Super-ofertaaaa!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

s-a deschis magazinul sau nu?

Nushulica si finutza Ingrid(11.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

quote:
Originally posted by nushulica

s-a deschis magazinul sau nu?

Nushulica si finutza Ingrid(11.12.2005)



Nu inca. Deja am inceput sa cred in... bu-hu-huuuu!
La fiecare pas pe care-l facem inainte, dam doi inapoi...
Ultimul eveniment din seria "Toate mi se-ntampla numai mie" a fost ieri, duminica, cand ditamai serverul super-rapid, super-puternic super-protejat si super... american, a fost spart de un hacker (turc, se pare) care a schimbat paginile de strat ale tuturor site-urilor de pe server in mesaje islamiste sau anti-kurde... ca n-am inteles ce vroia de fapt.

Buburuza confuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Ce a fost a fost si ce va fi va fi...
Oricum noi iti tinem pumnii in continuare...cu speranta ca toate vor reveni la normal.




www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

"La douazeci de ani, domina vointa; la treizeci, mintea; la patruzeci, ratiunea." (Benjamin Franklin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by Buburuza-shop

Si-o mica intrebare suplimentara :

Nu-i asa ca ai citit acest subiect din cauza titlului? Sincer?

Multumesc,
Buburuza-ruza



Da.

Claudia, mamica de baietel de 2003 si de fetita de 2005
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariVio spune:

Buna! eu sunt Mari si sunt in ultimul trimestru de sarcina. La sfarsitul lui iunie o sa nasc si de aceea imi este fffff greu sa ma plimb prin magazine pt. cumparaturi. Deabia astept sa vad acest magazin virtual si sper sa gasim lucruri multe si frumoase.. Va salut pe toti......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Habar n-aveam despre ce e vorba . Eram curioasa ce sondaje mai sunt . La magazin o sa aveti si hainute pt. copii mai maricei ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toporas73 spune:

Este foarte adevarat ca titlul e tentant mai ales ca e si scris in asa fel incat sa atraga privirile, insa eu am intrat fiindca ma intereseaza tot ce este despre copii.Am si eu un bebe mic . Iar despre "buburuza" am numai cuvinte de lauda. Ati fost tare draguti la targ cu carligele cu buburuze ca sa nu se deoache piticii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

Si eu!Cand vad anunturi de genul"super-oferta"

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

da, ma tenteaza titlul de "superoferta". Insa cand am vazut preturile... mi-am dat seama ca e chiar super... adica superscump Mi se pare exagerat sa dai 3-4 milioane pe o masuta de infasat, pe care o folosesti maxim cateva luni... ca dupa aceea copilul nu mai incape pe ea...

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

m-am uitat acum si la scutece... acel happy junior pe care-l folosesc la fiica mea, aici e 50 RON, eu il cumpar la 36... fara suparare, e o diferenta cam mare.

ex- gabibarta

Mergi la inceput