Pestisori... pestisori... (19)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Pestisori , slaba miscare pe aici...ce faceti? Curatenie , servici sau ati plecat deja in vacanta de Pasti ? Eu sunt un pic cam agitata azi si nu gasesc remediul sa imi revin...Bantui pe forum ca de altceva nu sunt in stare .


Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Buna dimineata!

Am zis sa intru, un pic, sa vad ce mai faceti. Impreuna cu Ana am inceput ieri curatenia "generala".Am inceput cu camera ei pentru ca am schimbat asezarea mobilei.Azi ne-am propus sa terminam cu acest "subiect" pentru ca maine sa trecem la altul "mancarea".
In rest suntem bine, sanatosi ceea ce va dorim si voua.

Felis - multumim foarte mult pentru felicitare.Imi pare tare rau ca ati fost bolnavior.Cum se descurca Mihai cu ghetutele?
Daniela - sper sa te faci bine cat de curand
Maruta - cum te mai simti? Ce-ti mai face spatele?

Cum o sa petreceti sarbatorile?Acasa sau plecati pe undeva intr-o mini vacanta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

V-am citit mereu, dar n-am scris... rusine sa-mi fie...
Acum am intrat sa va urez toate cel bune de Paste, sa fiti fericite impreuna cu cei dragi.
Fie ca Pastele sa va aduca in suflet credinta, bucurie si dragoste!





www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza pestisori !

Criss spor la treaba, o sa te descurci bine cu asa un ajutor ,ANA ....
Elyanne, multumesc de urari , asemenea si tie !

Va las acum.Intru mai tarziu .

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

buna fetelor,

mie mi-e o lene ... si as bea si-o bere

cu spatele paraca e mai bini ...

danna - as vrea eu acasa ... dar din pacate nu se poate

pupici si spor la treaba

UM 16 ian 2006
DPN 23 oct 2006
urmatoarea ecografie 15 iun 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Seara !
Ce fac pestisorii dragalasi ?Innoata ? Azi sunt linistita si impacata , pt. ca am reusit sa ajung dimnineata la spovedit -ratand o sedinta, la care s-a omis convocarea mea...nici o paguba, ca tot nu ma duceam...
Lori, ai baut cumva o gurita de bere sau nu e voie deloc...daca nu, iti dau eu acuma"hai noroc!"

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

pestisori dragi!
Dar ce liniste e pe aici
Noi am ajuns cu bine la tati,gata suntem toti trei fericiti si bucurosi ca vom petrece Pastele impreuna
Nu prea am citit din urma,doar pe sarite...vreau sa o felicit pe MARUTA si sa-i trimit mii de pt bebeu...sa dea Domnul sa fie bine pana la capat
si pt DANIELA,ELIANA,FELIS si celalalte fete,mie fost tare dor de voi,dar de azi sunt aici pe baricade...gata cu chiulul
pt MIHAITA,sa se faca sanatos repede!
Robert e putin racit,ii curge nasucul,de la avion,aer conditionat...hmmmmm,sper sa-i treaca repede...altfel e tare cald aici...umblam numai in sandale si pantaloni scurti

Fetelor va doresc de pe acum un PASTE FERICIT CU MULTA LUMINA SI FERICIRE IN SUFLETE![


Gata fug ca mai am si altele de facut...dar ne auzim maine!

si numai bine la toata lumea!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Mirela, ce surpriza!
Ma bucur ca esti in sfarsit cu toata familia si ca este totul ok.Bine ai ajuns langa Tati!
Asteptam sa ne da-i detalii, despre drum, revedere...etc..sa nu crezi ca scapi..

Paste fericit !

Trimite-ne si noua putina caldura , ca aici e un frig, de zici ca vine iarna.Si ieri a plouat la greu.
Te pup! Mi-era Dor de tine!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DANY si vad ca doar tu mai esti pe aici...nu pleci nicaieri de Pasti?...e liniste pe forum,toata lumea se pregateste,mancare,cumparaturi....pe avion a fost ingrozitor de frig,iar Robert din 8 ore a dormit 2,mi-a facut 100 de mii de nervi,ii era somn dar nu putea adormii,urla,tipa,plangea,cred ca il dureau si urechile...uffff,e urat si lung zborul asta...dar bine ca a trecut...intrevederea cu tati a fost super,din toate punctele de vedere....deja Robert s-a obisnuit cat de cat cu el,daca nu-l vede prin casa ma intreaba"tata tata?"...e scump tare....dar inca tot numai la mine vrea sa vina daca il doare ceva sau daca ii e somn sa ne culcam...cred ca asa va fi mereu... e tare mamos...Cosmin e oricum bucuros ca a inceput sa-l pupe si pe el,ca la inceput fugea

Da,cam asta ar fi...azi am facut si noi oua si sambata voi face ceva mancarica dar nu mare lucru,oricum tati lucreaza sambata si deci doar duminica v-a fi cu noi,vom merge la biserica...iar dupa masa vor venii niste prieteni la noi la un pahar



Gata ca m-am lungit cu povestitul...te dulce si PASTE FERICIT draga DANY!


si sanatate la toata lumea!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Mirela Ma bucur pentru voi, ca sunteti iar impreuna.

Dany

Maruta eu mai beam din cand in cand u pahar de bere (si acu mandra mea are o preferinta pentru bere )... dar cand nu ma saturam cu un pahar treceam la bere fara alcool... Cea mai buna, dupa parerea mea, Stela... dar sa fie super rece... ca altfel se simte ca nu e ce trebe

criss1902 pai cu asa ajutor sa tot faci curatenie ... las' ca o sa se faca si a mea mare si o sa ma ajute

Felis multumim pt. felicitare pe Mihaita... si sper ca acum e bine.

Restu' pestisorilor pe unde umblati? Haideti la apel... cateva cuvinte sa stim ca sunteti bine.



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput