Concurs la Buburuza!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Nu, concursul nu s-a terminat! Si eu primesc in continuare mail-urile cu indicii, chiar si de la cei care ati primit mesaje de eroare. in curand veti primi si confirmarile si numerele "de concurs" pentru tragerea la sorti din 20 Ianuarie.

Succes in continuare!

Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

apropo?
indiciul nr 5 mai apare??????

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia grozav spune:

LA MULTI ANI BUBURUZELOR!
SI EU AM TRIMIS SI IMI VINE INAPOI, DAR SPER SA FIU TOTUSI INSCRISA IN CONCURS.

http://photos.yahoo.com/ph/gdelia1313/my_photos

dede, Adi 4ani si Medeea 27.07.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Salutari
si eu am trimis indiciile, dar am primit mesaj de eroare.Sper sa fie totul Ok, de vreme ce spui ca mailurile sunt prmimite chiar daca noi primim mesaje de eroare.
Numai bine,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Si mie mi s-a intamplat la fel.

We're sorry. There's a problem with the e-mail address(es) you're
trying
to send to. Please verify the address(es) and try again. If you
continue
to have problems, please contact Customer Support at (480) 624-2500.

<info@desprecopii.com>:
The e-mail message could not be delivered because the user's mailfolder
is full.


...
sper sa nu fie probleme cu inscrierea in concurs.



Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

La multi ani va doresc si eu!!!! am trimis si eu indiciile zilele trecute mai exact in 8 ianuarie copiez aici ce mi s-a retrimis inapoi

We're sorry. There's a problem with the e-mail address(es) you're trying to send to. Please verify the address(es) and try again. If you continue to have problems, please contact Customer Support at (480) 624-2500.

<info@desprecopii.com>:
The e-mail message could not be delivered because the user's mailfolder is full.

--- Below this line is a copy of the message.

Return-Path: <SRS0=UI9K=3E=rdslink.ro=demiangabi@bounce.secureserver.net>
Received: (qmail 22317 invoked by uid 1000); 8 Jan 2006 08:04:51 -0000
Delivered-To: buburuzateam@buburuza.com
Received: (qmail 22288 invoked from network); 8 Jan 2006 08:04:51 -0000
Received: from pre-smtp11-02.prod.secureserver.net (HELO pre-smtp11-02.prod.mesa1.secureserver.net) ([64.202.166.8]).....

restul nu mai are sens ca va umplu toata pagina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
:
Originally posted by Buburuza-shop

Nu, concursul nu s-a terminat! Si eu primesc in continuare mail-urile cu indicii, chiar si de la cei care ati primit mesaje de eroare. in curand veti primi si confirmarile si numerele "de concurs" pentru tragerea la sorti din 20 Ianuarie.

Succes in continuare!

Buburuza





Eu sunt mai , cum de stiti cine v-a trimis mail daca nu il primiti????








www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzupi spune:

Am trimis si noi indicii pentru concurs.Am asteptat si indiciul 5 dar vad ca nu a mai aparut....s-a ratacit pe drum pe undeva:).

Va doresc UN AN 2006 plin de bucurii

www.noraz.ro/mara-iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Concursul cu indicii se apropie de final. 16 ianuarie este ultima zi in care pot fi trimise indiciile. Pentru ca din motive tehnice cel de-al cincelea indiciu nu a fost publicat la timp, vor fi inscrisi in concurs si cei care au trimis numai doua cuvinte cheie, iar data de inscriere s-a mai prelungit cu o zi.
Tragerea la sorti va avea loc pe 20 ianuarie 2006, intre orele 14-15 si rezultatele vor fi publicate pe forumul Buburuza de pe www.desprecopii.com/forum iar castigatorii vor fi anuntati prin e-mail.


Cum se desfasoara tragerea la sorti?
Concurentii vor primi prin e-mail numerele de concurs de la 007 la ??? (mai putin numarul 13) atribuite aleator. Numerele vor fi aranjate in ordine descrescatoare si vor fi "numarate" ca la vati-ascunselea, dupa literele din acest www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66541" target="_blank">sondaj. Numarul in dreptul caruia este litera care va avea punctajul cel mai mare, ramane in concurs; numaratoarea se reia pana raman numai trei concurenti - casigatorii.

Asa ca, te rugam, alege o litera!

Mult succes!
Echipa Buburuza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Am scris si eu azi indiciile cam dupa cat timp primesc confirmare? IN afara de numele meu si indicii mai trebuia scris si altceva??

DNP- 29 aug. - 28 sapt.

Mihaela - 31 ani- sagetator

Mergi la inceput