Buburuza - un magazin cu buline...

Buburuza - un magazin cu buline... | Autor: Buburuza-shop

Link direct la acest mesaj

... pentru copii si parinti.

De ce cu buline? Iac-asa! Pentru ca este mai vesel.

Probabil ca ati aflat deja, magazinul virtual www.buburuza.com este in renovare si va fi re-lansat in Ianuarie 2006. Si ca totul sa fie cat mai aproape de dorintele voastre, intram acum in dialog cu voi ca sa aflam care va sunt preferintele, asteptarile si, de ce nu, criticile si sugestiile.
Sigur, fiecare dintre noi are in minte un magazin ideal - fie el si virtual. Deci, te rugam, spune-ne deschis care este parerea ta - vom incerca sa tinem cont de ea.


Multumim,
Echipa Buburuza

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Ma bucur ca se redeschide Buburuza. In trecut nu am criticat nimic, insa au fost destui care au facut-o.
Asteptari: produse multe si variate in dreptul carora sa nu apara mentiunea -produs momentan indisponibil, personal politicos, livrare prompta.
Succes!
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Multumim, nadina!

Este foarte important pentru noi sa aflam din vreme care sunt dorintele voastre. Astfel vom putea "construi" un magazin cat mai bun si va vom putea oferi servicii de calitate. Mai asteptam si alte opinii.

Va multumim,
Echipa Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura radulescu spune:

Astept mai multe produse de calitate de la producatori din tara.
Astept livrare prompta si lingurita de silicon de la Primii Pasi pe care nu mi-ati mai livrat-o! Cred ca a iesit in plus la inventar! E a mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Multumim Laura,

O sa cautam lingurita... trebuie sa fie ea pe undeva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

ca sa comand trebuie sa astept pana se redeschide, nu?si cand aduceti scaunel de baie de la primii pasi?ca tare as vrea si eu unul cat mai repede.aici nu prea gasesc produsele astea si eu ma impac tare bine cu ele.multumesc.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Multumim, nastasie!

Da, ca sa poti comanda trebuie sa astepti pana ce magazinul www,buburuza.com va incepe din nou sa functioneze - asta se va intampla in cursul lunii Ianuarie 2006.


Multumim,
Echipa Buburuza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Am deschis subiectul acesta (si pe celelalte, desigur) tocmai pentru a afla parerile voastre. Acum suntem abia in etapa in care adunam buline: albe, negre, rosii, verzi...

Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Eu sunt una din fericitele cliente ale Buburuzei, nu am avut probleme nici cu livrarea nici cu produsele.
Dar cu cat gasim o gama mai variata de produse cu atat vom cumpara mai mult, deh......ochi vad,inima cere......chiar si produse

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Meyyy, dar cind in Ianuarie se deschide? Ca am nevoie de ceva de la voi...
Pupici

http://community.webshots.com/user/inapopescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzupi spune:

Si eu sunt foarte multumita de produsele Buburuzei:) de fiecare data au fost de calitate si au ajuns in buna stare si in timp util la noi.Tineti-o tot asa!
www.noraz.ro/mara-iulia

Mergi la inceput