M-am hotarat......adoptie (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

LA MULTI ANI,ANDREI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

Sint cu totul de acord in legatura cu asociatia!

Chiar daca nu toate sinteti hotarite,hai sa ne intilnim totusi,cel putin cele din buc ,si poate va hotariti pe parcurs.
nu cred ca vom schimba legea,dar cel putin inpoate reusim sa schimbam ceva macar la aplicarea ei,care vedeti si voi ce mult difera de la caz la caz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o mamica fericita spune:

LA MULTI ANI !Andrei. Corina felicitari pentru finalizare sa fiti sanatosi si fericiti 10000000000000000000000000de ani de acum incolo

Lorelei si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Silvia_Pui spune:

La Multi Ani Andrei !!
Sa fiti mereu la fel de fericiti ca in aceasta minunata zi cand s-a terminat un drum destul de greu . Merita sa beti de doua ori in aceasta zi .

http://pg.photos.yahoo.com/ph/map75ro/album?.dir=e4c8&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daphnyie spune:

LA MULTI ANI! Andrei.
Briantis, felicitari, sa fiti sanatosi si fericiti.


daphnyie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Multumim mult pentru urari.
avem program de spart baloane ,pardon "banune "

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Fetelor, e ca la nebuni. Toata luna febr. am sunat din 2 in 2 zile sa intreb de laptele pe febr, De fiecare data primeam acelasi raspuns: reveniti sapt viitoare.
Am sunat luni sa intreb de laptele pe febr si mi s-a spus sa revin cu telefon vineri.
Am sunat azi si am aflat ca se da laptele insa pe martie, cu reteta din martie.
Deci, ne-au suntat de o luna. Oare ce fac cu laptele notru? Il dau probabil cunoscutilor la preturi modice. Ce nerusinare. Dupa ce ca e putin, mai ni-l si iau.
Deci fetele care iau laptele de la Piata Bobocica, il pot lua, insa doar cu reteta pe martie.

Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

La multi, multi ani, Andrei! Sa fi vesel, sanatos, frumos si fericit si sa-ti faci parintii fff fericiti!
Haideti cu asociatia sa miscam ceva, macar sa aratam lumii adevarul, ca e atat de bine ascuns ca nimeni habar n-are din cei care ar trebui sa faca ceva pt copiii abandonati, si hai sa aratam ca defapt la un copil odata aruncat nu-i e mai bine in familia biologica decat la o familie adoptiva care-l iubeste ca pe ochii din cap. Stiu ca si eu spuneam la inceput ca unui copil ii cel mai bine linga mama biologica, dar uite ca acum am vazut multe si realitatea e cu totul alta, si sustin sus si tare ca niciodata un copil aruncat nu va mai fi iubit in famili naturala, oricata consiliere s-ar face, si fara dragoste...Sunt atatea cazuri, si cei care ar trebui sa le vada le ignora...
Patricia se lupta cu caninii, azi noapte a facut febra, e putin mai maraita, dar mananca in continure bine. Avem peste 11kg, ne uitam des in oglinda, radem si noi in hohote ca Ale a Cristinei-/(e o papusa deosebita fetita ta!) si facem draga draga des lui tata si Elsa, rar mamei. O mananc de draga ce mi-e!
Corina, fericita sa fii pt finalizare, visez si eu la zilele alea, la noi inca nu se intampla nimic, deci avem multe zile, luni-sa nu spun ani pana la finalizare. Dar totul se va sfarsi si la noi cu bine, ca nu poate fi altfel!
Va pup cu drag si astept sa ne miscam , ca avem pt cine si de ce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aiuras spune:

Draga Aissa,

In sfarsit "ne-am finalizat" si noi cu toate actele adica tocmai am obtinut si ultimul certificat de nastere, cel cu prenumele schimbat. Din momentul in care am pasit la DPC si pana acum au trecut fix 2 ani!
E mult, e putin? Nu mai are importanta. Am vrut, am luptat, am invins!
Ma bucur Briantis ca ai finalizat si tu actele, felicitari si la multi ani lui Andrei!
Nu am mai scris dar am citit cat de des am putut despre voi toti si ma bucur pentru fiecare copil ce ajunge acasa la parintii lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Aiuras felicitari si tie pentru finalizare! Nu mai conteaza acum decat ca ati terminat!

Cristina si Ale (30.09.2004)- Poze si www.dropshots.com/aissa" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput