In curand...

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

E 90% gata. Si este www.buburuza.com/Scripts" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Wow, ce minune.

PS: de ce trebuie moderate mesajele la sectiunea asta? Cand am postat mi-a aparut ca nemoderat si a aparut mesajul odata cu al buburuzei.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Fara sa va fie cu suparare dar eu am mai vazut pagina asta si acum vreo doua saptamani cand probabil faceati teste.

In concluzie ceilalti 10% cand...?

Salutari.

Flory 27+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Daca asta e 90% ... nu este nici macar 50% ... se vede de la o posta, daca dai clic pe www.buburuza.com/Scripts/prodList.asp" target="_blank">Toate categoriile, cam ce este gata...

Nu mai zic... ca daca intri pe fecare sectiune, sunt cateva produse... de la cateva firme... pai la sapunuri si sampoane sau la servetele umede doar Sanosan... nu ca n-ar fi bune Sanosan... dar poate preferam altceva.

Singura parte care imi place... interfata grafica... atat... Si asta nu este suficient ca sa ma determinati sa cumpar ceva... intai sa am ce sa cumpar...
Astept cu interes sa vad ce se mai schimba...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

nu pot sa cred ca e doar atat!!!
am asteptat atat de mult si acum?...
da e super grafica dar nu ma asteptam sa fie atat de "saracut"


adriana & bianca si tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Suntem chiar in 28.03.... fara suparare: ce ati facut frate pana acuma de nu sunteti gata??? plus ca mai dati si termene ... eu m-as abtine de la promisiuni!
Plus ca daca asta e aproape toata oferta.... cam nasol... e cam putin!!!

www.babiesonline.com/babies/i/ioana%5Fnasturica" target="_blank">Ioana nasturica
Noi si Ioana



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am avut surpriza sa gasesc gama de lapte folosita de noi in lista voastra, numai ca sunt toate (cred) in afara de Novalac 3 (de care am eu nevoie). Daca il bagati si pe ala la un pret avantajos va iert pentru intarziere. Si o sa si comand.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

mai indraznesc sa intreb: casuta de moda cam pe cand se poate vedea?



[maron]Adriana & Bianca si Tudor
[/maron]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Apanda spune:

v-ati facut de ras

Pupici pitici multi si mici, de la A@A@A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Cand am deschis subiectele mai vechi din acest forum, spuneam ca ceea ce dorim este sa construim un magazin virtual nu doar PENTRU voi ci IMPREUNA cu voi. Sa va spunem ce mai e nou, sa va intrebam ce credeti, sa va ascultam orice opinie, sugestie, comentariu... Apoi am intrat "in paine" cu reconstructia si am avut mai putin timp de scris. Si am gresit aici. Grav.

Poate ca nu este "politic" sa dezvaluim culisele dar macar este sincer. Si treaba e cam asa: furnizorii spun "Dati voi drumu' la site, si dupa aceea noi va trimitem oferte, poze..." (o-hoooo, cat trebuie sa asteptam dupa poze!) Pe de-alta parte, clientii spun, pe buna dreptate "Pai asta e magazin? Trei produse, acolo?"

Sigur, asta nu e valabil pentru toti furnizorii. Unii dintre ei sunt mai mult decat interesati, ne dau la timp toate informatiile... dar altii... Am mizat pe colaborarea lor, si am dat termene dupa termene de lansare. Si am gresit din nou. Cam asta e.


Buburuza

Mergi la inceput