katie holmes a nascut

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anp spune:

Hey,
Tocmai am auzit la stiri de dimineata ca ccc Katie a avut epidural. Ooops, ce s-a mai ales dom'le si de religia asta a lor si de toate speculatiile pe seama ei...
Deci cred ca si povestea cu mancatul placentei e un mare act de publicitate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

pai cum mai anp, nu ziceau ca naste fara amestecuri din afara? si cu gura stransa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

Nu prea m-am documentat, dar cam asta e secventa - posibil sa fie pierdut o etapa-doua. Mai intii au zis ca mama sa nu tipe ca se traumatizeaza copilu. Dupa aia au zis ca nu, ca mama poate sa tipe, dar personalul medical sa nu... vorbeasca.. sau sa nu tipe?... Dupa aia Tom a zis ca-i maninca placenta, dupa aia ca nu, ca era gluma. Dar oricum e straniu ca o .. biserica... sau cult.. sau ce-o fi, cu nume derivat din "stiinta" sa ocoleasca aplicatii practice din stiinta medicala, cu ocazia nasterii.. Sau or fi oamenii intr-un soi de concurs de cel mai bizar om al anului de care n-am auzit.. D-aia intrebam de soarta placentei.. :) Cistiga puncte sau nu la bizarerie?.. :)

Sanatate la bebei si mamici.
http://community.webshots.com/user/parpalak
http://home911.servebeer.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oLo spune:

sigur nu era vorba de o plăcintă in loc de o placentă?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

bravo parpalak. pe cuvantul meu ca ai rezumat cel mai bine situatia. acum putem chiar sa inchidem postarea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

De ce s-o inchidem? Ca a ramas placenta la congelator...cine stie ce sarbatori asteapta

........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Sa-i dam o reteta cu biftec tartar sa se inspire

........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by clauf1000

de placenta am intrebat si eu. inca de ieri...si nu mi-a raspuns nimenea...




N-a mai mancat-o ca i s-a spus ca e prea mare si a renuntat.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Am auzit la stiri ca Suri in limba chineza sau japoneza ( nu-mi amintesc bine) inseamna hot de buzunar, si asta dupa ce Tom a declarat ca s-a informat f. bine si a cautat prin unele documente.....Pana la urma vor doar inca o publicitate , mi-e mila de saraca bebita ca a si intrat in gura lumii.
La stiri i s-a spus "mica printesa ca un trandafir persan care fura din buzunare" redarea nu e cea originala.
Mai bine tacea( Tom ) , ca " filozof ramanea".
Nu aruncati cu rosii , cei care nu sunte-ti de acord.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula spune:

In sfarsit a facut si Tom ceva notabil!!! Are copilul lui propriu si personal. Ma rog, am fost rea...: mi-a placut in "Ultimul Samurai".

Mergi la inceput