Concurs la Buburuza!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Ba nu pupa nici un bonus, nimic! Asa ne trebuie daca facem angajari pe pile. Si-mi mai e si-un fel de ruda prin alianta. Cumnat de verisoara cu nepoata soacra-mii. Si tot nu mi-a trecut necazul ca noi muncim si persoanei ii zburda mintea la zapada si sanius.


Buburuza speriata
(tocmai a fost cutremur, l-ati simtit? Mai e si marti-13)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Si eu sunt un piculet grea de cap.......si nu am inteles un lucru:pe masura ce gasim indiciile le trimitem pe e-mail, sau asteptam sa strangem 3 din 5 si apoi le trimitem?...si ca sa-mi gasesc o scuza tre sa va spun ca al meu copilas de 1 an nu a vrut sa doarma toata ziua si e nervosica si cred ca m-a dilit si pe mine de cap...ca de altfel cred ca sunteti clari!
Va pupic!

Ana si Bianca-iubita
pozele iubitei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

eveline,

Pai... cum ti-e voia! Poti sa le trimiti pe rand, sau poti sa trimiti cand aduni trei. As prefera trei deodata, ca sa le putem contabiliza mai usor. Dar daca le trimiti pe rand, unul cate unul, te rog sa o faci folosind aceeasi adresa de mail, ca sa stiu de la cine vine raspunsul. Bine?

Aceeasi rugaminte o adresez si celorlalti concurenti care mi-au trimis deja primul indiciu.

Multumesc si succes!
Buburuza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Am trimis si noi!


Maria & mami Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

am trimis si eu..sper ca nu va suparati pe mine...
eu inca nu am bb-elul mult visat..dar va veni cat de curand stiu eu....dar daca am sa castig sunt de acord sa ofer unui copil ceea ce am castigat..
va multumesc..

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Asa-i ca nu ati uitat de concurs?

Liana, concursul - dupa cum ai vazut, nu pune nici un fel de restrictii la participare. Nu trebuie sa fii neaparat mamica, sau burtica. Este un joc deschis tuturor, ca sa ne treaca vremea mai usor pana la deschiderea magazinului.

Succes!
Echipa Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Ce aveti mai cu graficianu, e super desenu, ce haios ar fi sa facem o poza la bebici in locul buburuzelor, dar oricum e super grafica, am ras de am crezut ca lesin , bonus la salariu nu-i pot dar eu dar o pot sa-i trimit si binenteles un ca m-a facut sa rad atat la ora asta.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Nu am uitat nici eu de concurs...ba mai mult de atat, am strans 3 indicii si am vrut sa le trimit astazi pe e-mail si am primit urmatoarea eroare:
"We're sorry. There's a problem with the e-mail address(es) you're trying
to send to. Please verify the address(es) and try again. If you continue
to have problems, please contact Customer Support at (480) 624-2500.

<info@desprecopii.com>:
The users mailfolder is over the allowed quota (size). "

Am incercat sa trimit mail la buburuzateam@buburuza.com.
Cand se pot trimite inscrierile la concurs???

Sarbatori fericite pana una-alta!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Si eu am incercat sa trimit mail... nu merge...
Am impresia ca este full mail-box-ul vostru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Este o problema generala - multe servicii si servere de mail din Romania si nu numai sunt blocate - buburuzateam@buburuza.com functioneaza deci problema nu-i de la noi. Oricum, data limita de inscriere in concurs este 15 ianuarie 2006, si pana atunci sigur se va relua functionarea normala a serviciilor de posta electronica.


Succes si va multumim!
Echipa Buburuza

Mergi la inceput