Super-ofertaaaa!!!

Super-ofertaaaa!!! | Autor: Buburuza-shop

Link direct la acest mesaj

Dragii nostri,

Cum magazinul virtual www.buburuza.com este in sfarsit functional; incercam sa-l imbunatatim, tinand cont de parerile voastre. Va propunem o serie de sondaje care ne vor ajuta sa "construim" impreuna magazinul. Deja am lansat prima Oferta speciala la produsele www.buburuza.com/Scripts/prodList.asp?strSearch=Neonato" target="_blank">Neonato
Ai raspuns deja la www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63651" target="_blank">prima intrebare? Te rugam, raspunde si la

Intrebarea numarul 2:

Cat de mult te impresioneaza anunturile de super-oferta, reduceri etc?

Va multumim pentru raspunsuri.

Intrebare sondaj:

Super-ofertaaaa!!!

/b>
Va multumim pentru raspunsuri.


Alege respuns:

Nu ma impresioneaza deloc. Cumpar numai ce imi trebuie, atunci cand am nevoie.
Daca intamplator am nevoie de ceva si este la super-oferta, cu atat mai bine!
Studiez super-ofertele si daca mi se par ok cumpar, chiar daca nu aveam in plan.
Cand aud de-o super oferta sau de reduceri... imi vine brusc cheful de cumparaturi.
Mi s-a intamplat sa cumpar chestii inutile numai pentru ca le-am gasit la super-pret!
Alt raspuns (da-ne detalii, te rugam)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Si-o mica intrebare suplimentara :

Nu-i asa ca ai citit acest subiect din cauza titlului? Sincer?

Multumesc,
Buburuza-ruza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Eu nu...am citit fiindca abia astept sa se redeschida si citesc tot ce e legat de Buburuza...eu am fost foarte multumita de acest magazin si in trecut si sunt sigura ca voi fi si in viitor...

Oana si bebe Andrei (18.02.2005)
Poze cu minunea mica, Andrei
www.desprecopii.com/forum/classDetail.asp?id=2763" target="_blank">Cu ce se ocupa sotul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura radulescu spune:

Eu si da si nu. Adica in primul rand am crezut ca este vorba de produsele care v-au ramas in stoc si pe care a-ti promis ca le vindeti la preturi de producator si, cumparand in trecut de la voi si de abia asteptand sa va relansati,am crezut ca faceti lansarea mai devreme si aveti super-oferta de lansare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Amaya,

Multumim de vorba buna si pentru increderea ca pe viitor va fi (si mai) bine. Asa speram si noi.


laura radulescu

Sper ca nu ai fost dezamagita ca te-am atras la acest sondaj cu un "truc publicitar" - pentru noi chiar sunt foarte importante parerile voastre. Practic, reluam totul de la inceput... si sa stii ca nu am uitat de lingurita ta!

Multumesc,
Buburuza-ruza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura radulescu spune:

Cred ca o sa ma numiti "nebuna aia cu lingurita". Sa nu fie albastra, ca mai am una!
Si eu de abia astept sa va redeschideti, ca luam lapte si hainute de la voi! Cea mai buna afacere.......... au fost 2! Hainutele de la Bambi si sterilizatorul pentru microunde de la primii pasi. Ar trebui sa aveti un sistem de notare a produselor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Multumim, Laura. S-a notat.

Buburuza

Buburuza - magazin inteligent pentru copii si mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
Originally posted by laura radulescu

Eu si da si nu. Adica in primul rand am crezut ca este vorba de produsele care v-au ramas in stoc si pe care a-ti promis ca le vindeti la preturi de producator si, cumparand in trecut de la voi si de abia asteptand sa va relansati,am crezut ca faceti lansarea mai devreme si aveti super-oferta de lansare!

Laura si bebe Cristina
( 20.06.2005 )






Si eu tot la fel am crezut


www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SARBATORI FERICITE!!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

quote:
Originally posted by Buburuza-shop

Si-o mica intrebare suplimentara :

Nu-i asa ca ai citit acest subiect din cauza titlului? Sincer?

Multumesc,
Buburuza-ruza


Sincer, nu! Am intrat ca pe toate subiectele deschise de Buburuza-shop fiindca asteptam cu nerabdare orice informatie!!

Catalina & Andrei(3ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Ce sa spun? Poate ca titlul v-a pacalit, poate ca asteptati altceva. Sper ca nu v-ati suparat (prea tare) pe noi.

Despre stocurile vechi, tot ce va pot sune acum este ca cea mai mare parte dintre ele s-au intors la furnizori.

Multumesc tuturor pentru raspunsuri,
Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra28 spune:

Da, titlul m-a facut sa deschid acest subiect si mai ales faptul ca vreau sa stiu cat mai multe despre acest magazin, redeschiderea lui, etc.

Mergi la inceput