telefon mobil la copii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miruna Enescu spune:

Aurora,

Copiii mei vor merge la scoala 10, in Floreasca.

Am avut deja o sedinta cu viitoarea invatatoare (de care am povestit in alta parte) si, printre altele, in legatura cu mobilul si hainele, a spus ca este o scoala buma, DAR NU DE FITE, asa ca sa dotam copiii normal, fara demonstratii de tot felul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otau spune:

Miruna, cunosc si eu o invatatoare la scoala 10. Vorbim oare de aceeasi persoana? Pe cea care o cunosc eu o cheama Ioana, si de la anul ia clasa I.
Scoala 10 este foarte buna. E cotata printre cele mai bune din sector.
Al meu copil e la scoala 11. Este cotata drept una din cele mai bune scoli din Bucuresti. Pe copiii de clasa a V-a i-am vazut cu mobil. Banuiesc ca si ceilalti mai mari au mobil.
In clasa I nu au inca mobil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

WOW! Andreia, ionela-roxana si Rufus haideti sa va tzuc!

Si sa va iau pe rand:
Andreia foarte buna ideea ta, am sa incerc sa i-o spun Dianei, poate da roade. Nici eu nu prea vreau sa-l vorbesc de rau pe tatal ei in fata Dianei, dar noi nu suntem in relatii bune...dupa ce doi ani ne-am trantit reciproc tf. in nas ca de vorbit fata in fata nici vorba, am ajuns de comun acord ca nu mai discutam. Doar prin intermediul Dianei, probleme legate de ea. Asta e!

ionela-roxana, daca ai stii ca primul meu impuls a fost sa fac acel gest: sa-l sun si sa-i spun exact ceea ce-mi sugerezi si tu....insa nu am chef de o noua portie de nervi si injuraturi, stiu ca asta m-ar astepta. Asa ca am preferat sa fac si eu cum vreau, daca el nu mi-a cerut parerea. Chiar azi a intrebat-o pe Diana de ce nu raspunde la tf cand o suna el, pentru ca nu stie ca tf e acasa. S in plus e si inchis.
Am ras pe sub mustata la chestia cu masina si cu casa...exact la asta ne-a duus si pe noi gandul(pe mine si sotul meu) in prima faza...apoi am zis ca atunci masina va sta in parcare

Rufus, perfect de acord! Fitzele astea's tare la moda...si noi ne straduim sa le tinem departe...asa ca tf. nu va merge cu Diana decat in cazurile strict necesare.


Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput