Parinti de copii cu SD 3

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

atentie la premergator ! baietelul meu a cazut cu el, si inca tare! exiata o pozitie in care cade. nu mai stiu care, insa depinde de premergator.. nu exista premergator din care sa nu cada copilul!

bafta! sanatate!

s-auzim numai de bine! si

un an nou fericit sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

cum a fost la plimbare? iesi inainte de 40 de zile, sau nu eti ortodoxa?

s-auzim numai de bine! si

un an nou fericit sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by disperata

cum a fost la plimbare? iesi inainte de 40 de zile, sau nu eti ortodoxa?

s-auzim numai de bine! si

un an nou fericit sa aveti!



Pai shi ce treaba are una cu alta, daca-i ortodoxa tre sa fie shi habotnica?

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

da, e adevarat... am intrebat doar, scuze!

reformulez: eu nu m-am simtit in stare sa fac o plimbare mai devreme de vreo 30 de zile, daca-mi amintesc bine si am nascut la 32 de ani! sau sunt eu mai lenesa!

s-auzim numai de bine! si

un an nou fericit sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

felis: voi ce mai faceti?

s-auzim numai de bine! si

un an nou fericit sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by disperata

felis: voi ce mai faceti?

s-auzim numai de bine! si

un an nou fericit sa aveti!



Noi facem bine..., multumim de intrebare... Sunt fff ocupata si intru mai rar... Si eu am 32 de ani si desi am nascut cu cezariana, am facut totul singura si de iesit afara am iesit de a doua zi, si dupa 2 saptamani am iesit prima data cu Mihai...

Paula ... sanatate multa la toata familia... imi pare rau ca aveti probleme de sanatate...

Noi continuam cu kintoterapia... Kinetoterapeuta e f multumitra de cum evolueaza Mihai, desi nu e atat de rapida evolutia pe cat ma asteptam eu... A facut progrese, care se vad, dar eu ma asteptam la mai mult...
De mancat, in continuare nu prea mancam, si cu somnul... ne cam trezim nopatea de camd am facut acum 10 zile vaccinul de 1 an...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

felis: ce progrese vizibile are mihai dupa sedintele de kinetoterapie?

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Am fost o singura data la plimbare 30 minute, acum ma tot trimit la o paine....ca sa am pretext sa ma plimb dar nu ma simt bine deloc, nu-mi mai revin, nu stiu de ce dar greu imi mai trece starea. Acum ma incearca din nou ceva si ma simt ca si ametita, ....sper sa treaca.
Alexa e foarte bine, alearga toata casa cu premargatorul si nu va spun ce bucurie pe ea ca nu-i legata de noi si merge unde vrea si face ce vrea.
Puiul e bine, papa si e total altfel decat Alexa la varsta lui...nu am termen de comparatie, sta treaz, se misca, se uita , ridica capul, apuca....se impinge in picioare, e altceva.
Sa faceti si voi inca un pui....noi in sfarsit ne vedem si impliniti.






Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Continuare www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67163" target="_blank">aici











Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

In sfarsit v-am gasit.Paul arata fff bine.Imi place poza in care Alexa il priveste.Nu am stiut ca sunteti bolnaviori.Va tinem pumnii sa va faceti bine.Astept si eu sa vina vremea sa-l pun pe Andrei in premergator.

Krys

"Sa fii vesel ttuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt lespezi de mormant."

Mergi la inceput