INTALNIRE, INFIINTARE ASOCIATIE

INTALNIRE, INFIINTARE ASOCIATIE | Autor: pashosha

Link direct la acest mesaj


Buna ziua,

Iata ca intr-un final, am reushit sa ne miscam, si cu ajutorul lui Dumnezeu ne vom vedea curand pentrua pune lucrurile la punct si a " da la cap cui si unde trebuie"
Intalnirea pentru infiintarea ASOCIATIEI PARINTILOR ADOPTATORI, are loc in ziua de JOI, 14 IULIE, ORELE 18.00 LA HOTELUL MARRIOTT Locatia aleasa este CAFFE PIANO, adica, cum lu luati liftul, urcati la etajul 1 si in fatza aveti un imens pian si masutze cu fotolii..acolo ne veti gasi pe urmatoarele, care au confirmat deja:
LILIANA CSAKI( nick-liliana csaki)
OANA MELINTE-MORARU( nick- oana_mm)
GABRIELA AMMENDOLA(nick-pashosha)
RODICA MARIN(viitoare mama adoptatoare)
SILVIA DINU(silvia_112)

Sunteti asteptate cu bratele deschise indiferent ca ati adoptat sau nu copii. Iar locati a fost aleasa din considerente de spatiu si liniste( o cafea costa cam 45 000lei- deci nu e chiar scump)
Va sarut si va asteptam sa confirmati daca venit, pentru a ne rezerva loc la cafenea...

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Inca o confirmare venita din parte lui
rozi

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

VIN SI EU!!!!

Cristina - Mimsi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Vin si sotii vostri la Mariott sau este doar o intalnire a mamelor/viitoarelor mame?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


bINE ATI VENIT FETELOR..EU PLEDAND PENTRU TRANSPARENTA AM SCRIS TOT NUMELE ...PLUS NICK. aM FOST INSA ATENTIONATA SA SCRIU DOAR NICK-UL, ASHA CA, CINE SE ALATURA DE ACUM, SA ISI SCRIE SINGUR NUMELE, ASHA CUM VREA SA APARA PE LISTA...SCUZE MODERATORILOR DE CARACTERE

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Gabriela eu nu am cum sa vin pentru ca lucrez joi .Ar vrea sa vina sotul meu dar nu stiu daca avem cu cine sa-l lasam pe Andrei .Oricum ,mai e pana joi ,poate reusesc sa fac cumva sa vin si eu (mi-ar fi fost mai usor daca stiam mai din timp ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

pe noi cei care nu suntem din bucuresti cine ne reprezinta? si eu vreau sa fiu membra si cu cat vom fi mai multi vom fi mai "auziti". ma bucur ca se misca ceva!

patri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_mm spune:

Chiar daca cei din provincie nu pot veni la intalnirea de saptamana viitoare, asta nu inseamna ca nu veti fi tinute la curent cu ceea ce se va discuta.
La semnat actele poti veni??? Daca nu, te poti inscrie ca membru dupa infiintare asociatiei, platind o cotizatie anuala. Sper ca aceste plati le vom putea face prin carduri, online.
Eu, una intentionez sa imi iau si sotul cu mine. Sper ca e OK!

Oana si bb Eric (20.05.2004)
http://www.lamaze.ro
http://community.webshots.com/user/eric_mm
http://www.divertastore.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Bey vreau si eu : florypop

Dar joi lucrez dupa amiaza..... Cum ati ales tocmai joi?? Eu pot doar in weekend. Chiar daca e alta zi de fapt eu vin tocmai din Otopeni dupa serviciu.....


Pupici,

Flory si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cella spune:

Confirm si eu, posibil sa intarzii 15 minute maxim.

multumesc,

ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepsica spune:

confirm si eu participarea pt joi.. pot sa vin cu sotul :)? Noi sintem in curs de obitinere a atestatului deci orice experienta a voastra e super utila pt noi...

Mergi la inceput