katie holmes a nascut

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yank spune:

quote:
Originally posted by clauf1000

iar in limba persana suri inseamna roz rosiatic.
pe fetita lui brooke shields o cheama grier hammonds.asta nu stiu daca inseamna ceva...



Wrong,suri in persana inseamna trandafir rosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

Parca vad ca dupa ce s-o face mare Suri o sa-si dea parintii in judecata pentru traumele suferite la nastere de la tambalaul din presa.. :) Ca precis stiinta o sa demonstreze pina atunci una-alta.. :)

Sanatate la bebei si mamici.
http://community.webshots.com/user/parpalak
http://home911.servebeer.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Felicitari Kate!
Sa fie sanatosi si cu bebe mancacios!

www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">japonia prin ochii unui amator



www.tickercentral.com/view/65wn/1" target="_blank">sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

quote:
Originally posted by Paula

In sfarsit a facut si Tom ceva notabil!!! Are copilul lui propriu si personal. Ma rog, am fost rea...: mi-a placut in "Ultimul Samurai".

Paula,
Mama Andrei si a Calinei





pai nu stim sigur asta . unele voci sustin ca nu el e tatal biologic.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

Sa le traiasca printesa! Am inteles ca Suri insemna in ebraica si arabeste - printesa.




In araba nu inseamna nimic numele de "suri", insa la stiri aici au spus ca in japoneza inseamna "hot de buzunare" Asa e, fetelor care stiti japoneza, sau ma mintzira astia cu televizoru'???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

asa am citit si eu ca in japoneza inseamna hot de buzunare iar in nu stiu ce dialect indian inseamna nas in vant...e tare, nu?
fetele care stiu ceva din limbile astea poate ne spun si noua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

ahhh...uitasem.am mai citit ca, desi mama a luat calmante in timpul travaliului ceea ce este interzis conform ritului scientologic la care au aderat parintii, tom nu s-a suparat prea tare pt ca cica doctorii nu au vorbit. au comunicat doar prin semne...?!?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

may, pai sa le traiasca fata! asta cu numele mi se pare aiurea! multi parinti nu realizeaza ca isi pot traumatiza copilu' cu diverse nume "exotice" care in diferite limbi insemna chestii... foarte ciudati mai sunt unii oameni.... nu zic sa ii pui copilului numele de Vasile sau Ion sau orice nume tipic dar nici tot felul de nume de te crucesti! nu stiu daca cineva realizeaza dar copii pot fi foarte rautaciosi la scoala.... cunosc neste cazuri.... ma rog parerea mea! nu dati cu rosii!

Emily


Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

Poze

Mireasa de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

si eu sunt de aceeasi parere. cred ca pe siteu acesta am citit tocmai ca numele deosebite nu implica neaparat un destin deosebit, ba chiar dimpotriva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisik 4ever spune:

citisem pe undeva ca tati e steril, ca de-aia a adoptat 2 copii cu nicole. sa fie doar zvoneala?

You're unique. Just like anyone else.
... si bursuca 08.05.05

Mergi la inceput