Sus... in Scandinavia (66)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

'neata!
annie, cum mai e cu mersul trenurilor? tatal tau a plecat cu IC564?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

neata!!!

chiar asa ana, cum mai e cu mersul la bucuresti?

ilie, la multi ani!!! sper ca-ti face lilanda o fripturica suculenta si gustoasa... mmmm ham, ham!!!

carmen, tu ai fost la celebra www.onlinegallery.ro/museums/muzeul_de_arta/temporar.html" target="_blank">expozitie??? eu abia astept sa vin dar numai luna viitoare...

revin ca sta cupilu' pe capu meu...

Andreea & Tudor (9 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Bon dimine .

First things first: lilanda, La multi ani pt Ilie! L-ai invatat sa sufle in luminari? Ca tort musai sa aiba, nu?

Adela, aia cu cititul in palma... Exact la asta ma gindeam cind vizionam pozele... NN, fii si tu mai atent mai... ca fetele astea te "citesc" intr-o clipa . Ca asa si pe dincolo cu viata, cu dragostea, cu deshidratarea...

mara, am fost si n-am fost la expozitie.... Am fost in ziua deschiderii, dar eram cu alte trebi si n-am putut vedea nimic... Mi-am propus sa merg in my own free time, ca mi-a zis multa lume ca merita... E pina in octombrie oricum, asa ca mai e timp... Poate mergem impreuna, fara jumatati si copilandrii...

Restul de lume bine sanatoasa? (si la punga groasa?)

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

eu si deshidratat ! my god ! eu nu am viatza, nu am dragoste si nici macar deshidratare....... da am broscutze....... tot e ceva, decit nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Cer scuze ca scriu putin, am un hectar de morcovi in asteptare sa fie pushi unde trebe
Tata a plecat cu IC564, da, si a facut aproape 8 ore (a ajuns pe la 24:00). E singurul tren care merge deocamdata, si la ala mi-am luat si io belet pe sambata. Grija cu locurile...la sageata vietzii.
Va impupez cum se cuvine,
a.



I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

da bretonu la vacutzele astea va place ? abia daca vad prin ciuful ala, zici ca sunt eu inainte de tunsoare hahahahaha

http://community.webshots.com/photo/399399851/399399851OQSdjs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

carmen, ar fi super sa mergem impreuna la expo! io abia astept sa vad pe viu ]george de la tour. e unul din preferatii mei.

ana, ma bucur ca s-a rezolvat oarecum problema transportului.

narancea, moderne tare vacile alea! si peisajele sunt super.

Andreea & Tudor (9 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

eu ma car acasa nene, atita munca nu e a buna

sa fitzi bine si sa va dea Dumnezeu sanatate la toate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlbaIulia spune:

Helau dragutzilor!

Lilanda, La Multi Ani pentru Iliutza , sa creasca mare si voinic si sa jucam la insuratoare cat mai repede (apropos, cati ani are Ilie in ani de oameni cum s'ar zice)? Bicicleta aia sau ce-o fi e totala, dar nu se incurca in alge si de-alte ale stufarisuri de pe lac?

Mai narancea mai, vaz ca nu te-astamperi, uite ce-ai facut din biata Katiusha, o transformasi in broasca si o adusei in Danezia, vai, vai!

Trebuie sa raportez ca pana acum am citi Mihail Drumes si acum citesc Ciresarii (ambele downloaduite de-aci), le-am printuit (le am in dosar) si le citesc in tren dimineata si seara, i-am auzit pe doi comentand 'uite bre la asta numa' cu nasu'n hartzoage sta, parca nu s-ar plictisi de ele la serviciu'!

restu poporului puneti mana si va hidratatzi ca tare e cald

http://community.webshots.com/user/albaiulia101

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

narancea acusica imi dau seama bine de tot, de ce zic astia ca holandika seamana cu danezia si invers, vaci d-alea avem si noi, si fii mea le zice am-am (ham-ham), adica ea le vede sub forma de catei si zau de n-are dreptate la ce plete au ...la noi e ploaie cu spume, d-aia meseriasa de toarna en-gros vreo ora, de nu vezi nimik in jur.

Lilanda, skiperele alea sau cum le zice sunt cremenale, zau ca nu-mi inchipui cam ccc cum ar putea cineva sa-si tie echilibrul pe ele ahhh, si sa-ti traiasca Ilie!

Mergi la inceput