Clubul optimistelor (8)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

ADEVARAT A INVIAT !!!


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Adevarat a inviat

Alina, te dadusem disparuta

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Adevarat a inviat!!!
Ce se intampla impreuna?, vad ca tot dupa tine postez!!!! Ha, ha, ........te urmaresc din umbra. ( e o gluma normal)
Merg sa trag un pui de somn ca imi pica ochii in gura.
Optimistelor, sa aveti o zi de vis.

P.S.
Va saluta o optimista....in devenire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Adevarat a inviat!

Himmelsduft

photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

HRISTOS A INVIAT! LA MULTI ANI!

fetele ca mi-a fost taaaare dor de voi.
noi am sosit pe la 20.30 si intai am bagat-o pe maimu la nani si pe urma am deschis calc sa va salut.
noi am avut o vreme super aici.

Adinella ai aparut...Incepusem sa-mi fac griji pt tine.Chiar ti-am trimis e-mail.

Danutza saptamana viitoare ai zis ca ai cununia?
CASA DE PIATRA! si multi ani fericiti alaturi de sotul tau.

Andreea harnicuta, harnicuta. Tu ai dat cel mai des pe-aci.Ai avut grija de casa cum se spune.

maine dimineatza plec din nou si ma intorc dupa amiaza(adica in jur de 13.00).

si distractie placuta in continuare.

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Ete ca aparusi...
Pai am avut grija aici de "casa"... tot asteptam sa mai vina cineva... da cum toate ati plecat de acasa
Poate de maine seara... se reintregeste
... si distractie placuta in continuare


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Aparui mey, aparui...
V-a fost dor de mine?
Acum ma duc sa fumez o tigarica pentru ca la tara am facut foamea(mama nu stie ca fumez) si apoi fac o baitza fierbinteeeee...

Mai fetelor, io indiferent unde m-as duce... mama, mare, munte sau mai stiu eu unde, cand ajung acasa, ma simt asa de bineeeee....
Voua vi se intampla?

Fug si mai trec pe-aci.

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Pai normal... unde e mai bine ca la tine acasa?


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Georgi, aparui dar sa stii ca tot sunt cam pe dinafara, deoarece Andrei e cam cu "cantec" si ma tine tot pe langa el sa il supraveghez... Nu avem voie sa iesim cu el afara, are faringita acuta... nu vrea sa pape mancare sub nici o forma numai pireu de fructe si cereale si laptic dar e bine ca si atat poate!!! Tot timpul il suspectez de febra, dar are numai inceput de febra nu febra in toata regula...
Cu sarbatorile astea am fost tot in priza si cu curatenia si cu gatitul ca am avut musafiri de la Timisoara si de la Oltenia. Nici acuma nu au plecat, numai ca ii bagai la culcare si intri pe net...
Va las, va pup!!!
Vazurati ca am 3 stele si m-am maturizat, nu mai sunt membru junior sunt matur??? Eeeeeeeeeeee, alta viata, acuma nu trebuie sa mai ma plang trebuie sa ma comport ca atare!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

e si normal sa ne simtim mai bine la casutele noastre, unde putem sa facem ce vrem.
Eu si acum dupa 17 ani de casnicie, fumez in fata parintilor cu retinere. Maxim o tigare, ca deh, se uita urat si imi fac observatii desi am 40+, asa ca home ca e mai dragut.

Mergi la inceput