Copii nascuti in 2000 (03)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

LA MULTI ANI!!!!
Primii care implinesc 6 ani :


01.01.2000 - Ancuta
02.01.2000 - Victor


Sa cresteti mari si sanatosi!!!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

quote:
Originally posted by Ana Stroe


LA MULTI ANI mamicilor,

noi suntem in vacanta, Tudor este fericit de nu se poate acasa, la cinci anisori primul an in scoala, orarul destul de rigid, cred ca e stresant pentru ei; nu se satura de joaca si intreaba mereu cite zile mai are de stat acasa, si ce copil mai vine in vizita sau unde mai mergem noi; altfel saracu trage de noi non-stop "hai joaca-te cu mine...", chiar daca in casa merg in paralel doua casete video pe doua tv, si zbirnie jocurile si computerul; traiasca vacanta!

http://community.webshots.com/user/montrealpoze



Ana inca ma delectez cu pozele tale, baietelul tau este un scump ce fericit era cu cadourile, iar casa imi place la nebunie, asa ca unele poze le-am salvat si dupa ce termin de vizionat o sa va adaug si la favorites.




www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


multumesc frumos Cristina;



abea ne-am mutat, este o casuta de "carton" tipic americaneasca, avem cresit pe 25 ani pentru ea, dar ne simtim excelent, este noua si extrem de confortabila;


Ana

http://community.webshots.com/user/montrealpoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani Ancuta si Victor!
Sa fiti sanatosi sa si aveti parte numai de bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Cum ati petrecut de revelion?

Bianca a avut parte de prezenta a doi baietei: prietenul ei de aici si un baietel din RO. A "reusit" sa-l faca gelos pe prietenul ei, acordand (ca o gazda buna ce a fost) mai multa atentie noului venit, cu care s-a jucat pana spre 4 dimineata!

Cu o seara inainte m-a ajutat la ornat de salate. O sa pun cateva poze sa vedeti si voi o salata de beuf ornata de Bianca si prietena mea, dupa ce am "modelat-o" eu (salata, nu prietena).

Miercuri ne aniversam oficial, dar petrecerea o vom face vineri, asa ca pe sfarsitul sapatmanii am sa pun si eu poze recente!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

La Multi Ani in 2006 si numai impliniri!

Apoi, "La Multi Ani" primilor sarbatoriti de anul asta Ancutza si Victor (asa ii cheama si pe copii mei).
Si Biancai ptr maine.

Victor al meu este inca in vacanta, a fost tare obosit.
Am facut o prostie toamna trecuta, ca mi-a cerut sa mearga la 5 optionale la gradinita: sah, dansuri, franceza, pictura, si nu mai stiu ce.
Mi-a fost teama ca-i prea mult ptr el, si l-am lasat numai la 3, dar si asa a fost prea mult ptr el.
El se culca foarte tarziu seara, vrea sa profite de 1 ora si un pic singur cu mine, fara sora-sa.
Asa ca i-am dat vacanta 3 saptamani: prima, cea in care ne-am pregatit de Craciun a stat in Bucuresti.
Apoi o sapt. la parintii mei si inca una la ai sotului. La bunici e tare rasfatat, pedepseste el, nu ca acasa, unde mai este pedepsit cateodata.

Mosul i-a adus cadouri multe, sa il vedeti in poze (album 'Craciun 2005' ) cu sora-sa. Am facut si noi fursecuri ca in fiecare an ptr mosul. Si fiindca nici un mos pana acum, nu servea fursecuri (barba lipita), anul asta i-a facut un pachetel.
I-a scris si un biletel 'Pacietel (are pb. cu grupurile de litere) ptr Mosul'.

ptr sambata ii pregatim o mini-petrecere acasa, si joi o mega petrecere la kid's planet cu colegii de gradinita.
Am ales joi ca sa aiba timp sa se intalneasca cu colegii la gradi si sa imparta invitatiile.


Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Cristina, am vazut si eu pozele, ai o fetita super sa-ti traiasca. Iar tu esti extraordinar detanara, sa-ti traiasca copilasii, si mai ales La multi ani !!! lui Victor.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobita spune:

La multi primilor sarbatoriti ci celor care vor urma luna acesta.
Tuturor va urez un aveti un AN NOU cu pace, sanatate si imbelsugare.

Noi am stat acasa atit de Craciun cit si de Revelion, am rupt turta mezinei asa ca a fost petrecere mare de Craciun. Iar de Revelion, fatuca mea cea mare a tinut minte ca de la artificii am nascut-o pe cea mica si nu a vrut sa piarda nici anul acesta focul de artificii de la ora 0:00

Acum am trimis-o la Brasov, la matusa, are 2 zile de cind e acolo, prima escapada fara noi. Si deja aseara, plingea sa ne ducem sa o luam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Multumim mult ptr urari si aprecieri
Cristina, par dar nu sunt atat de tanara (fac 29 ani pe 18 ian anul asta).

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65645" target="_blank">continuare..


Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput