/raalucutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

si frumos din partea mea ar fii fost sa intru sa va spun......HRISTOS A INVIAT!dar merge si asa ca voi suntetzi toate niste dragutze si ma intelegeti......

RAALUCUTZA35+cuCELESTINA http://community.webshots.com./user/raalucutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

ralucutza adevarat a inviat, bine ai revenit, credeam ca ne-ai uitat. ce ai mai facut, cum de n-ai mai trecut pe la noi?

Adriana schimba dr, nu sta pe ganduri ca e dusa rau.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput