Sus... in Scandinavia (66)

Sus... in Scandinavia (66) | Autor: Pegasis

Link direct la acest mesaj

Asaaaa...., sa mai petrecem putin... Claudia, LA MULTI ANI! (scuze de intirziere...), Mihaela, petrecere frumoasa!

Revin cu micul jurnal de intilneala (n-am apucat sa citesc neam...)



Ferma Scandinava , trilogie in patru acte

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32036&whichpage=1" target="_blank">Jurnal de chef la scandinavi 2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5881&whichpage=1" target="_blank">Regatul danez; www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=27978&whichpage=1" target="_blank">Regatul danez (2)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=26837" target="_blank">Fetele din Suedia..noi nu birfim?; www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=27277" target="_blank">(2); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=27915" target="_blank">(3); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=28362" target="_blank">(4)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=28736" target="_blank">Sus...in Scandinavia; www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=29110" target="_blank">(2); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30359" target="_blank">(3); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30831" target="_blank">(4); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=31065" target="_blank">(5); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=31245" target="_blank">(6); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=31505" target="_blank">(7); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=31762" target="_blank">(8); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32154" target="_blank">(9); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32583" target="_blank">(10); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32816" target="_blank">(11); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32981" target="_blank">(12); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=33248" target="_blank">(13); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=33614" target="_blank">(14); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=34363" target="_blank">(15); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=35108" target="_blank">(16); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=35394" target="_blank">(17); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=35759" target="_blank">(18); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=36012" target="_blank">(19); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=36591" target="_blank">(20); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36957" target="_blank">(21); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37288" target="_blank">(22); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37492" target="_blank">(23); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37656" target="_blank">(24); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38045" target="_blank">(25); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38386" target="_blank">(26); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38628" target="_blank">(27); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39188" target="_blank">(28); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40389" target="_blank">(29); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41014" target="_blank">(30); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41905" target="_blank">(31); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42676" target="_blank">(32); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43508" target="_blank">(33); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44174" target="_blank">(34); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44967" target="_blank">(35); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45507" target="_blank">(36); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46120" target="_blank">(37); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46518" target="_blank">(38); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47248" target="_blank">(39); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47685" target="_blank">(40); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48028" target="_blank">(41); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48272" target="_blank">(42); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48379" target="_blank">(43); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48629" target="_blank">(44); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48761" target="_blank">(45); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49070" target="_blank">(46); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49268" target="_blank">(47); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49302" target="_blank">(48); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49424" target="_blank">(49); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49430" target="_blank">(50); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49436" target="_blank">(51); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49630" target="_blank">(52); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49845" target="_blank">(53); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50040" target="_blank">(54); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50208" target="_blank">(55); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50376" target="_blank">(56); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50469" target="_blank">(57); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50712" target="_blank">(58); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50964" target="_blank">(59); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51323" target="_blank">(60); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51893" target="_blank">(61); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52240" target="_blank">(62); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52508" target="_blank">(63); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52788" target="_blank">(64); www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53199" target="_blank">(65)

Imnul scandinavilor:
A little bit of Mihaela in my life
A little bit of Itsme by my side
A little bit of Rayu is all I need
A little bit of Alba is what I see
A little bit of Mara in the sun
A little bit of Doruletz all night long
A little bit of Adeluci la la la
A little bit of Lalandia here I am
A little bit of you makes me your man

...si www.geezer.com/images/item/27994_img.jpg" target="_blank">mascota!

Carmen
______________________________________________________
"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

quote:
Originally posted by narancea
eu pe vineri vreau sa o iau din loc. pe ruta arad, deva, rm. vilcea, sibiu, brasov, valea prahovei, bucuresti. cum o fi drumul asta ? deshidratat or imbibat cu ape.
poate vara agigea de la ecluza sa ne zica ea cotele apelor .....


narancea, vara agigea habar n-are cum va fi pana vineri, acum e canicula, dar se anunta totusi ploi. zic sa iei legatura cu mama rayu, poate ea, la bucuresti, sa stie mai multe

miercuri vine sf. ilie

n-am avut timp sa citesc ultimele pagini.
recuperez si revin.

ol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Bonjurica la popor :-))
arborico, mercic de atentionare cu Sf. Ilie Tre' sa ma pregatesc :-))
Carmen, hai ca te-asteptam cu ccc cronica de duminica.
[b]Adeluci, e buna ideea ta, io insa n-am nici o sugestie despre modul in care ai putea gasi o familie afectata de inundatii...am inteles ca la Galati e jale!!!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

mama rayu nu stie ea de ape in zilele astea si pe praful asta ....

nu a mai baut apa de citva timp o tzine numa pe beri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

Annie, nu ne spui si noua de ce esti extrema pe CFR? Ca am si eu nevoie urgenta de el. Trebuie sa ajung de vineri pina duminica din Bucuresti la Iasi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

asaaa, v-am citit

doruletzu, salata de vinete cu rosii o sa fac si eu, imediat ce termin mesajul asta
am citit ce ai scris pe la alte calatorii ale sufletului
bafta cu milionu' ala! o sa aveti nevoie, cand incepeti cumparaturile pentru Antoinette.

mihaela, dada, asteptam jurnalul de calatorie

lil', da, ai prins ideea cu Ilie
inca te mai intzeapa oaminii astia cu borsul ala lungit? era la plic?

mara - raport de nunta, pls, inclusiv poze

buli - raport de paduri, pls, inclusiv defrisarile ilegale

rayu, Boubou e
da' de ce-i mai buzunareste pe bietii copii, dupa ce-i pupa?
abia astept sa vad ce-o zice Raul de intalnirea cu Amelie

adela, io n-am putut sa deschid poza cu carutzu', imi da eroare.
ce face printzu?

carmen, vii si tu cu jurnalul de intalnire?

itsme, caut cartea lu' Kennedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

agigea pe unchitu nu-l pomenesti pe lista ? aaaaaaaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

unchiuletzuleee, tie ti-am raspuns separat, dom'le, mai inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

bombi, eu invers, de la iasi la bucuresti si asta pana duminica dimineatza. Dar pot la fel de bine sa ma duc cu barca, fiindca azi am sunat la cfr si cucoana de-acolo mi-a zis ca habar n-are dak va circula vre-un tren. Azi s-ar putea (s-ar putea!!!!!!!) sa plece sageata, da nu se stie. Si nu, nu fac rezervari pt bilete, iti dai seama dak e un singur tren ce nebuneala o sa fie. Cu toate astea, ieri am inteles ca a venit cineva de la Bucuresti numa ca a facut 11 ore. Taica-miu ar trebui sa plece maine la bucuresti, tot ca sa ia un avion. Daca ajunge, iti spun ce si cum.
Is SUPER nervoasa, am bilet de avion, tot, si interviul vietzii Tot voiam io sa fac white water rafting vara asta, numa nu credeam ca white wateru o sa vina asha aproape de casa mea.




I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

o saptamina fabuloasa va doresc

annie, o matusa s-a dus duminica de la birlad la bucuresti cu trenul. a facut 9 ore, dar a ajuns. so ... go go go

io zic sa nu fii nervoasa. nici un cfr din lume nu prea ar fi avut ce face la beleaua care a fost.

noi stam la 5 min de padure, asa ca dimineata la padure unde numa am alergat, deh ... cupilu are energie nu gluma, iar dupa amiaza la gardina botanica, unde eu am pozat trandafiri
trandafiri si cupilu a facut curat


va pupez ca am prieteni dragi in vizita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

buli, nu is nervoasa ca au pierderi si bucati de sine distruse, i am not a heartless bitch. Ma inerveaza de mor insa cum stau si dau din umeri si ca nu vand bilete si ca nu se straduiesc macar sa iti faca o varianta ocolitoare, daca te vad ca esti disperat.



I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput