Sus... in Scandinavia (66)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Bonjur pipal!!!
Iaca picai si io la tanc la discutii despre spirtoase si sake-uri :-)) Si io intelesei de la tata lu Toma ca tot de sprit (alcool) vorbeste (rid io rid, da' cu melanjul ista de limbi pe care-l folosesc (una acasa, una la scoala si una pe forum), azi demonstrai un moment de toata jena, cind - in fata unor functionari de la primarie- nu-mi iesea sa scriu nici pace, cuvintul romanesc "bacalaureat"
narancia, de bestiile astea zici??? Is asaaa de mici, ca io n-am vazut nici una pe-aici Aia de-am prins-o in gradina era mai marisoara si mai grasulie, mai pufoasa -asa

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

naziua!

nu prea am multe de zis dar m-am trezit ca dau raspunde la subiect...subconstientul asta...va duce si el dorul.
ba totusi am ceva important sa va zic: de la 1 august (cred) merg la serviciu. si mi-e asa greu sa-l las pe tudor...dar trebuia s-o fac odata si-odata.

in rest toate bune si frumoase, am vazut si celelalte poze de la celebra intalnire din parc. sunt super. tare mi-ar fi placut sa fiu si eu cu tudor acolo. ehhhh...(asta a fost un oftat de tristete).

ps: si eu am tensiunea scazuta.




Andreea & Tudor (9 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

nuuuuu luluci, aia inca e mare hahahaha se vede ca am de facut o poaza daca nu ploua azi si misuna alea pe afara iar hahahhahaha cind zic boaba de fasole apoi boaba de fasole, nu cit o nuca hahahahaha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

quote:
Originally posted by tata lu Toma

Carmen, cam penibiloasa msele alea pline de sucuri ...
Va anunt, oficial, ca io am trecut pe sprit.Berea cica-mi ridica glicemia. Poate mai scade si burta cu ocazia asta.

o zi buna tutulor
_
Sunt moderator dar ma tratez

taticule, da' cind facusi burta??? Ca parca erai tras prin inel...

Deh..., la mine-i boala grea asta cu sucurile... Hic...

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

ai boala la sucuri ? ce sucuri ? alea gastrice ? my god !!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

nziua
iar e dezmatz la scandinavi numai broaste si sticle peste tot
mara, felicitari pentru job, sper ca era ceea ce cautai tu! Bafta!
papadie, mai stai o tzāra si p'acilea uite mai ceva si mai discutam de una de alta. Ca ie-te la varu' narancea, cand nu e ocupat cu sake-le japonez sta si isi numara broastele si

hai sa va spui ce aflai io, auzii de dimineata la radio, cica unu' din teroristii de la Londra avea in sac pe langa bombe... sticle cu parfum. da' nu d'ala de masinutza de pe vremea mea, ci parfum frantzuzesc de la mama lui... adica de la 'tata' ca cica erau Gaultier-uri si Boss-uri. D'alea de sunt in sticle de metal ca cica sa se transforme in schije la explozie. Si ca le-au folosit pentru ca parfumu' contine alcool si explozia e mai mare.
Uite www.mirror.co.uk/news/tm_objectid=15747958&method=full&siteid=94762&headline=7-7--war-on-britain--scent-from-hell----name_page.html" target="_blank">acilea
Si cica manageru' magazinului anuntase Scotland Yardu' ca un ciudat a cumparat prea mult parfum deodata da' nu l-ar fi bagat nimeni in seama. Acu' te pomenesti ca nici cu parfum n-o sa mai avem voie in avion, alta belea!
Acu' stau si ma intreb si io: da' de ce nu aveau sticle de whisky daca tot voiau alcool si schije? ... Si tot io zic ca poate e din cauza ca nu au voie sa traga la masea si cre' ca nu vrura sa se prezinte la Allah putzind a tzuica ca o bodega scandinava; ca daca din cauza asta le taia din numarul de fecioare ce li se cuvin si de la 72 ajungeau la 3 (si alea urate), pai nu se explodau ei degeaba?! Multa lume nacajita fratilor...
Asa ceva...

"Asta e ceva asa, nemaipomenit"
imagini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irimell spune:

Am trecut si eu pe aici, ca taifunul, sa va pup pe toti si sa iau putin din tzuica...deh, drogul asta...

SSDC

Revin!

flori cele "Odata ce ai incercat zborul, vei pasi pentru totdeauna pe pamant cu ochii ridicati spre cer, acolo unde ai fost, si vei dori mereu sa te intorci." Leonardo Da Vinci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

am trecut si eu pe aici, sa va pup !
marti ma intorc in Olanda.
sa fiti cuminti!

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

buna seara, scandinavi, oriunde otzi fi!

io mi-am dat bulina neagra din oficiu, ca nu am stat acasa, pe caldura asta, ducandu-ma sa cutreier plaja.
o mizerie in apa marii cum n-am vazut in viata mea, niste alge lipicioase si ceva pacura adusa acasa pe picioarele personale. aglomeratie si prea multe carnuri la vedere

offf, urat sezon la mare, anul asta!

adeluci, numai cu inaltimea ai nimerit-o, celelalte fusera si se dusera....

da, mai am vreo luna de stat pe aci
ce-i aia paleodieta?

narancea, hai cu poaza aia odata! cum care? aia cu "fasolea"

liniste mare in Scandinavia, azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Buna sara :-)))
Ia uitati acilea ce vrea sa cumpere consortu' ..nu una, ci doua www.jumpusa.com/aquaskipper.html" target="_blank">bucati (uitati-va si la video, va rog frumos!!!)Tot de doua ore, incerc sa-i explic ccc ca nu-i cazul
arborico, aia ii dieta de paleolitic, parol (cica se bazeaza pe modul de alimentatie al oamenilor primitivi: bogata in proteine si scazuta in carbohidrati!!!)
liris...ahh, acusica te intorci!!! Gata vacanta :-(( Macar ai prins soare si vreme frumoasa??? Ori poti sa faci export de ceva pacura ???
doruletz, apai si Gaultier asta !!! Homo si cu sticlute de metal..expresia vestului desantat, ce mai!!!
mara, ce serviciu incepi???

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput