Mamici casnice (23)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

TINUTA
TE PUPAM DULCE SI PE TINE SI BEBITA MIC AOLEUUUU DANA NICI O VESTE INCA? HAHA CRED CA NUMAI DE ASTA NU ARE TIMP TINUTA SI BEBICA SCUMPICA
Ma fetelor oi lipsi eu continuu dar ieri vorbeam cu Tina pe mess si radeam ca bebe va veni pe 1 aprilie la care ea ingrozita mi-a zis ca nu are voie atunci ca e "april's fools day" hehe, pesemne ca bebe a ascultat de mami cuminte si docil.... bebe model mai ce vreti..... Super, abia astept vesti, nimicuta???????? Hai sculareaaaaaaaa!!!!!!!!

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Neata fetele!
Flavia,aseara eram cu sotul la o cura de ,,Neveste disperate''.L-am tras de pe undeva si in fiecare seara avem program .


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

neata, fete! Eu sunt la menstruatie si am dureri,... sunt cam plauata azi... Anuntati cand naste Tina!!! Poate a nascut! Cine afla primul, sa spuna!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

'Neataaaa
...Ajunge pentru toata lumea?????
De Tinuta nici o veste??????



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Dana te iert dc zici despre Tina, ca din cate vaz tu ai fost ultima care a vb cu ea :))))
Am tras cu ochiul la burticile ei, se pare ca nu s-a mai intors de la spital, deci mai mult ca sigur a nascut, sa speram ca azi vom afla ceva.

A venit Miha cu cafeaua :) Da chizr, zic si eu ca si Cami, de ce vrei sa slabesti? Ca mie mi se pare ca arati f bine, of obsesiile astea....
Mai eu urmeaza sa vreau sa slabesc

Hopa, a aparut Andreea scumpa, ce faci ca te dadeam disparuta. Iar te plimba Gogo prin orash? :)))

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Fla de fapt si de drept eu nu as mai vrea sa slabesc enorm ci doar asa de pe ici si colo unde e surplus...si pentru asa ar trebui sa ma apuc serios de exercitii...dar eu cum sunt mai lenesaaaaaa...si intradevar am obsesia sa ajung la 55 de kg, cat aveam inainte de a ramane ... ce sa-i faci astea-s fixurile mele



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Si io ce sa fac, k am ajuns sa am mai putine decat aveam inainte de a ramane insarcinata
Oare e cineva multumit de silueta?:)))

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Neata' fetele.....offfffff v-am lasat ieri la pag. 4 si acum...am avut mult de recuperat

Tina si bebe Cele mai frumoase ganduri, recuperare usoara si astptam "booze" si vesti!

Cat despre meci...Steaua a dominat prima repriza iar rapid-ul, desi nu i-am recunoscut, au jucat multumitor si a 2 a repriza a fost a lor....si au avut niste fazeeeeeee....dar nu a fost norocul de partea lor
Joi fac tot posibilul sa mergem la meci...deabia astept...

Ieri am tras 2 raite prin cora....prima la cumparaturi de papa si a doua (am ramas fara bani de la prima)la achizitionat o extraordina, minunata, trendy-fancy-supercool pereche de pantofiori rozzzz bon-bon, marimea 23 pentru Maria.

Nu am mai reusit sa fac de papa ieri asa ca azi m-am trezit cu noaptea-n cap si am pus sa si sa fac de papica la ingerasa...astept sa se trezeasca si , dupa ce papa, iesim afara la plimbarica.

PS. la sosul de chiftelute eu nu pun ulei decat fff rar de masline...asa e regimul, si asa sa obisnuit sa pape

Va pup, ma duc la treaba si vb azi ca sunt dupa-amiaza la serv. si tot wek lucrez...asa ca stau cu ochii pe voi



mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineatza si multzumesc de cafea
Am tras cu ochiul la mamici, nici o veste de Tina, n-a nascut sau n-a avut timp sa scrie.
Flavia si eu am un kg mai putzin decit atunci cind am ramas insarcinata, dar mai vreau sa dau jos, vreau sa ma fac silueta rau, ca atunci cind aveam 18 ani , ca parca acum am mai multzi
Fetelor ma duc sa mai omor niste perdele de la geamuri, ca tare-s mari, intra doar una in mashina de spalat, asha ca tre'sa casc ochii sa nu se invirta prea mult, le pun umede ca astea nu se calca.
O zi buna si mai trag cu ochiul sa vad ce scrietzi si tragetzi-ma de mina cind stitzi ceva de Tina.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

am intrat cu sufletul la gura..sa citesc vesti despre tina!
acu a intrat online pe messenger,e acasa...a fost la spital si apoi trimisa acasa.bebitza inca e la caldurica!probabil o sa intre tina si va povesteste mai multe!

Mergi la inceput