doruletz stie DC... (scandinavi 79)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lena spune:

Rayu mami tu ghicesti gandurile ...ce crezi ca ascultam: "Riders on the storm"...ce pana mea, si-asa viata e scurta sa ne bucuram de fiecare clipa...si acu sa ne bucuram ca participaram si noi cu sufletul si pana de scris virtual (asta o fi tastatura????) la traseul domnitzei (domnitze d-alea de poveste ) Alexandra Ana (sa fie o invingatoare ca numele de-l poarta).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Felicitari Doruletz!!!!!!

Bebica santoasa si mincacioasa....recuperare rapida si vrem detaliiiiiii!!!!



Anamaria mama la Nick (7)& Alex (4)

People who say they sleep like a baby usually don't have one.

Pozele Noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

felicitari, doruletzule, ce rapida a fost Alexandra Anna! asheaa, un fel de gone in 60 seconds
refacere rapida iti doresc

imi dau si io cu parerea (ca e voie in poienitza): a fost cezariana, mami, ca la 4,600 cat o avut Gepetta....

rayu, si zi asa... nu te prindeai tu cine a trimis SMSul

narancea, lasa bre asiaticele, hai incoa sa-l feliciti pe nea dorel si sa ciocnim cu totii



uhh, ce veselie
zic si io, cum mai zicea cineva, zambesc incontinuu de 10 minute



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Breee, sa nu beti tot Sa-mi lasati si mie ceva cind oi veni de la scoala!!!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

Bine ai venit pe lume Alexandra Anna,noi toti in cinstea ta si a mamei tale si a lui tata normal.
Sa fi sanatoasa,frumoasa(ca mama),mancacioasa si sa le aduci multe bucurii ca tare mult te-au asteptat.
Na hai care mai pune in pahare ca eu mi-am sters mucii.
Chiar ca e motiv de si de ,sa vedem care tine mai mult la .
Hai azi la gramada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Am venit sa mai beau odata, ca e prea super faina faza asta . Sa traiesti Doruletz (am mai zis asta o data?)!!!!Sa va bucurati de ex-gepeta, actuala Alexandra Ana (ha! O keama ca pe mine :D)
Ma alatur la uischean si la doors daca este....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

WOW!!! Intrasem aseara sa vad daca nu e Gepeta afara...nu era nici o veste...si acum.... dorulets, sa fie o ex-gepeta si actuala Alexandra Anna sanatoasa, mancacioasa si vesela...si norocoasa!!!! Iar tu mamico sa fii fericita alaturi de ea si de Alain.
io ma "laudam" ca am facut un copil maaaare, ca Silvia a avut 4 kg si a iesit "natural", da' doruleatsa e mai ceva...asa ceva...
Vin mai tarziu sa va cer parerea intr-o problema...sa vedeti cum e neamtul nostru, alde boss-ul, sa-mi spuneti daca asa "e" ei sau doar asta!

Pana atunci imi pun si eu un visichi si in cinstea celei mai noi membre al clubului scandinav. Sa ai o viata frumoasa!

Mihaela si fetele mele

Silvia la 2 ani

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42663&whichpage=1" target="_blank">Tudorel are nevoie de mama lui!
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!

nazdravanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Alexandra Anna sa fii mincacioasa, necolicioasa si somnoroasa!
Felcitari Dorulets Refacere usoara si lapte-n tzitzi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idora spune:

Doruletz, ce surpriza ne-ai facut!!
Chiar ieri ziceai ca nici o grija, ca n-o sa nasti asa repede si azi vii cu bomba
Sa-ti traiasca fetita, sa fie fericita si sa va bucurati de ea
Chiar ca-i motiv de chef

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

se bea aci la greu si io nu-s

DOruleatzaaa FELICITARI!
ALexandra Anna
bine ai venit pe lume!
4,6 kg??



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput