Vesti despre Mihaita Hogas (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Sa traiesti pui frumos ,sa te faci maaaaare ,mare si sa fi sanatos de acum inainte .Pupici pentru Mihaita !Scuze pentru intarziere dar m-am gandit la voi sa stiti.
Iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina G spune:

La multi ani, Mihaita!!!! Sanatate multa si multi ani plini de fericire si bucurie! Sa iti faci parintii mandri si fericiti!

Imi cer scuze ca nu mai scriu asa de des, dar nu mai apuc deloc sa stau la computer. Natalie a venit acasa, in sfarsit!!

Numai bine!


P.S. Am mai primit un check de $30 (de la Lorena si Thomas Cedorge din Atlanta). Poate se mai strang ceva banuti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:



La Multi Ani Mihaita cel Voinic!!!


Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

La multi ani , Mihaita!!!! Sa cresti mare, sanatos si puternic!!!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

la multi ani si multa , multa sanatate si din partea noastra ! sa cresteti mari si voinici!

sper din toata inima sa va faceti bine de tot si sa va intoarceti acasa perfect sanatosi!

Mihaita este un luptator si s-a nascut intr-o zi sfanta. poate de aceea pentru salvarea lui s-au unit multe suflete din romania . Dumnezeu sa va ajute in continuare...

gabriela , noi am promis ca va invitam la noi si de cand am promis ori e bolnav sotul ... ori copilul meu care a fost racit ...acum doar a scapat de diaree... am patit si noi ca voi.. insa nu chiar asa de grav .. cei de la spital ne-au dat ENTEROL.. pentru a i se reface flora din stomacel. voi ati luat? cred ca a fost bun.... ca acum s-a refacut... aoleo // sa nu sperii norocul...

bafta sa aveti !

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani, Mihaita!

Multa sanatate si sa te intorci cit mai repede, sanatos, acasa!

Gabriela si Dan, felicitari pt cei 2 anisori ai lui Mihaita si sa va de.a Domnul multa putere sa-l cresteti frumos si sa fiti fericiti de acum inainte, pt ca o meritati din plin! Tot respectul meu pt eforturile voastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salut Mihaita, am citit de multe ori despre tine aici pe sait, nu am scris, nu stiu de ce, poate ca nu imi place sa scriu, in fine, am vazut ca de curand ai sarbatorit 2 anisori. Sa ai parte de multe bucurii alaturi de parinti care lupta si stiu pt ce lupta, pt tine Mihaita. Dumnezeu nu uita pe nimeni..
Pentru parinti le urez sanatate multa si curaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mihaita - la Multi Multi Ani si sa stii ca ai niste ingerasi care te vegheaza.







Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

La multi ani, pui mic si viteaz !



Carmi

Foto bebe Fabiano

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirunaa spune:

Vin si eu cu urarile calde de sanatate si de bine(mai bine mai tarziu decat niciodata)!

Mi-esti asa de drag, Mihaita ca nu pot spune mai mult!



Toate cele bune!

Mergi la inceput