Mamici casnice (34)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Anculina,
Adevarat a inviat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

'Neata fetele!!!
Hristos a inviat!!!
Ieri reusisem sa scriu un mesaj scurt dar azi vad ca nu mi-a aparut

Haideti la , si ceai si pentru cine vrea suc...

Wow deacuma sper sa reusesc sa intru si eu mai des ca zilele astea am fost cam plecata de pe acasa si plus de asta soarele nu ne prea lasa sa stam in casa
...revin mai tarziu, ma duc sa mai recuperez.Sunt prin zona



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Nu conteaza atāt de mult ceea ce faci, ci cāta dragoste pui īn ceea ce faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Buna dimineata frumoaselor

cafeaua.....e servita

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:



Mihaela amalia ai fost mai iute de mana nu am vrut sa ma bag peste tine

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

No problem Dana uite si de la mine ca ai fost matinala...celelalte fete vad ca dorm in continuare: trezireaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Ia uitati-va aici
La mine zice ceva de genul:Facing front, you are direct, enjoy playing devil's advocate and neither fear or avoid discussions....si cam asa e, nu prea stau pe ganduri sa "dreg" discutia sau chiar sa pup pe cineva in fund sau sa ma ascund dupa deget, ce am pe suflet si ce cred aia spun




www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Nu conteaza atāt de mult ceea ce faci, ci cāta dragoste pui īn ceea ce faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Mai ce fete harnice :)
Multumim Miha si Dana de servire :)

Anculina bine ai revenit, te asteptam mai des si ne-ar place sa ne povestesti cum a fost la Brasov. Poze aveti?

Andreea pe tine te-a oprit soacra la ea de nu mai scrii? N-ati ajuns inca acasa?

Dana graba graba, da sunteti ok?

Adriana sa ne spui ce ati rezolvat la medic. Ieri n-am mai apucat sa iti raspund la mesaj ca am avut musafiri si n-am stat la PC.

Cami tu ce faci, scoti capul si il bagi inapoi?:) Zi cum te-ai distrat, ce ati facut, cum a fost la Maia la concurs... Hai cu raportul

Svetlana, Corina, Danelutza, fetele cu neamurile sotului:) Si noi ne vedem rar cu rudele sotului, desi suntem in acelasi orash, nu ca nu ne-am intelege bine, dar suntem cam fiecare cu treaba lui. Macar sarbatorile le petrecem impreuna, da ei sunt prea protocolari pe gustul meu:) Mie imi place sa fiu mai libera, sa ma distrez, ei sunt samanta vechilor familii burgheze

Alina si eu stiu ca nu e grea operatia, cred ca se poate si fara taietura. Nu le am cu medicina asta, da daca tine de urologie pot sa intreb pe un prieten.

Ioana las ca e bine ca vine soacra la voi, mai sta si ea cu nepotii, sa speram ca va fi "de bine":)

Azi am musafiri, au ajuns azi dimineata (de fapt e un musafir) si oi fi ocupata, asa ca am scris mai mult ca sa fie in avans:)
Pupici

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

La testu meu uitati ce zice:)
"-Toward the bottom of the frame, you are pessimistic, and have a tendency to behave negatively.
-Facing left, you believe in tradition, are friendly, and remember dates (birthdays, etc.)
-With many details, you are analytical, cautious, and distrustful.
-With 4 legs showing, you are secure, stubborn, and stick to your ideals.
-The size of the ears indicates how good a listener you are. You are a good listener.
-The length of the tail indicates the quality of your sex life. You have a great sex life"

Mersi Miha

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Fla

La mine complet zice asa:
Toward the top of the frame, you are positive and optimistic.
Facing front, you are direct, enjoy playing devil's advocate and neither fear nor avoid discussions.
With few details, you are emotional and naive, you care little for details and are a risk-taker.
With 4 legs showing, you are secure, stubborn, and stick to your ideals.
The size of the ears indicates how good a listener you are. You are a good listener.
The length of the tail indicates the quality of your sex life. You have a good sex life.




www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Nu conteaza atāt de mult ceea ce faci, ci cāta dragoste pui īn ceea ce faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

neata fetele!merci de cafea!
mi-am facut si eu testul si chiar e pe bune...dar la sf ,mi-a zis "no sex life"!..oare de unde o sti?

ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Buna buna!

Mai fetelor,dar am serios de recuperat! Ma refer la cafelute! Am cam lipsit zilele astea si am mult de citit.

Eu sunt super obosita,nu stiu cand o sa-mi revin cu somnul.Am avut musafiri,am taiat motul...Am pus si cateva poze in albumul de aprilie 2006,daca vreti sa-mi vedeti printisorul.

Ma duc sa vad ce pot recupera din urma.Daca ma lasa Robert!

Va pup pe toate!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput