doruletz stie DC... (scandinavi 79)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

Alexandra Anna sa cresti si mai mare si frumoasa si sanatoasa si desteapta ca doar ai cu cine semana!
doruletz sa ne traiesti

asa ceva! auzi la ea 4,6 kg si 55 cm!

vrem amanunte. cum va simtiti? Alain a "participat" ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adina spune:

Felicitari doruletz!

Alexandra Anna, bine ai venit pe lume! Te rugam sa o lasi pe mami sa mai vina pe la scandinavi, nu o tine prea ocupata!:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria I spune:


Buna seara la poienari
Sa va traiasca bebelusa!
Io am venit sa dau un rand de pastis in cinstea ei si-a mamicii viteze. Asa ca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Acu' mi-am mai revenit si io din euforia momentului... Cum frate 4,6 kg? Sper ca n-au lasat-o sa se chinuie...

Tiii... ce mindrete de fata... Urmatorul rind il dau eu... Ma credeti sau nu da' mi-am pus un paharel de Chianti, ca momentul asta e musai sa fie sarbatorit!

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

Alexandra Anna, bine ai venit printre noi!!!

ah, m-am emotionat, si sunt in timpul serviciului....

diseara cand ajung acasa (de la salsa) o sa beau si eu un paharel in cinstea celei mai tinere domnisoare pe care o cunosc, si in cinstea bravilor ei parinti, dorulets si Alain....

sa va traiasca minunea, sa fie cuminte, fericita si iubita, si sa va aduca multe, multe bucurii!

va pup cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Doruletz FELICITARIIIIII!!!! Bun venit pe lume Alexandra Anna, fetita scandinava prin nastere! Sunt data pe spate de asa surpriza! Ce rapida si ce domnisorica de 55 cm si 4.6kg Super! Pai cu asa start puternic in viata, arata de pe acum ca e fetita hotarita si stie ea mai bine ce si cum! Doruletz sper ca ai luat hainute pt bb de o luna, ca ea deja a sarit din zbor la marimea 54, sau chiar la urmatoarea 62! Felicitari si taticului!PETRECERE MARE LA SCANDINAVI!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

vikinga, esti o mare figura!!! Am murit de ras citind despre tatal vis a vis Ferrari, despre soacra cu patata si despre aventurile voastre de la cina (scuze, eu sunt asa de ocupata ca mereu sunt cam cu 3 zile intarziere in tot ce fac!)

Rayou, n-am ce sa povestesc ca e boooring rau, doar rutina multa si alergatura de colo pana colo, de tipul 'gaina fara cap!'...crede-ma, o sa zici merci! (sau "tak") daca te scutesc de detalii...

adela, animalutzele tale sunt dementiale!

pupici la toti poienarii, mari si mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

bre, dar 4.6 kg!!????? a mea acu un an si ceva avea atat...sper ca i-au facut cezariana lu' dorulets!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

eu nu-mi revin inca ,si din bucurie si din soc!
4,600kg fratilor!!Gepeta Alexutza Ana e o scandinava veritabila,vreau sa va zic ca suiedezii fac cupii asa de voinici!!
Daca a nascut-o doruletu natural,fara cezariana,o declar eroina noastra!
Deci ramasesem la coniac,voi fetele ,ce aveti prin sticle,in cinstea Alexandrei??
rusine la baietii scandinavi ca nu vin si ei cu o bere in poiana!

Elena si mademoiselle Amelie-Boubou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Bonsoir :-))
Iaca acu' am vorbit cu doruleantza, care-i bine, da' nitel obosita ...a avut cezariana, desi nu era programata. Din cite am inteles de la ea, cu toate ca avea dilatatie maxima (asta in scurt timp), domnisoara Alexandra, in loc sa se-mpinga-n jos, mergea in sus, directie de care ii doresc sa se tina de-acu'-nainte :-)) Amu' cica-i mofturoasa la mincare, mititica!!!!
Va pupa pe toti, iese din spital pe miercuri si cica are...1 milion de intrebari pentru mamici...
Mai aveti ceva de beut???

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput