Concurs la Buburuza!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Am primit confirmarea.


Mihaela - 33 ani- sagetator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisV spune:

Si eu am primit confirmarea. Numai ca ametita cum sunt, am trimis email de fiecare data cand aparea un indiciu!Dar m-am desteptat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Eu n-am primit nici o confirmare...mai am sanse s-o primesc?
Indiciile le-am trimis dar am primit eroarea de care s-a tot pomenit pe aici dar am fost asigurata ca in cele din urma mesajul meu a ajuns unde trebuia.




Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Sincer, nu inteleg ce se intampla. Mailul nostru buburuzateam@buburuza.com functioneaza bine, mail-box-ul nu este in nici un caz plin :)), primim si trimetem mailuri fara sa primim erori...

Pentru cei care au trimis indiciile pana ieri, 16 ianuarie 2006 si nu au primit confirmarea de inscriere si numarul de concurs:
Va rog sa-mi comunicati pe PM adresa de mail de pe care ati trimis si/sau numele/porecla care apare ca expeditor (ex: Ana_Icsulescu sau zet-zet-porecla) si sa-mi mai scrieti inca odata raspunsurile.

Cei care au trimis astazi mailurile... Sa-i inscriem? Sa nu-i inscriem? Inca ma mai gandesc :))

Succes tuturor,
Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela72 spune:

Fetelor, succes tuturor!
As avea o intrebare: ca sa adaug un album imi cere sa iau legatura cu administratorul. Intrebarea e :CUM?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by Buburuza-shop

Sincer, nu inteleg ce se intampla. Mailul nostru buburuzateam@buburuza.com functioneaza bine, mail-box-ul nu este in nici un caz plin :)), primim si trimetem mailuri fara sa primim erori...

Pentru cei care au trimis indiciile pana ieri, 16 ianuarie 2006 si nu au primit confirmarea de inscriere si numarul de concurs:
Va rog sa-mi comunicati pe PM adresa de mail de pe care ati trimis si/sau numele/porecla care apare ca expeditor (ex: Ana_Icsulescu sau zet-zet-porecla) si sa-mi mai scrieti inca odata raspunsurile.

Cei care au trimis astazi mailurile... Sa-i inscriem? Sa nu-i inscriem? Inca ma mai gandesc :))

Succes tuturor,
Buburuza



Am trimis si PM cu datele cerute pt a-mi confirma dc ati primit sau nu e-mailul meu.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

quote:
Originally posted by marinela72

Fetelor, succes tuturor!
As avea o intrebare: ca sa adaug un album imi cere sa iau legatura cu administratorul. Intrebarea e :CUM?




Marinela,

Pentru chestiunile legate de album, poti intreba si primi raspunsuri la sectiunile dedicate problemelor tehnice:
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=20" target="_blank">FAQ sau www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=9" target="_blank">Anunturi tehnice & Probleme & Sugestii

Succes,
Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

quote:
Originally posted by roandre

Am trimis si PM cu datele cerute pt a-mi confirma dc ati primit sau nu e-mailul meu.


S-a rezolvat! Multumim si succes!
Echipa Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Eeeei, gata si cu concursul nostru. Multumim tuturor participantilor, succes celor care astazi nu s-au numarat printre castigatori... poate ca data viitoare... cine stie?

Rezultatele le gasiti www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66541" target="_blank">aici. Felicitari castigatorilor! Vor fi contactati pe mail, in curand.

Echipa Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Gata! Toate cele patru premii au fost revendicate la timp de catre castigatori si vor fi expediate prin posta in cursul acestei saptamani. Si iata, repetam public promisiunea ca vom respecta pe deplin confidentialitatea datelor pe care ni le-ati furnizat. Multumim tuturor pentru participare si va asteptam cu drag si la viitoarele concursuri Buburuza.

Multumim,
Echipa Buburuza

Mergi la inceput