Mamici casnice (23)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Da ,domne!
Avea contractii la 10 min ,dar degeaba ...
Contractiile s-au oprit si e acasa.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

'neata fetele!
am vb cu tina, e f dezamagita. este acasa.
bravo stelistilor, puteau si mai mult.
revin


alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Eu cand am vazut ca a deschis messu ma pregateam sa-mi pun engleza la bataie.Credeam ca sotu'!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

tinuta. mult curaj!
andreea, bine ai mai revenit!
la noi e o vreme cam posomorita, dar ne bem lapticul si iesim putin la plimbarica.
moama, aseara eram un pachet de nervi. ne-a dus colegu' la mama lui si m-am umplut de . bine ca ma alimenteaza alexa cu forte proaspete si cu mult optimism, ca altfel cine stie ce as face...
vazut liviu (lucia mirela) un adevarat baiat. e mare!!!

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Bey fetelor, dar ce viteza de super-sonic aveti...
Tina, numai bine si te asteptam cu vesti !
Multumesc frumos! Dar cum intru si eu in album si cum mai pun poze...?
Pupici la toate !

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

deci rezumat:
tina, a fost la spital aseara si dupa 5 ore contractii nu s-a dilatat, au trimis-o acasa.nu au ajutat-o cu dilatarea!momentan se simte bine!
nu a apucat sa va scrie pt ca forumul merge fooarte greu+tocmai a plecat la dentist!a zis ca intra mai tarziu!
si io de dimineatza cand m-am trezit m-am plimbat cu tel in mana,sa sun sau nu la Tina.ca engleza mea e cam de balta si ma gandeam ca daca dau peste sot o dau in bara!
chiar asa Andreea,bine ai mai revenit!ca acu de cand numai ai soacra te plimbi toata ziulica si nu mai vi la povesti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Fetele ,trezirea,ma!
Eu sunt virusata ,ma doare gatul si nu am nici un chef sa ies din casa.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Asa deci...Tinuta nimic bebe deocamdata...spre nemultumirea ei banuiesc ...poate ca bebe vrea sa o pacaleasca si sa vina de 1 Aprilie



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Da' ea nu vrea pe 1 aprilie.
Inca mai are timp sa nasca azi!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Buna dimineata , va salut ! Am avut ceva treaba prin casa si nu am avut net... Acum ma duc cu bb la plimbarica... Vorbim mai tarziu..

Poze cu Lucas

Mergi la inceput