M-am hotarat......adoptie (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Aiuras felicitari si voua pentru finalizare .

Multumim pt urari.

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_112 spune:

[blue]LA MULTI ANI ANDREI![/blue]Sa cresti mare si frumos si sa-ti bucuri parintii.

Briantis sa-ti traiasca flacaul ssa te bucuri de el.
Aiuras felicitari ptr. finalizare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Andrei, la multzi ani, sa cresti mare si sanatos si la mai multe banune!

Aiuras, felicitari pt finalizare, abia astept si eu momentul s-o rog pe Aissa sa scrie cuvantul magic.

Noi suntem bine sanatosi, azi am facut vaccinul de 6 luni, avem 8,400 kg si 68 cm. mai avem un pic de lucrat daca vrem sa fim fotomodele . Promit ca in curand sa actualizez albumul de pe webshosts si sa ne vedeti.


Mimsi si Alexia(10.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o mamica fericita spune:

Felicitari Aiuras!

Cris vreau sa-ti spun ca Robert a fost foarte incantat ca si Ale face pfuuuuuuuu iar acum trebuie sa inchid calculatorul pentru ca plange dupa bebe (Ale)

Lorelei si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

LA MULTI ANI, Andrei!!! Sa fii sanatos si sa-ti faci parintii fericiti!! Sa stii ca merita , la cat au luptat pentru tine .

Felicitari pt finalizare, IN SFARSIT!!, Corina! Si pt voi, Aiuras, felicitari, va doresc sa aveti parte de multe bucurii impreuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Sa va povestesc nitel despre Victor :
Ieri s-a trezit cu ochii pe geam, s-a ridicat in fund si a zis: "poooa" (cu caciulitza pe a). Am ramas suprinsa ca a inteles ce-i aia ploaie , pt ca chiar ploua!
Rade (pt ca ne vede pe noi amuzandu-ne), zicand: "ai io viu!" (I love you)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

CRISTINA,am vazut si eu filmuletele.E nemaipomenita ALE!la un moment dat am avut intentia sa 'strig' la sotul tau;las-o,ca lesina fata de ris!

vreau sa-ti fac o propunere:daca ai treaba s-au vrei sa ai ,ma ofer voluntar bona!
CORINA,ca face MARIA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

Felicitari Aiuras. Sa te bucuri de bebe.
La multi ani Anreiutu!
Patrima misc cat pot de repede. Fa-ti si tu un cont de Ym sa putem comunica mai lesne si-ti trimit legea pt asociatii. Ma lupt cu statutul. Mai veniti si voi cu idei daca aveti in sensul asta.
Cred ca am gasit si un jurist. E tanar si cred ca vrea sa se specializeze pe domeniul asta si ce e mai important cred ca o sa ne ajute cu voluntariat pana ce reusim sa punem asociatia bine pe picioare sa avem si ceva fonduri ca sa-l platim.
Sper sa pot face acelasi lucru si cu un psiholog. E mare nevoie de un asemenea om. Cu atat mai mult cu cat e o persoana cunoscuta!
Adeziunile cred ca le putem primi si prin posta.
Fetelor promovati si voi asociatia sa se inscrie cat mai multi membri. Am vorbit cu cei de la Prietenii copiilor si ne sprijina si ei. Am vazut ca mai sunt si altii care vor sa faca asociatie si incerc sa-i convoc tot aici sa facem una mare si puternica.
Astept sa ma contactati sa vedem cum facem sa ne intalnim noi cele din Bucuresti aici si celelalte pe zone pe unde pot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Silvia_Pui spune:

La multi ani Alexandra !!!!








http://pg.photos.yahoo.com/ph/map75ro/album?.dir=e4c8&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi ani Alexandra!

Cristina si Ale (30.09.2004)- Poze si www.dropshots.com/aissa" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput