Mamici din Cluj partea a 2 a!

Mamici din Cluj partea a 2 a! | Autor: Reliana

Link direct la acest mesaj

La fel ca la subiectul cu bebelusii, v-am deschis un topic nou!
Daca va e cu suparare astept rosiile pt masca:)))))

Tot ce-ti doresti se poate realiza, atunci cānd vrei cu adevarat!
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=117&cid=16

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Multumim Reli pentru noul subiect.
Si eu sunt de acord cu duminica la 11-11.30 e bine?

Anda si bebelusa Carina cea nazdravana
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Reli, Reli, cum sa ne suparam noi pe tine, mami de Cassy frumusica foc!!!??

Anda, noi vom fi duminica in jur de ora 11.30 in parc, zona Chios sau in parcul de copii de langa, cel cu hinta, topogan, etc...sper sa ne intalnim, hai mamici clujence la plimbare ca a venit primavara!


Raluca si Ilinca (1 an si 2 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta mica spune:

duminica la 11.30 - e super. ne vedem acolo. io zic ca la 11.30 fix sa ne vedem lafantana arteziana de langa chios ca sa ne gasim / recunoastem si sa nu abordam mamici necunoscute care sa se uite lung la noi...
ce ziceti?
un zambet
mamaruta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Offfffffff....duminica lucrez . Se organizeaza la faculta un concurs duminica si normal ca am cazut de fraiera so, duminica vom merge in parc dar abia la a doua tura de plimbarica, pe la 16, 16.30.
Imi pare tare rau fetelor ca nu putem sa ajungem dimineata, voi dupa amiaza nu mai iesiti la plimbare???
noapte buna, clujule!

Raluca si Ilinca (1 an si 2 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Carina doarme la ora aia. Noi mergem la 11.30 daca sunteti acolo bine daca nu poate alta data.

Anda si bebelusa Carina cea nazdravana
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta mica spune:

bun, suntem doua (ma rog, patru). vom fi si noi si noi acolo. la 11.30. ne vedem maine.
pana atunci o sambata frumoasa.
mamaruta si alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

buna fetele,buna Raluca si multumesc mult de mesaj.

Ce mai faci ?cum te simti ?ce face Ilinca?
Eu sunt binishor, ma straduiesc sa o fac pe bebica cat mai mare inainte s-o aduc pe lume.am fost ieri la eco 3d si doppler si a buna investigat-o.e bine, in parametri normali, are 1,6 kg la 31 de saptamani ceea ce e ok.DE fapt cred ca ti-am pove la tel
E ff vioaie.
Eu in schimb ma lupt cu contractiile, cu senzatiile de sufocare , mai nou cu oarecare dureri de spate si cu un nas permanent infundat.
In schimb inca nu-s f greoaie , am pus 9 kg si se pare ca pina acum nu retin apa.dorm in general bine noaptea dar cam de doua nopti ma confront cu oarecare insomnii si stari de nervozitate(desi nu bb ma trezeste).dar fac bine, oricine ma intreaba, asta spun.cat copilul e bine si io sunt bine.


dana, tu ce mai faci?


va pup

cris si bb Theodora Alexia din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchi spune:

Fetelor sa stiti ca nu v-am uitat!

Am vrut sa stiu daca ati reusit sa va intilniti! Cum a fost?

Nu prea mai pot sta pe scaun dar de citit va citesc 'de-ampicioarelea'. Asa ca, tot inainte la scris.

Va pup, ardelencelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Saltare clujului, Tuchi, noi am fost duminica in parc dar dupa amiaza asa ca nu ne-am intalnit, din pacate, nu stiu daca Anda si Mamaruta au reusit sa se intalneasca...
Noi mergem aprope zilnic in parc, dupa amiaza, asa ca daca mai treceti pe acolo anuntati, poate reusim sa ne intalnim.

Cristiana, Ilinca e O.K., ii ies maselele si e putin mai agitata,in rest super tonica, mai ales afara e jale ca fuge si abia te ti dupa ea. Ai grija de Theodora spune-i sa mai aiba putinica rabdare si sa stea cumintica la mami in burtica.A, apropos, si eu aveam senzatii de sufocare..ma postam in fata geamului deschis si faceam exercitii de respiratie.

Multa sanatate bebelilor, gravidutzelor si mamicilor...

Raluca si Ilinca (1 an si 2 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Revin cu o intrebare, poate reusiti sa ma luminati, ce stiti despre gradinitzele TANDARICA, s-a deschis una chiar langa mine si ma gandesc sa o socializez nitel pe gaza mea. Aveti ceva informatii despre conditii, program, costuri...normal ca am sa ma duc sa o vad dar la fel de normal e ca o sa mi-o prezinte in roz tanti directoare asa ca as vrea ceva detalii daca aveti, multam!

Raluca si Ilinca (1 an si 2 luni)

Mergi la inceput