URGENT - Fetita pt. adoptie

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Acum am ajuns acasa. Din pacate vestile nu sunt atat de bune. Se pare ca am intrat intr-un joc in care zarurile erau de mult timp aruncate. Nu pot sa povestesc deschis pe forum, dar poate ne intalnim la o cafea si va spun cum stau lucrurile. Nu zic ca este imposibil sa se rezolve, dar cinstit, sansele mele reale sunt de 1%.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Tinem totusi pumnii! Poate iese! Daca nu, n-a fost sa fie, nu te necaji, o sa vina si al vostru,

A

L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante
Iubirea misca soarele si celelalte stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Silvia_Pui spune:

Mimsi , banuiesc depsre ce joc este vorba . Si noi am fost aruncati intr-un astfel de joc , dar eu am vorbit deschis in acel moment si am mers inainte cu mult curaj , pentru ca simteam ca este al nostru si a fost sa fie al nostru . Acum ne bucuram din plin de micile lui dragalasenii .Cu Dumnezeu inainte si cu speranta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

mimsi,

Exact ce ti-a spus Silvia vroiam sa-ti spun si eu: daca simtiti ca mititica este cea care v-a fost harazita, atunci merita sa mai incercati.

Curaj!
Q


Honi soit qui mal y pense...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Da cum sa stii dac-ti este harazit atata vreme cat NU TE LASA SA VEZI COPILUL?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

MIMSI-si noi tinem pumnii !

Samurai-lady si bb Ken

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Iti trebuie urgent o pila la DPC-ul de care apartine copilul. La ce sector e inregistrat sau domiciliaza mama? Poate una din fete te poate trimite la asistenta sociala la care va ajunge cazul sau macar sa te trimita la cineva din DPC-ul respectiv.... Eu sunt in sectorul 5, daca te pot ajuta, asistenta mea e tare draguta.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Aissa scumpa si draga, noi suntem niste copii. DPC-ul probabil si-a luat deja avansul la aceasta afacere. Probabil daca s-ar organiza o licitatie cu strigare as reuisi (sau nu) sa o castig. Dar n-as participa pt ca mi se pare imoral sa obtin acest lucrui in acest mod. Trist, dar adevarat. Si eu sunt tot in sectorul 5 si asistenta noastra e o draguta, dar cui foloseste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Aissa scumpa si draga, noi suntem niste copii. DPC-ul probabil si-a luat deja avansul la aceasta afacere. Probabil daca s-ar organiza o licitatie cu strigare as reuisi (sau nu) sa o castig. Dar n-as participa pt ca mi se pare imoral sa obtin acest lucrui in acest mod. Trist, dar adevarat. Si eu sunt tot in sectorul 5 si asistenta noastra e o draguta, dar cui foloseste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Mimsi, are dreptate. In sectorul in care se desfasoara "actiunea" trebuie sa fii frate cu "jiji" ca poate te imprumuta cu bani astfel incat sa inchizi toate gurile si sa deschizi toate usile.

Halal tara .....In principiu din cate stiu obiectivul principal al DPC-urilor este sa ajute acesti copii dar se pare ca unii din ei nu au luat cunostinta de acest lucru. RUSINE! Si deasemenea RUSINE si medicilor care ii ajuta sa isi "desfasoare in liniste activitatea".
M-am enervat...

Va pup,


Flory si Andrei (27 Nov 2004)

Mergi la inceput