Concurs la Buburuza!

Concurs la Buburuza! | Autor: Buburuza-shop

Link direct la acest mesaj

Magazinul virtual www.buburuza.com este in renovare. Va fi relansat in luna Ianuarie 2006. Pana atunci, ca sa-ti treaca timpul mai usor si mai... placut, buburuzele te invita la:

CONCURS !!!

Participa la concursul BUBURUZA si poti castiga unul dintre cele trei premii surpriza!

Ce trebuie sa faci? Retine minim 3 dintre cele 5 indicii pe care le vei gasi pe aceasta pagina in luna decembrie 2005 si trimite-le prin e-mail la buburuzateam@buburuza.com pana la data de 15 ianuarie 2006 - data limita de inscriere in concurs. Tragerea la sorti va avea loc in 20 ianuarie 2006, data la care vor fi anuntati norocosii castigatori.

Primul indiciu aparut deja la www.buburuza.com - cauta-l si tine-l minte, nu-i chiar atat de greu de gasit, nici de retinut.


Important: Premiile sunt valabile numai pe teritoriul Romaniei. Daca locuiti inafara granitelor si doriti totusi sa participati la concurs, va rugam sa precizati in e-mail ca, in cazul in care va veti numara printre castigatori, sunteti de acord sa donati/daruiti premiul unei persoane din Romania.


Succes!
Echipa Buburuza

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

N-ati uitat de concurs, da? E pe bune, e de-adevaratelea si premiile sunt... surpriza! Pot sa va spun numai ca e vorba de o surpriza cat se poate de placuta. Si destul de consistenta!


Succes!
Buburuzele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Io n-am uitat. am intrat pe link, facui ochii asa, da indiciu nu l-am vazut. M-am gandit ca o fi ca in povestea cu straiele imparatului si n-am vrut sa recunosc prima ca-s proasta
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Ooops, Nadina! Ai intrat de pe link-ul din acest subiect? Ai dat peste niste desene cu buburuze bezmetice? Ai citit pana in josul paginii? Caci indiciul este acolo sigur-sigur!

Daca nu-l vezi, atunci chiar avem o probelema, noi buburuzele... n-as vrea sa mai pateasca asa si alti doritori de premii surpriza.


Multumesc,
Buburuza-ruza, usor derutata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Buburuza, acu l-am vazut da prima oara jur ca nu. Acu nu bag mana in foc ca nu era, ca io-s cam bezmetica de felu meu.
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

ce simpatice sunt buburuzele bezmetice



nu mai dati din coate...oricum, fiecare mâtză pe limba ei piere ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

roxana1974 ,

Tocmai l-ai salvat de la concediere pe graficianul nostru. Ne pregateam sa-l lasam fara cozonac de Craciun... dar daca tu zici ca-s simpatice, chiar asa bezmetice cum sunt si fara nici o legatura cu tema data, uite, ii mai dam omului o sansa.

Buburuza ultra-exigenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by Buburuza-shop

roxana1974 ,

Tocmai l-ai salvat de la concediere pe graficianul nostru. Ne pregateam sa-l lasam fara cozonac de Craciun... dar daca tu zici ca-s simpatice, chiar asa bezmetice cum sunt si fara nici o legatura cu tema data, uite, ii mai dam omului o sansa.

Buburuza ultra-exigenta



mai sa fie...sper sa mai placa si altora...aia cu okelarii de ski mi-a placut cel mai mult ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura radulescu spune:

Buburuzo, omul ala, graficianu', te-a venerat pur si simplu in desenul lui! Te-a si clonat! Eu zic sa-i dai si un ciolan sau un vin sa inmoaie cozonacul in el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

I-am mai dat persoanei o tema clara: sa se vada din desen cum muncesc ele, buburuzele. Adica noi. Sper sa nu o dea din nou in bara ca va fi vai de... cozonacul lui.

Buburuza - harnicaaa, nevoie mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Super suratele tale, sa nu-l concediezi, din potriva, tre' sa-i da-i un bonus la salar, mai ales ca vine Craciunul

www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SARBATORI FERICITE!!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...


Mergi la inceput