ROMANII din BRAZIL

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Bom dia!

Cum sunteti fetelor?

Noi ne pregatim sa ne luam zborul acusica spre Brazil. va spun ce n-am spus nimanui...mi-e fricaaaaaaaaaaaa...nu stiu ce m-a lovit, atat am asteptat o schimbare,si acum cand se apropie momentul...

anyway...mergem innainte, inapoi nu mai pot da.

As avea f multe intrebari si nelamuriri, nu stiu daca cineva dintre voi m-ar putea ajuta cu info sau ceva linkuri, am mai cautat eu una alt pe net, dar nu-s lamurita....

revin...

Nikole, mami lui Albastrel si fericita 10+cu posibil...Maronel
"To born, to live, to die, to reborn and to keep progressing. That is the law"
Allan Kardec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

nikol, draga mea, felicitari pt bebe, sa ai o sarcina fara probleme, sa nu mai treci prin emotii (nu ti-am spus niciodata, dar ti-am admirat credinta pe care ai avut-o in momentele cruciale si m-am rugat sa aveti un bebe sanatos, ai vazut ce minunatie a iesit?)

Te rog sa depesesti emotiile, nu ai spus tu ca mergem la plaja la Copacabana, acum dai inapoi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

[quote]citat din mesajul lui danamiha

nikol, draga mea, felicitari pt bebe, sa ai o sarcina fara probleme, sa nu mai treci prin emotii (nu ti-am spus niciodata, dar ti-am admirat credinta pe care ai avut-o in momentele cruciale si m-am rugat sa aveti un bebe sanatos, ai vazut ce minunatie a iesit?)

Te rog sa depesesti emotiile,


Multumesc din suflet Dana, ptr gandurile tale bune si energia lor
Nu ma dau inapoi, nicicum...va astept intr-o vacanta, numa olecuta asteapta sa apuc sa-mi iau casa intai...

sunteti oricand bine veniti

Nikole, mami lui Albastrel(4.08.2007) si fericita 14+cu posibil...Maronel
"To born, to live, to die, to reborn and to keep progressing. That is the law"
Allan Kardec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Vianeeeee, ce mai faceti voi?
Ocupata cu printesa ta de fetitza???

cu drag, poate cand ai timp, mai intri, nai ne spui de tine, mai pui o pozica cu voi, sa va vaaaadddd

Nikole, mami lui Albastrel(4.08.2007) si fericita 14+cu posibil...Maronel
"To born, to live, to die, to reborn and to keep progressing. That is the law"
Allan Kardec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vianne spune:

Nikole, nu mai reusesc sa intru si sa postez. Sunt ocupata

Poze nu am online decat cand era Stefana mica dar iti trimit pe email daca imi dai adresa pe pm.

Voi ce faceti? Va pregatiti sa mergeti in Brazilia?

Ma bucur tare de burtica ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alishca spune:

V-as ruga frumos, daca ati aflat unele lucuri sa-mi puteti da si mie informatii. Sunt înnebunita dupa Brazilia si as da orice sa ma pot stabili acolo:-) Daca îmi poate oferi cineva un sprijin informativ, mi-ar fi de cel mai mare ajutor:-) Va mulyumesc! e-mail-ul meu este : alyshk_aly@yahoo.com
Ps:Stiu ca este vechi postul, dar sper ca mai arunca cineva vreun ochi:-)

Mergi la inceput