Copilasi din 1998 (03)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

LA MULTI ANI Maria Teodora!
LA MULTI ANI Ana!

Sa aveti parte numai de sanatate si multe impliniri.
PETRECERE FRUMOASA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bruxinha spune:

La multi ani printesele Maria Teodora si Ana. Zbantuiala placuta la petrecere!

PS - Cary, imi place de tine maxim, esti pe faza de fiecare data

"Daca n-as avea sentimente as putea deveni cea mai inteligenta femeie de pe pamant" - Anais Nin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Saru-mana de aprecieri Bruxinha,incerc si eu din rasputeri sa tin pasul cu evenimentele,mi-am facut un obicei in a intra pe forum la anumite ore,ca sa verific ce s-a mai scris,sa mai raspund si sa va mai pup copilasi.

Va doresc un w-e cat mai placut si plin de soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

LA MULTI ANI! Adrian,sa ai parte de multa sanatate,mult noroc in viata si numai clipe frumoase alaturi de cei dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katy spune:

Multumim frumos de urari.Noi acum am ajuns acasa obositi dupa o saptamana nebuna cu mers in parcuri de distractii ,condus ,blocati in trafic (traiasca L.A) dar fericiti ca mai vazuram o bucata din lumea asta.Sanca din pacate noi plecasem cand ai scris tu asa ca ...Dar poate mai sunt ocazii.Pe scurt, am fost in Sea World frumos,pesti ,delfini,balene fii-mea era inebunita sa recunoasca specii de pasari,pinguini si alte cele ,nu foarte aglomerat(comparat cu Disneyland-ul unde te calcai pe picioare desi nu era weekend )cam slabute showurile comparate cu cele de la Six Flags(asta de la noi de aicidin Vallejo).Sanca poti sa confirmi sau nu dar cel cu delfini a fost cel mai slabut.Mi-a placut Old Town foarte frumos mi-a adus aminte de orasele de provincie din Romania.Plajele cam aglomerate si apa receeee si cam frigut ca am stat infasurata in prosoape.In Disney aglomerat cum spuneam am stat de la 8 la 11 noaptea cu 2 ore pauza odihna pe caldaram.Noroc ca stiam cam ce sa vedem de acum 2 ani asa ca am fost doar la spectacolele noi si nu ne-am dat pe prea multe tiribombe. Sa te dai pe un roller coaster(Big Thunder Mountain de exemplu)trebuia sa stai 50 minute la coada intr-un soare naucitor .Mie mi-au placut focurile de artificii mai ales ca le urmaream intinsa pe asfalt ca sa stea Ana intinsa ca-n fotoliu:-).Ne-am intors acasa pe coasta Pacificului frumos drum dar cu multe serpentine asa ca am oprit des din motive obiective.Cam asta a fost vacanta noastra acum merg sa dorm zdravan ca am cam dus lipsa in ultima saptamana.

Numai bine
Katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Draga Katy credeam ca voi acolo,in America, sunteti scapate de cozi,dar vad ca NU!!!!tot e bine ca v-ati distrat si asta este TOT ce conteaza.
Va doresc w-e placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Buna fetelor, am o rugaminte cand aveti un pic de timp sa-i dati o nota si puiutzului meu Gaja Bianca la categoria 3-10 ani de la http://www.tiffanyshop.ro/kids/. Va multumesc mult

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

quote:
Originally posted by maggda

Buna fetelor, am o rugaminte cand aveti un pic de timp sa-i dati o nota si puiutzului meu Gaja Bianca la categoria 3-10 ani de la http://www.tiffanyshop.ro/kids/. Va multumesc mult

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965



Am "notat-o" pe Bianca cea frumusica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Dori mersi tare mult.

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Katy,

voi veniti in San Diego pentru parcurile de distractii, iar noi venim in Valencia . . . De 5 Iulie am fost la Six Flags Magic Mountain si i-am pus pe baieti in toate ride-urile in care le-a dat voie. A fost o zi super pentru ca parcul era aproape gol, si nu am prins cozi mai deloc. Ne-am dat de 2-3 ori in unele ride-uri. Matei s-a dat si in X, iar eu daca stiam cat te suceste si cat te invarte, nu l-as fi lasat...
Sa-ti raspund la intrebarea cu Sea World. Show-ul cu delfinii l-am vazut acum 7-8 ani, ca nu prea merg prin Sea World, dar nici atunci nu m-a dat pe spate. Baietii au avut membership cu parintii mei, si au fost in Sea World mai des ca mine. Anul asta nu le-am facut pass. Mi-a placut show-ul cu pasari, daca imi aduc bine aminte, ca sant ani de zile de cand l-am vazut.
A-ti fost si in Legoland?
Ultima oara noi am fost in California Adventures in loc de Disney, care sincera sa fiu imi place mai mult.


Copii vostrii sant mofturosi? Mateias al meu trece printr-o faza in care refuza sa manance carne - vaca, pui, porc, nu se atinge de ea. Sper sa-i treaca mai repede, ca sant la limita rabdarilor. Ma gandesc ca refuza carnea din cauza dintilor, ca sant cu spatii intre ei si nu prea poate musca ca lumea... Habar nu am, dar sant disperata cum sa-l fac sa manace carne...





Don't worry about the world coming to an end today. It's already tomorrow in Australia." (Charles Schultz)

Mergi la inceput