In curand...

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Intrebare: pana la urma i-ati dat drumul? Eu am incercat sa imi fac cont si nu reusesc. Completez datele si imi zice ca s-au detectat erori si sa le corectez. E de la mine, de la voi? Datele cu steluta, la care ziceti ca sunt optionale nu le-am completat (nici nu am alta adresa sa va dau).

Intelegem ca merge greu treaba, va tinem pumnii dar e mai bine sa ne spuneti exact cand se poate comanda, ca asa si aia de ar fi interesati renunta sa va mai caute. Mai ales ca ultimul termen era dat cu ora si minutul....
Succes!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Am anuntat la tehnic problema cu crearea contului si verifica acum ce s-a intamplat. Imediat ce am un raspuns, o sa vi-l comunic.

Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zullu spune:

Dragelor...nu e prea frumos din partea voastra sa fiti rautacioase!
Nu este usor sa administrezi un site. Nu e usor sa administrezi nici macar cel mai simplu site...ce sa mai vorbim despre ceva complicat la maxim cum este un magazin virtual.
Stiti prea bine ca orice inceput este anevoios. Intr-un magazin sunt sute de produse. Pentru fiecare dintre ele este nevoie de o atentie aparte. Cu cat sunt mai multe produse cu atat pot aparea mai multe complicatii.

Chiar credeti ca nu se fac eforturi?
Nu mai stiti sa aveti rabdare?

Nu va mai plangeti ca sunt produse putine...nu sunt chiar asa putine. Sunt alte magazine care au mai multe produse, dar asta nu inseamna ca BUBURUZA are putine. Sa fim realisti ... n-am numarat ...dar sunt mai bine de o suta de produse. Iar categorii sunt mai multe si mai bine organizate decat pe oricare site concurent.

Pentru cei care inca nu au gasit cum sa "intre" pe site ... caci eu de aproape o luna ma lamentez in sinea mea ... dar azi am citit si eu finally pe forum...Magazinul e aici:

http://www.buburuza.com/Scripts/

Si inca ceva:...optimism !!!...nu va mai faceti ganduri rele ... nu va suparati pentru lucruri mici ... incercati sa mai vedeti si partea frumoasa a lucrurilor si mai putine critici.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
Originally posted by florypop

"In curand... (27 Martie, 10:15 a.m.) "
Uite buburuza nu e buburuza.......Ce-i drept nu e specificat anul.....

Flory 27+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png









www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

aissa,

V-am trimis un raspuns pe PM.

Buburuza

Edit: Pfuuu! Tehnica ma omoara! Nu stiu daca a functionat PM-ul, la mine mesajul nu apare in Outbox. Daca nu ati primit datele mele de contact, va rog trimiteti-mi-le pe ale dumneavoastra la buburuzateam@buburuza.com si vom lua legatura in cel mai scurt timp.

Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Zullu,

Multumesc pentru intelegere insa nu ai dreptate. Cei are au urmarit toata "epopeea" magazinului au fost dezamagiti in repetate randuri de amanarile noaste, de date de deschidere anuntate, promise si iarasi anulate... Oricare ar fi cauzele, din vina buburuzelor sau din motive independente e vointa noastra, din ghinioane ridicole sau orice altceva, in raport cu cei care asteptau deschiderea magazinului si au fost de la inceput alaturi de noi, am gresit rau de tot si da, ne-am facut de cacao. Asta este adevarul gol-golut.

Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

O ptr. Buburuza!
P.S. Un Emoticon cu Buburuza cand vom avea? Sau exista?

Catalina & Andrei (3ani si 8 luni)




"Imaginatia este mai importanta decat eruditia..."
(Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am primit PM, Buburuza. Am si raspuns. Asa ca a functionat.
Dar am incercat din nou sa creez contul, am completat tot in afara de adresa alternativa de plata si imi zice ca: "Au fost detectate erori. Corectati si retrasmiteti."
Am completat apoi inca o data adresa si la cea alternativa si a mers. Asa ca v-am detectat eroarea, campurile cu asterisc sunt considerate obligatorii desi voi spuneti ca nu.
Oricum, am reusit sa il creez pana la urma.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zullu spune:

toata lumea asteapta deschiderea

aveti tot suportul nostru moral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei34 spune:

In sfarsit am reusit si eu sa intru in magazin. Trebuie sa precizati undeva ca e www.buburuza.com/scripts , altfel nu se incarca nimic, doar o lista. Intr-adevar.... putine produse. Pe mine ma interesau cele pentru gravide, haine,etc, care lipsesc cu desavarsire. Fara suparare, dar daca va miscati in ritmul asta, ajung la nastere!!!!!!!!!
Intre timp am descoperit un magazin de gravide in Brasov, pentru cine are drum pe acolo. E pe strada Republicii, cum urci pe stanga, intr-un gang. Foarte bine aprovizionat!!!!!!!!





Intervin si eu cu o mare rugaminte legata chiar de produsele pentru gravidute - hainute, mai exact: nu am gasit pana acum nici un importator sau producator roman care sa aiba produse moderne, foarte-foarte bine lucrate, dim materiale de buna calitate si la preturi rezonabile. Ori sunt eu prea exigenta, ori pe piata este oferta cam... saracuta. Orice sugestie sau informatie trimisa la buburuzateam@buburuza.com mi-ar fi de mare folos.

Va multumesc,
Buburuza

Mergi la inceput