!!!Totul s-a sfarsit ! Adio D. Doctor!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlecsandrU spune:


Nu a exclus nimeni o recompensa financiara insa nu am postat nimic deoarece nu stiu cat de legal este!!!!

Voi reveni cat de curand cu alte informatii despre transplant si cu actele doveditore.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

DIn cate stiu eu oferirea unei recompense materiale pentru donare de organe se mai cheama si trafic de organe si nu este legal, aveti grija ce afirmatii faceti in public.

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Pasi de urias
VA MAI AMINTITI DE LOVE STORY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Da, ai dreptate. Din pacate asa e, dar pe de alta parte, situatia e asa de urgenta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlecsandrU spune:

Oricine ne poate ajuta macar in gasirea unui donator sau macar cu sfaturi despre cum ar trebui sa procedam, deoarece am incercat totul si nu stim ce sa mai facem,i=as fi extrem de recunoscator deoarece starea domnului doctor se inrautateste pe zi ce trece; ieri a fost internat intr-un spital din Tulcea si este tinut sub perfuzii.

Incerc de o zi si jumatate sa intru in contact cu doctorul care il monitorizeaza pt a-mi explica totul despre riscurile donatorului si pt a-mi explica pe larg procedeul operatiei,sa pot si eu la randul meu sa edific pe toata lumea despre ce e vb concret insa nu reusesc sa il gasesc la telefon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlecsandrU spune:

Buna seara!

Am reusit astazi sa -l contactez pe domnul doctor IRINEL POPESCU , doctor care il are in observatie pe dl d. Iftodi. Domnul D. Irinel Popescu este cel care a facut primul transplant de ficat din Romania si fiind foarte ocupat deoarece are operatii in Germania in fiecare saptamana mi-a spus urmatoarele: dansul are grija si de donator si de primitor,unele lucruri nu mi le-a putut preciza deoarece nu stie nici dansul cat poate dura operatia insa m-a asigurat ca pt donator nu exista nici un risc deoarece este supus inainte unui nr mare de analize din care sa rezulte daca este donatorul perfect si daca nu este dispus la anumite riscuri. In ceea ce priveste prestatia domunului d. Irinel Popescu nu cred ca mai e ceva de adaugat deoarece este cunoscut in intreaga ropa pentru activitatea sa.
Mi-a mai spus ca donatorului ii vor fi explicate toate procedurile la intalnirea cu acesta deoarece unele sunt confidentiala si nu pot fi facute publice.
Mentionez ca analizele pt compatibilitate vor fi facute tot de d. Irinel Popescu.
Sper sa-l pot contacta din nou sa pot obtine si alte date privitoare la riscurile donatorului desi dansul spune ca dupa realizarea analizelor acestea nu mai exista!
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Alexandru - daca pina maine la ora 20.oo nu primesc copie scanata a IDului tau - acest topic va fi sters.

multumesc pentru intelegere.




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlecsandrU spune:

Va rog spuneti-mi cum pot trimite mail cu copia de id atasata deoarece ma chinui de dimineata si nu reusesc.Primesc mesaj cu "Failure"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlecsandrU spune:

Pe ce adresa trebuie mai exact sa trimit !
Multumesc mult pt intelegere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns razhore spune:

Alecs m-a rugat pe mine sa trimit copia de pe buletin deoarece el nu a reusit.
Am trimis copia scanata pe mailul lui Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ok - primit! Mult succes in campanie!





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput